Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

kaśki macieja faktów i wiadomosci z budowy komentarze


Recommended Posts

W każdym razie Kaśka będzie miała soczyste owoce na oknach :lol: Chyba nikt nie będzie ich lizał :o :lol:
W sumie to nigdy nic nie wiadomo.

 

Trzymam kciuki za przykrycie dachu i okna w terminie :D

 

 

Kasia nie martw sie blotem , nie Ty jedyna masz takie atrakcje :D

 

Mieli być dziś i zacząć kłaść tą więźbę, ale znów jakaś magiczna siła ich zatrzymała :roll:

Mają przyjść w poniedziałek, a pan dachówkarz około 12 listopada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kaśka maciej

    7060

  • wu

    1884

  • mayland

    1356

  • braza

    1264

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Moze Brazunia nasza jest jakas znana projektantka ?

:D

Mi tez Kasia nie wychodzi ,

nie umiem tych programow obsluzyc .

Wiec improwizuje :roll:

 

Daj spokój rrmi, pisze: półóż płytki na całości, a mnie wychodzi jakoś na połowie ściany i to jeszcze od góry :roll:

Paranoja jakaś

A braza to niezły cash mogłaby na tym zbić, nie?? :roll: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie Kaśka będzie miała soczyste owoce na oknach :lol: Chyba nikt nie będzie ich lizał :o :lol:
W sumie to nigdy nic nie wiadomo.

 

Trzymam kciuki za przykrycie dachu i okna w terminie :D

 

 

Kasia nie martw sie blotem , nie Ty jedyna masz takie atrakcje :D

 

Mieli być dziś i zacząć kłaść tą więźbę, ale znów jakaś magiczna siła ich zatrzymała :roll:

Mają przyjść w poniedziałek, a pan dachówkarz około 12 listopada :)

 

a ja apropos błota...

dzisiaj byliśmy najpierw na działce a potem pojechalismy do salonu łazienek- :roll:

siedzieliśmy przy stoliku 2 godziny

wstaliśmy...i :oops: :oops: :oops:

poszlismy popatrzeć na kafelki ...... nagle widzimy faceta, który tam pracuje ze szczotką..zmierzającego do nas.. :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja apropos błota...

dzisiaj byliśmy najpierw na działce a potem pojechalismy do salonu łazienek- :roll:

siedzieliśmy przy stoliku 2 godziny

wstaliśmy...i :oops: :oops: :oops:

poszlismy popatrzeć na kafelki ...... nagle widzimy faceta, który tam pracuje ze szczotką..zmierzającego do nas.. :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:

 

heheheh se gościu pomyślał :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja apropos błota...

dzisiaj byliśmy najpierw na działce a potem pojechalismy do salonu łazienek- :roll:

siedzieliśmy przy stoliku 2 godziny

wstaliśmy...i :oops: :oops: :oops:

poszlismy popatrzeć na kafelki ...... nagle widzimy faceta, który tam pracuje ze szczotką..zmierzającego do nas.. :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:

 

heheheh se gościu pomyślał :lol: :lol:

 

:oops: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój rrmi, pisze: półóż płytki na całości, a mnie wychodzi jakoś na połowie ściany i to jeszcze od góry :roll:

Paranoja jakaś

A braza to niezły cash mogłaby na tym zbić, nie?? :roll: :D

Podbuduje Cie. :D

Ja nigdy nie doszlam do etapu , zeby zobaczyc napisa poloz plyki na calosci :roll:

Mozna z tym zyc .

 

Nasza Brazunia fakt , zdolna jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaśka nie odpuściłam 8) Własnei się morduje ze skosem w małej łazience i robie ten projekt :lol:

 

Brawo, zuch dziewczynka :D

My wczoraj walczyliśmy z projektem kuchni :roll:

I wyszło nam, ze możemy mieć coś w rodzaju llitery U czy L

Szkoda, że ten program ma taki mały wybór szafek kuchennych :roll:

 

A co do skosów, to tam są za małe te skosy jak na moją łazienkę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BEATA-BETI

Witaj Beata

My rozglądaliśmy sie za meblami do kuchni i sprawa wygląda następująco:

- metr mebli kosztuje około 1400 zł za metr z forniru lub drewna, ale dodatkowo się płaci za wszystkie te bajery, o których pisałaś

W sumie to chyba wyjdzie mniej więcej tyle, około 3 tys, jakby to zliczyć.

Aha, inaczej się liczy metr szafek gór i dół, niż tylko dół. Tzn., jeśli masz tylko lub większość szafek czy szuflad dolnych to liczy się to jako 70% wartości ceny za metr.

Tak mam powiedziano w 3 salonach, więc chyba jest to ogólna tendencja

_________________

co mnie nie zabije, tylko mnie wzmocni

 

Dziękuje Ci bardzo za pomoc w sprawie mebli kuchennych.Człowiek chce sobie umilić pobyt w kuchni różnymi dodatkami typu cargo,wygodne głebokie szuflady ,piękne fronty, ładny zlew ,a tu cena powala na kolana.

 

Ps.Odpowiadam tutaj bo tamto forum jest MIKOPIKO i jestem tam grzecznościowo bo budujemy dom według tego samego projektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ceny kuchni są kosmiczne jak dla mnie. Z tego co wiem to w moich okolicach jest tzw. zagłębię kuchenne :lol: Głównie w Skaryszewie. Tam co druga chałupa to meble kuchenne :lol: Nawet nie wiecie, ale w warszawskich salonach sporo kuchni jest właśnie ze Skaryszewa. Trzeba tylko zapytać, bo nie są to meble firmowe. Nie posiadają znanej nazwy. Czasem jest to badziewie ale często to naprawdę b. dobre wykonanie ze wszystkimi możliwymi bajerami. I nikt nie mówi o takich cenach jak 3tys za metr :o .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BEATA-BETI
To żeby było fajniej ,będąc z mężem w TTW Opex przeszliśmy obejrzeć właśnie meble kuchenne i akurat facet pytał o cenę zestawu może 5 m fronty czarne z połyskiem góra i dół do tego barek też z 5 m w kolorze "zebrano" cena bez sprzętu 60 tys.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żeby fajniej ,będąc z mężem w TTW Opex przeszliśmy obejrzeć właśnie meble kuchenne i akurat facet pytał o cenę zestawu może 5 m fronty czarne z połyskiem góra i dół do tego barek też z 5 m w kolorze "zebrano" cena bez sprzętu 60 tys.

 

czym zabiła Was śmiechem :lol: :lol: :lol:

 

chociaż z drugiej strony, jak ktoś ma na zbyciu ogromną kasę :roll:

Dla nas to jest kosmos, a dla nich ma wartość może dużo mniejszą :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wodotrysków? Masz na myśli fontanne w domu??? To dopiero kaszana 8) :lol:

kasza jakich mało, :lol:

mam na myśli właśnie kuchnię za 60 tys, czy parkiety po 300zł za metr w całym domu, albo jeszcze jakieś inne drogie lecz nie koniecznie potrzebne rzeczy :D

Ale w dalszym ciągu powtarzam, jak ktoś ma tyle pieniędzy niech kupuje!!

Mnie nic do tego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...