Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

kaśki macieja faktów i wiadomosci z budowy komentarze


Recommended Posts

Czasem jak tak siedzę na forum, to mam wrażenie, ze od dawna sie znamy, że się widziałam z niejedna już osobą, odwiedzaliśmy się, znamy domy, dizeci, mężów, żony i że wogóle... prawie jak małżeństwo :wink: :lol:
I ja sie z Wami zgadzam , spotkalam wiele osob z forum , czesto nas forumowicze odwiedzaja i przewaznie gada sie jak ze starymi znajomymi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kaśka maciej

    7060

  • wu

    1884

  • mayland

    1356

  • braza

    1264

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Swoją drogą pięknie tu poszalałyście dziewczyny z tymi kolorami i tynkami :D :D . I propozycje - co jedna to ciekawsza. Mimo tego, ze tynk ozdobny juz mam, i kolor zarą...ście czerwony też to najchętniej bym wszystko przeniosła do nowego salonu ... :o Jeszcze mi się nie znudziło :)

a zdjęcia jakieś masz???

:D

 

No pewnie że mam :) zaraz coś wkleję, tylko muszę na serwer przerzucić :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem jak tak siedzę na forum, to mam wrażenie, ze od dawna sie znamy, że się widziałam z niejedna już osobą, odwiedzaliśmy się, znamy domy, dizeci, mężów, żony i że wogóle... prawie jak małżeństwo :wink: :lol:

 

Pewnie że się znamy!!!! Zaglądamy sobie do domów, do garów :wink: , bywa że i razem dzieci wychowujemy :D albo przeganiamy myszy :wink: I fajne to jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem jak tak siedzę na forum, to mam wrażenie, ze od dawna sie znamy, że się widziałam z niejedna już osobą, odwiedzaliśmy się, znamy domy, dizeci, mężów, żony i że wogóle... prawie jak małżeństwo :wink: :lol:

 

To jest niesamowite...ale prawdziwe :lol: :lol: ... Mój małż robi wielkie oczy, kiedy mówię mu o Forum, ale że nie ma czasu i jego wtajemniczenie jest minimalne :roll: to się nad nim nie znęcam :wink: :lol:... Pamiętam jak przyjechałam na Spotkanie Muratora, stanęłam z boku popatrzyłam na siedzących ludzi i już po chwili wiedziałam, że jest tam kilka takich osób, o których bardzo dużo wiem :D ...

 

Kasia Sruś Pędziwiatr przy Twojej budowie, to jakiś ospały jest :o ...tempo powalające 8) :D ...a może normalne, tylko przez tych moich Partaczy tak mi się wydaje :roll: :-? ... W każdym bądź razie gratuluję i trzymam kciuki :D

Mam pytanie odnośnie ścianki kolankowej, tzn. jaka jest wysoka?...na moje oko 120cm? ...ale głowy nie dam :wink: ...Próbowałam podejrzeć w jakiej odległości są od siebie położone te wystające pręty wychodzące ze stropu, ale nie za bardzo to widać :( ... W projekcie tego nie ma, a co głowa to inna opinia :roll: ...Kasia możesz coś podpowiedzieć? Plisssssssssssssss....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jednak się okazało, ze musiałam zrobic na nowo zdjęcia bo jakoś żadne się nie nadawały :-?

Psze bardzo Kasia. Oczywiscie jak to na zdjęciach, kolory mogą być odrobinę przekłamane ale wyglada to mniej więcej tak :

 

http://foto1.m.onet.pl/_m/e3f7799b5e88ece587ec78560abf75cd,5,19,0.jpg

 

http://foto3.m.onet.pl/_m/0762c9bfc76395200b14ae7b8f36d76f,5,19,0.jpg

 

http://foto3.m.onet.pl/_m/9ca52e3217b58b36bb540ca47271d95f,5,19,0.jpg

 

To środkowe zdjęcie najlepiej przedstawia kolorystykę, wszystko zależy od oświetlenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reyzel super ten kolor!!!! Napisz proszę co to jest!! Ze szczegółami :wink:

 

dzięki Braza :D Co do szczegółów... hmm.... muszę pomyśleć i poszukać, bo remont robiliśmy jakieś dwa lata temu :o Ale cosik znajdę i napiszę :D

 

Będę naprawdę wdzięczna!! Uwielbiam takie kolory, a jak już w końcu - mam nadzieję - ruszę ze swoim, każda taka informacja będzie na wagę złota :D

Pozdrawiam

 

 

Kasiu przepraszam, że prywatę u Ciebie odwalam :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reyzel super ten kolor!!!! Napisz proszę co to jest!! Ze szczegółami :wink:

 

dzięki Braza :D Co do szczegółów... hmm.... muszę pomyśleć i poszukać, bo remont robiliśmy jakieś dwa lata temu :o Ale cosik znajdę i napiszę :D

 

Będę naprawdę wdzięczna!! Uwielbiam takie kolory, a jak już w końcu - mam nadzieję - ruszę ze swoim, każda taka informacja będzie na wagę złota :D

Pozdrawiam

 

 

Kasiu przepraszam, że prywatę u Ciebie odwalam :oops:

 

Mam nadzieję, ze Kasia nam wybaczy ale sama chciała te zdjątka zobaczyć :lol: Dlatego je wrzuciałam w jej komentarzach :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczęta wybaczam wspaniałomyślnie tą prywatę 8) :lol: :lol:

I jednocześnie proszę o więcej :D

Reyzel, fajne te ściany, podoba mi sie zwłaszcza to ostatnie zdjęcie

 

jea, że nie wspomnę już o tym, że też miałeś tam być!!!!!!!!!!! :evil: :evil:

 

monikach, u mnie ścianka wysoka, 140cm, także spokojnie można tam stanąc, wiadomo, jak pójdzie dach to będzie jescze troszkę wyżej :D

a co do tych prętów, to postarm sie coś jeszcze dziś dowiedzieć, ale tak na moje oko to jakieś pól metra, chyba, głowy nie dam :roll:

 

dzięwczęta, no miło mi że mnie odwiedzacie, lubię taki tłok 8) :D

zapraszam, zapraszam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzięki Ci bardzo Kasia za to wybaczenie :D

Sciany są trochę "kombinowane", tak jak i ta część sufity podwieszanego. I tak jak pisałam wcześniej - najchętniej bym to przeniosła ale się nie da :-? A poza tym, nie mam niestety idealnego układu działki względem stron świata i chyba będę musiała wybrać ciut jaśniejsze tony . Ale nic to, cosik się wymyśli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reyzel super ten kolor!!!! Napisz proszę co to jest!! Ze szczegółami :wink:

 

No więc znalazłam puszkę z resztkami farby :roll: I jest to Tikkurila, Farba do efektów dekoracyjnych CAP Baza 7220601 ... i jeszcze jakieś trzy cyferki, kótre są zapaćkane farbą :-? , kolor TVT M423. Pod to był taki tynk strukturalny, nierówno kładziony i biały podkład. A na to juz tylko ta czerwień :D Oczywiscie też odrobinę przecierana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KasiaNo cudnie , trzymam kciuki za wiezbe .

Trzeba zdazyc , bo zimno sie robi.

Pieknie juz to wyglada.

Corcia do Ciebie podobna bardzo jest :D

 

Mam nadzieję, że zdążą, MUSZĄ :roll:

A córcia nie dość, że fizycznie pododna, to charakterek też ma mamusiowy :roll:

Jak to mawia mój małż, mamy silne osobowości :roll:

Cokolwiek to znaczy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...