Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

kaśki macieja faktów i wiadomosci z budowy komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kaśka maciej

    7060

  • wu

    1884

  • mayland

    1356

  • braza

    1264

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A teraz sprawdzian, czy dobrze zrozumiałam: łazienka to będą dwa połączone pom.: kotłowni i WC?

Wejście oczywiście od strony WC, kształt pomieszczenia to odwrócona litera "L"?

Piec gazowy w pom.kotłowni z lewej strony - czy tak?

 

Cześć braza

Ta łazienka to jedno pomieszczenie, a ni jak na rysunku 2, nie będzie po prostu tej ścianki działowej, ani tych drygich drzwi w głębi. Piec gazowy będzie wisiał dokłądnie po lewej stonie od drzwi, jest narysowany :D

Wielkie dzięki, jeśli moge miec jeszcze jakieś życzenia :oops: to kolory mogłyby być brązowo-biało-bęzowe, ( ta na górze) a na dole jakaś może szaro-biała?? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiu masz podobna lazienke do mojej

frosch mi kazal sie ostatecznie zdecydowac gdzie ma byc kibelek , a gdzie umywalka :o (chce wiedziec ,w ktorych miejscach maja byc odplywy)

co on taki ciekawski ? :roll:

mysli, ze to takie proste? :D

no własnie froschka, sęk w tym, że muszę wiedzieć gdzie co ma być, bo jak przyjdą robić ogrzewanie, to mus jest wiedzieć :roll:

I bądź tu mądry człowieku :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mówiłam Braza, żebyś się tym biznesem na poważnie zajęła :lol: Zobacz ile masz zleceń :roll: :D :D :D

 

I co Kasia z tymi roletkami ??? Czy ja dobrze pamiętam, ze będziesz miała skrzynki na zew. ? ( stara już jestem i wiem, ze któraś z Was tak ma w planach ale bij zabij nie pamiętam która :oops: :-? )

Jesli tak to pomysł z kolorem elewacji jest super :) Przynajmniej nie zrobisz sobie kakafoni kolorków ( niekoniecznie do siebie dobranych ) :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiu masz podobna lazienke do mojej

frosch mi kazal sie ostatecznie zdecydowac gdzie ma byc kibelek , a gdzie umywalka :o (chce wiedziec ,w ktorych miejscach maja byc odplywy)

co on taki ciekawski ? :roll:

mysli, ze to takie proste? :D

no własnie froschka, sęk w tym, że muszę wiedzieć gdzie co ma być, bo jak przyjdą robić ogrzewanie, to mus jest wiedzieć :roll:

I bądź tu mądry człowieku :roll:

ja musze wiedziec wczesniej , bo dom bedzie stal na plycie i frosch chce juz wczesniej wyprowadzenia zrobic

latalam juz z tym kibelkiem wszedzie

bylam z nim nawet pod prysznicem :roll: :lol:

moznaby zaoszczedzic na umywalce :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mówiłam Braza, żebyś się tym biznesem na poważnie zajęła :lol: Zobacz ile masz zleceń :roll: :D :D :D

 

I co Kasia z tymi roletkami ??? Czy ja dobrze pamiętam, ze będziesz miała skrzynki na zew. ? ( stara już jestem i wiem, ze któraś z Was tak ma w planach ale bij zabij nie pamiętam która :oops: :-? )

Jesli tak to pomysł z kolorem elewacji jest super :) Przynajmniej nie zrobisz sobie kakafoni kolorków ( niekoniecznie do siebie dobranych ) :wink: :lol:

Hejka Reyzel :D

Ja mam mieć takie integro rolety, czyli skrzynka ma być schowana, a ten kolor pancerza to ...wolałabym jednak taki jak okna, a elewacja biała, ale jak nie da rady, to wtedy zrobię pancerz w kolorze piaskowo-beżowym, ale bardzo jasnym i taką tez elewację :roll:

Mam nadzieję, że to wyjdzie jakoś sensownie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie że wyjdzie Kasia, co ma nie wyjść. :wink:

