Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

kaśki macieja faktów i wiadomosci z budowy komentarze


Recommended Posts

Gość BEATA-BETI
To żeby fajniej ,będąc z mężem w TTW Opex przeszliśmy obejrzeć właśnie meble kuchenne i akurat facet pytał o cenę zestawu może 5 m fronty czarne z połyskiem góra i dół do tego barek też z 5 m w kolorze "zebrano" cena bez sprzętu 60 tys.

 

czym zabiła Was śmiechem :lol: :lol: :lol:

 

chociaż z drugiej strony, jak ktoś ma na zbyciu ogromną kasę :roll:

Dla nas to jest kosmos, a dla nich ma wartość może dużo mniejszą :roll:

 

Najpierw myślałam,że źle usłyszałam ale niestety to prawda bo mąż usłyszał tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kaśka maciej

    7060

  • wu

    1884

  • mayland

    1356

  • braza

    1264

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witaj Beata

My rozglądaliśmy sie za meblami do kuchni i sprawa wygląda następująco:

- metr mebli kosztuje około 1400 zł za metr z forniru lub drewna, ale dodatkowo się płaci za wszystkie te bajery, o których pisałaś

W sumie to chyba wyjdzie mniej więcej tyle, około 3 tys, jakby to zliczyć.

Aha, inaczej się liczy metr szafek gór i dół, niż tylko dół. Tzn., jeśli masz tylko lub większość szafek czy szuflad dolnych to liczy się to jako 70% wartości ceny za metr.

Tak mam powiedziano w 3 salonach, więc chyba jest to ogólna tendencja

_________________

co mnie nie zabije, tylko mnie wzmocni

 

Dziękuje Ci bardzo za pomoc w sprawie mebli kuchennych.Człowiek chce sobie umilić pobyt w kuchni różnymi dodatkami typu cargo,wygodne głebokie szuflady ,piękne fronty, ładny zlew ,a tu cena powala na kolana.

 

Ps.Odpowiadam tutaj bo tamto forum jest MIKOPIKO i jestem tam ]grzecznościowo bo budujemy dom według tego samego projektu.

 

8) spoko mogłaś u mnie :lol:

ja nie dam rady za 60 :roll: jak wy chcecie to zrobić??? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wodotrysków? Masz na myśli fontanne w domu??? To dopiero kaszana 8) :lol:

 

Cześć dziewczyny :D

Ja tak tylko a propos tej fontanny ... jak 10 lat temu szukaliśmy mieszkania w bloku, bylismy jedno takie oglądać ... baaaardzo oryginalne :wink: . Bo nie dość, że na środku "dużego pokoju" ( trudno zwać salonem, skoro to mieszkanie w bloku ) stała fontanna ( najprawdziwsza w świecie, z płynącą wodą :o :lol: :lol: ) to jeszcze w całym mieszkaniu nie było drzwi ( podkreślam CAŁYM - dotyczyło to równiez łazienki z wc ) :lol: :lol: :lol:

 

No więc... gusta są różne :o :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry i przepraszam za milczenie :oops:

 

Co do płytek, to jak bony dyny nie wiem, jak mi się to udaje. Zaczynam projekt, rozbudowuje go, poprawiam (czasami się wściekam) no i później to już taka kosmetyka. Zresztą, to tylko wizualizacje, nie typowe projekty, pewnie na takowych bym poległa.

 

Rrmsiu słodka!! Czy gdybym Ci ja była znaną projektantką to martwiłabym się o jakieś durne banki i ich kredyty :o Ja się tym bawię, ot i tyle. Lubię widzieć, co wymyślam, chociaż nie zawsze są możliwości zobrazowania moich pomysłów ze względu na braki w programie (albo i mój brak umiejętności obsługiwania go :-? )

 

Właśnie zachciało mi się zobrazować wygląd mojej przyszłej (cały czas w to wierzę) kuchni. I powiem szczerze, klnę jak szewc :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A braza to niezły cash mogłaby na tym zbić, nie?? :roll: :D

 

A bliższe szczegóły, jak, to moge poprosić :oops:

 

Brazunia , no nieskromnie przypomnę :oops: , że już jakis czas temu o tym pisałam - otwierasz firmę, robisz projekty ( skoro lubisz te klocki :lol: ), wystawiasz faktury i kasa płynie ... Może na początek nie koniecznie szerokim strumieniem ale z biegiem czasu ... kto wie :) Czego z całego serca Ci życzę.

 

A ogłosić się możesz choćby na FM, brać kasę o połowę mniejszą niż wzięci projektanci a ludzi, którym brak wizji własnych jest pod dostatkiem...

 

DO PRACY!!!! :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wodotrysków? Masz na myśli fontanne w domu??? To dopiero kaszana 8) :lol:

 

Cześć dziewczyny :D

Ja tak tylko a propos tej fontanny ... jak 10 lat temu szukaliśmy mieszkania w bloku, bylismy jedno takie oglądać ... baaaardzo oryginalne :wink: . Bo nie dość, że na środku "dużego pokoju" ( trudno zwać salonem, skoro to mieszkanie w bloku ) stała fontanna ( najprawdziwsza w świecie, z płynącą wodą :o :lol: :lol: ) to jeszcze w całym mieszkaniu nie było drzwi ( podkreślam CAŁYM - dotyczyło to równiez łazienki z wc ) :lol: :lol: :lol:

 

No więc... gusta są różne :o :lol: :lol: :lol:

 

Matkooooo :o :o :o

Są dziwni ludzie na świecie :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry i przepraszam za milczenie :oops:

 

Co do płytek, to jak bony dyny nie wiem, jak mi się to udaje. Zaczynam projekt, rozbudowuje go, poprawiam (czasami się wściekam) no i później to już taka kosmetyka. Zresztą, to tylko wizualizacje, nie typowe projekty, pewnie na takowych bym poległa.

