Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

kaśki macieja faktów i wiadomosci z budowy komentarze


Recommended Posts

No to witaj w klubie Kasiu. Ja też jestem po jednej odmowie, tylko że w Millennium. W tym tygodniu ma byc decyzja z Multibanku. To co przeszłam to cała historia. Też mamy działalność. Analitycy chyba nie przyjmują do wiadomosci tkaich pojeć jak inwestycje czy działalnosć sezonowa.

Mnie rozłożył na łopatki rzeczoznawca dokonując wyceny mojej nieruchomości. Wycenił działkę leżącą wg. niego w innej miejscowości i w innej gminie. Wycenił grunty orne a ja mam działke z domkiem, ogrodzoną z nasadzeniami i przyłaczami. O takiej wycenie dowiedziałam sie już grubo po fakcie wykupując na własny koszt tę wycenę (robioną wcześniej dla Millenium na ich koszt). Szczena mi opadła. Po reklamacji wartość neiruchomości wzrosła...4 krotnie! :o

Współczuje Ci bardzo bo wiem jak człowiek sie czuje. Naobiecują, daja nadizeję, robisz plany, kalkulujesz, podejmujesz wiążące decyzje a tu... dooopa :( Próbuj w innych bankach! Polecam CI doradcę. Mi pomóg i ograniczył bieganie po bankach. Tzn. mam nadzieję że pomógł bo czekam na decyzję :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kaśka maciej

    7060

  • wu

    1884

  • mayland

    1356

  • braza

    1264

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięki za wsparcie: Verunii, Yreq, Mayland, Jea, mamy coś nowego na oku, ale o tym cicho sza, nie chcę zapeszać :wink: Analitycy to popaprańcy: wychodzi na to, że lepiej jest zebyś zarabiała, np. 3000zł na umowę o pracę, niż 13000zł z działalności gospodarczej. Jakby nie brali pod uwagę faktu, że umowę o pracę (również na czas nieokreślony) można rozwiązać. :roll:

Ja nawet rozumiem bank, że nie chce ci pożyczyć kasy, ale na miłość Boską, why czekają z powiedzeniem ci tego 3 tygodnie?????????

Wszystko nam się przesunęło, nie wiem czy damy radę skończyć w tym roku stan surowy zamknięty, raczej nieeee :evil: , ale cóż. A może okaże się, że zima w tym roku również będzie łaskawa????

 

Dobra, już się luzuję 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko kaska, budowa nauczy cie cierpliwości i wyrozumiałości. jak nie teraz te bloczki- to będą pozniej, ale będą. Może to nie czas na nie :wink:

 

oj tak, cierpliwość :roll: hmmmm to cnota podobno, a ja już mam 2 dzieci :wink: :oops:

 

ale już jest good.

i niech tak zostanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja własnie odebrałam tel. z banku że... wraca kosztorys do "maleńkiej" poprawy od analityka. :evil: Ciekawe ile mnie to bedzie kosztowało :lol: No i kurde niech sie juz określą, dadzą czy nie :evil: :lol: :lol:

Jak to Kaśka mówi: jest good :lol: :lol:

 

i tylko tej wersji trzeba się trzymać :wink:

 

a anlalitycy to popaprańcy, pisałam o tym w dzienniku

szkoda słów

wiem, że ponoszą finansową odpowiedzialność za udzielenie kredytu, ale to co wyprawiają przechodzi ludzkie pojęcie :evil:

 

aleee, luzik i lajcik 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie się z tym zgadzam :D

 

Kofiguracja umowy o pracę i prowadzenie wlasnej działalności jest nie do przejścia, po drugie im więcej pakuje sie w budowę środków własnych i im więcej się zarabia tym mniejszą ma sie zdolność kredytową.

Oby w przyszłości Giertych takiej mamtematyki na maturze mojej córce nie kazal zdawać :lol: :wink:

U nas wszystko wskazywało na to, że w GE weźmiemy. Wszystko pięknie było, do momentu aż Warszawka do analizy się nie zabrała. Dom pod klucz na prowincji....... czyli pod Legnicą miałam za 260 tys. wg nich wybudowac - no tak ale na tym osiedlu wśród tylu "szyszek" już mieszkających - a to sami dyrektorzy, adwokaci, prokurator, lekarze - ja biedny zuczek to dam rade za 260 :x jak mi z banku dołożą chyba :wink: .

Nie zgodziłam się z wyceną to zlecili drugą- zastrzegłam płacic za nia nie będę. To wymyślali co tydzień inne zaświadczenia z US, a na każde trzeba było 7 dni czekać. Mąż się wkurzył i poszliśmy do KB - z którym tez wcześniej rozmawialiśmy - i dostaliśmy kredyt bez tych durnych zaświadczeń.Parę mi zostało :x

Wycenę dla GE zrobił rzeczoznawca stąd, a myśmy im podziękowali" za szybką i rzetelną obsługę z pozdrowieniami dla analityka w Warszawie" - a powiem wam szczerze, że wszystkie opłaty ( nawet hipoteczne 2x200 zł) do kredytu wrzucając - wcale mało by nie zarobili :)

Ale to juz nie mój biznes....Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

No fajnie, że wam się podobają nasze doły Kropelka2 :wink: :lol:

YreQ: Co do grosików, to słyszłam gdzieś już wcześniej i wrzucę, tak na wszelki wypadek :wink:

gabula Humus :roll: nie wiem czy ściągnęli, czy nie, pojęcia nie mam :-?

Ale tatuś murarz czuwa nad wszystkich i chyba wie co robi :)

 

Strasznie jestem tym przejęta :oops: :oops: :wink:

 

Pozdrawiam, Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noż kuźwa, a ja nic nie wrzuciłam na szczęście ....bo zapomniałam :oops: :( ....e tam, i tak będzie szczęśliwy :wink: .

Gratuluję rowów :D - wiem jakie to przeżycie patrzeć jak się zaczyna budować swój własny osobisty domek :wink: .... a jak już wyjdziesz z ziemi to będzie z górki :lol: .

 

Pozdrawiam, smoczyca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...