A co to za kolorek okien, że nie możesz kolorystycznie pancerza dobrać ?? :roll: :roll: :roll:

To Amarena z Oknoplastu

Na stronach Oknoplastu jest ten kolor, ale wygląda bardzo oczoj..!@# więc go nie wklejam. Na "żywo" wygląda super, taki miów, zboże, no nie wiem jak by tu go opisać, stonowany w każdym razie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie że wyjdzie Kasia, co ma nie wyjść. :wink:

A co to za kolorek okien, że nie możesz kolorystycznie pancerza dobrać ?? :roll: :roll: :roll:

To Amarena z Oknoplastu

Na stronach Oknoplastu jest ten kolor, ale wygląda bardzo oczoj..!@# więc go nie wklejam. Na "żywo" wygląda super, taki miów, zboże, no nie wiem jak by tu go opisać, stonowany w każdym razie :roll:

 

:lol: :lol: :lol: rzeczywiście niezły ten kolorek :lol: :lol: :lol:

Najważniejsze, że na żywo wygląda ok :wink: No to masz zagwozdkę, co zrobić. Ale chyba rolety w kolorze elewacji będą najlepszym rozwiązaniem.

Chyba, że gdzieś na elewacji będziesz miała swój piękny ( ch *^^% drogi ) klinkier, to może takie ciemne te rolety byś zrobiła ???

eh... sama nie wiem, bo brak mi wiedzy o Twojej wizji wykończenia elewacji :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reyzel, koncepcja jest taka:

dach grafitowy

elewacja biała

okna te oczo :wink:

aleeee problem jest z pancerzem rolety, prowadnice będą w kolorze okna.

 

Już myślałam, o tym, żeby zmienić kolor na złoty dąb, ale przeciez gdzie się nie obejrzę widze złoty dąb. :roll: Podoba mi się nawet, ale wolałbym coś innego, a tu ZONK :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reyzel, koncepcja jest taka:

dach grafitowy

elewacja biała

okna te oczo :wink:

aleeee problem jest z pancerzem rolety, prowadnice będą w kolorze okna.

 

Już myślałam, o tym, żeby zmienić kolor na złoty dąb, ale przeciez gdzie się nie obejrzę widze złoty dąb. :roll: Podoba mi się nawet, ale wolałbym coś innego, a tu ZONK :-?

 

Nieeee, nie zmieniaj. Wiesz, że pierwsza myśl jest najlepsza :wink: :lol:

Gdybym to ja miala taki problem, to zrobiłabym te rolety albo w kolorze elewacji albo własnie grafitowe - jak dach i klinkier. Bo skoro nie robisz żadnych "kolorowych ekscesów" na domu i elewacji, to inny kolor pancerza dziwnie będzie wyglądał :-?

To taka moja skromna opinia :oops: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mówiłam Braza, żebyś się tym biznesem na poważnie zajęła :lol: Zobacz ile masz zleceń :roll: :D :D :D

 

I co Kasia z tymi roletkami ??? Czy ja dobrze pamiętam, ze będziesz miała skrzynki na zew. ? ( stara już jestem i wiem, ze któraś z Was tak ma w planach ale bij zabij nie pamiętam która :oops: :-? )

Jesli tak to pomysł z kolorem elewacji jest super :) Przynajmniej nie zrobisz sobie kakafoni kolorków ( niekoniecznie do siebie dobranych ) :wink: :lol:

Hejka Reyzel :D

Ja mam mieć takie integro rolety, czyli skrzynka ma być schowana, a ten kolor pancerza to ...wolałabym jednak taki jak okna, a elewacja biała, ale jak nie da rady, to wtedy zrobię pancerz w kolorze piaskowo-beżowym, ale bardzo jasnym i taką tez elewację :roll:

Mam nadzieję, że to wyjdzie jakoś sensownie :roll:

Mnie podobają się domy z grafitowym dachem i piaskowo-beżowa elewacją. Te z białą wyglądają bardzo elegancko ale tak surowo i nieprzytulnie jak dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Verunia czyta mi w myślach, jeśli chodzi o eleweację, przynajmniej :wink: Grafitowy dach + ciepły beżowo-kremowy tynk to jest, co wymyśliłam dla mojego wdzięczniaka.