 

Rrmsiu słodka!! Czy gdybym Ci ja była znaną projektantką to martwiłabym się o jakieś durne banki i ich kredyty :o Ja się tym bawię, ot i tyle. Lubię widzieć, co wymyślam, chociaż nie zawsze są możliwości zobrazowania moich pomysłów ze względu na braki w programie (albo i mój brak umiejętności obsługiwania go :-? )

 

Właśnie zachciało mi się zobrazować wygląd mojej przyszłej (cały czas w to wierzę) kuchni. I powiem szczerze, klnę jak szewc :-?

 

Heheh, mnie za to z kuchnią poszło dużo lepiej :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A braza to niezły cash mogłaby na tym zbić, nie?? :roll: :D

 

A bliższe szczegóły, jak, to moge poprosić :oops:

 

Brazunia , no nieskromnie przypomnę :oops: , że już jakis czas temu o tym pisałam - otwierasz firmę, robisz projekty ( skoro lubisz te klocki :lol: ), wystawiasz faktury i kasa płynie ... Może na początek nie koniecznie szerokim strumieniem ale z biegiem czasu ... kto wie :) Czego z całego serca Ci życzę.

 

A ogłosić się możesz choćby na FM, brać kasę o połowę mniejszą niż wzięci projektanci a ludzi, którym brak wizji własnych jest pod dostatkiem...

 

DO PRACY!!!! :D :D :D

 

POPIERAM!!!

Właśnie dzwoniłam do projektantki wnętrz w sprawie tychże łazienek, pani powiedziała 1200zł za projekt łazienki :roll:

Szarpnęłabys połowe, albo i jeszcze mniej i miałabyś zajęcie i kasę. Z czasem kupiłabyś jakiś lepszy program i wtedyyyyyyyyy 8) 8) 8) :wink:

Zachęcam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja o tej więźbie to już śniłam po nocach i życzę sobię zobaczyć ją na dachu na własne oczyska!!!!!!

 

Tylko, że ja nie wiem jak zacząć z tym zarabianiem kasy :-?

Jesteś zaproszona, w sumie to moesz wpadać bez zapowiedzi :D

 

A to bardzo prosto: gdzieś między znajomymi lub jakiś mały anonsik w prasie lokalnej rzuć, na początek skromne pieniądze, potem się wszystko rozwinie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A braza to niezły cash mogłaby na tym zbić, nie?? :roll: :D

 

A bliższe szczegóły, jak, to moge poprosić :oops:

 

Brazunia , no nieskromnie przypomnę :oops: , że już jakis czas temu o tym pisałam - otwierasz firmę, robisz projekty ( skoro lubisz te klocki :lol: ), wystawiasz faktury i kasa płynie ... Może na początek nie koniecznie szerokim strumieniem ale z biegiem czasu ... kto wie :) Czego z całego serca Ci życzę.

 

A ogłosić się możesz choćby na FM, brać kasę o połowę mniejszą niż wzięci projektanci a ludzi, którym brak wizji własnych jest pod dostatkiem...

 

DO PRACY!!!! :D :D :D

 

POPIERAM!!!

Właśnie dzwoniłam do projektantki wnętrz w sprawie tychże łazienek, pani powiedziała 1200zł za projekt łazienki :roll:

Szarpnęłabys połowe, albo i jeszcze mniej i miałabyś zajęcie i kasę. Z czasem kupiłabyś jakiś lepszy program i wtedyyyyyyyyy 8) 8) 8) :wink:

Zachęcam

 

1200 zł :o

my robimy projekt w salonie płytek koszt 200 zł jeśli nie kupimy u nich płytek jeśli kupimy nic nas nie kosztuje... jak nie podoba sie projekt i nie chcemy kupić to mówimy ..dowidzenia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1200 zł :o

my robimy projekt w salonie płytek koszt 200 zł jeśli nie kupimy u nich płytek jeśli kupimy nic nas nie kosztuje... jak nie podoba sie projekt i nie chcemy kupić to mówimy ..dowidzenia :lol:

 

Dużo, wiem, ale ten projekt wygląda jak zdjęcie

To nie tylko rozmieszczenie płytek na ścianie czy sanitariatów, ale ile czego i gdzie ma być, jakieś fikuśne, a niedrogie rzeczy ta babka projektuje

Widziałam 2 projekty i 2 realizajce tej babki

Opadła mi szczęka, serioooo :roll:

A łazienki były robione z Tubądzina Verde i jakiś taki grecki jakby wzór

Zastanawiamy się z małzem czy wyskrobać skąś tą kasę i nie szarpnąć się na taki projekt, choćby jeden. taki prezencik pod choinkę na MIkołaja, urodziny i imieniny włącznie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...