 

Ale ja w innej sprawie: czy chcesz mieć na dole tzw. full-wypas, czyli wanna, kabina, bidet, sedes i 2 umywalki?

A na górze to jak, tylko kabina czy wanna toże?

 

Próbuję coś wykombinować z tą dolną, ale chyba jednak na chleb bym nie zarobiła na tym biznesie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brazunia , u mnie pieca nie ma 8)

i wystarczy biala 8)

:lol: :lol: :lol:

na dole

 

bo na gorze jeszcze nie bylam :oops: :oops: :oops:

 

Frosiu moja droga - podobna to się nie równa taka sama - czy "żaluzju" paniała? :wink: Nie pamiętam, czy masz rzuty w dzienniku, a w tej chwili próbuję coś Kasi wykombinować, więc jakby co, to uzupełnij :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brazunia , u mnie pieca nie ma 8)

i wystarczy biala 8)

:lol: :lol: :lol:

na dole

 

bo na gorze jeszcze nie bylam :oops: :oops: :oops:

 

Frosiu moja droga - podobna to się nie równa taka sama - czy "żaluzju" paniała? :wink: Nie pamiętam, czy masz rzuty w dzienniku, a w tej chwili próbuję coś Kasi wykombinować, więc jakby co, to uzupełnij :D

paniala :roll:

rozumiem......nie masz w najblizszym czasie wolnych terminow :roll: :(

 

 

:D :D :D :D :D :D :D :D :D

 

 

pmysle sama i dam tobie do oceny 8)

w moim dzienniku :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brazunia , u mnie pieca nie ma 8)

i wystarczy biala 8)

:lol: :lol: :lol:

na dole

 

bo na gorze jeszcze nie bylam :oops: :oops: :oops:

 

Frosiu moja droga - podobna to się nie równa taka sama - czy "żaluzju" paniała? :wink: Nie pamiętam, czy masz rzuty w dzienniku, a w tej chwili próbuję coś Kasi wykombinować, więc jakby co, to uzupełnij :D

paniala :roll:

rozumiem......nie masz w najblizszym czasie wolnych terminow :roll: :(

 

 

:D :D :D :D :D :D :D :D :D

 

 

pmysle sama i dam tobie do oceny 8)

w moim dzienniku :p

 

Frośka Ty nie paniała!!! Wklej rzuty swojej łazienki, bo podobna nie znaczy taka sama. A ja spróbuję coś wymyślić :D Oj Ty, Ty!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na obecną chwile z dolną łazienka tylko to mi przyszło do głowy :-? Jeszcze popróbuję, a jak się z nią uporam, wezmę się za górną.

http://images32.fotosik.pl/17/dc6599dfe006bc01m.jpg

 

http://images32.fotosik.pl/17/c17d3dc8f718ba02m.jpg

 

http://images33.fotosik.pl/17/798922ad2162c017m.jpg

 

http://images33.fotosik.pl/17/60f7a1d9a97bcaacm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Verunia czyta mi w myślach, jeśli chodzi o eleweację, przynajmniej :wink: Grafitowy dach + ciepły beżowo-kremowy tynk to jest, co wymyśliłam dla mojego wdzięczniaka.

 

Ale ja w innej sprawie: czy chcesz mieć na dole tzw. full-wypas, czyli wanna, kabina, bidet, sedes i 2 umywalki?

A na górze to jak, tylko kabina czy wanna toże?

 

Próbuję coś wykombinować z tą dolną, ale chyba jednak na chleb bym nie zarobiła na tym biznesie :wink:

 

Zarobiłabyś, zarobiła 8) 8) 8) Luzik :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...