Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

kaśki macieja faktów i wiadomosci z budowy komentarze


Recommended Posts

To może zrób zsyp z górnej łazienki do dolnej i będzie trochę mniej latania. Co do suszenia to można np w suszarce. Ja przestrzeń nad garażem pozostawiam jako tzw graciarnię, bo pokoi mam pod dostatek, przynajmniej na razie 8) a takie miejsce z doświadczenia wiem ze się przydaje momo ze staram się wyrzucać stare rzeczy.Ale zawsze jest coś do tymczasowego przechowywania

Hej verunia, ten zsyp to się jakoś specjalnie robi?? :roll:

 

A na przechowywanie to mamy też jeszcze strych, tam jest spoojnie ze 40 metrów dość wysokiego pomieszczenia :roll:

 

Suszarka....muszę zacząć suszyć głowę o nią małżowi :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kaśka maciej

    7060

  • wu

    1884

  • mayland

    1356

  • braza

    1264

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No toż ja powiedziałam mężowi, że brakuje mi z 50m2 domu na pralnię i suszarnię :lol: Jak widzę nie tylko mi by sie przydały te pomieszczenia :wink:

Podobnie jak Ty Kasiu myślałam o zsypie z garderoby na dół, prosto do łazienki. Akurat te pomieszczenia mam w jednym pionie. Ale jakoś tak zrezygnowałam z tego pomysłu. Wrzucić na górze to fajna sprawa ale na dole musi być jeszcze jakiś odbierak (czytaj: kolejny mebel w małej łazience). Życie w bloku nauczyło mnie systematycznego prania. Nie zbieram bielizny i piorę jak tylko bęben jest załadowany :-? Nie mam żadnego kosza na brudną bieliznę :roll: Tyle lat bez tego żyłam to chyba dalej mogę :roll:

Ostatecznie ma byc tak: pralka na dole pod blatem przy umywalce, wąska. Na górze w garderobie, w celu segregacji kolorowego i białego prania będą niewielkie pojemniki, takie ceratowe na ramkach :roll: Musi mi to wystarczyć. Suszyć mogę na stryszku zimą lub w garażu a latem będzie suszarka ogrodowa za domem. To moje rozwiązanie problemu prania :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mayland, jak pierwszy raz wspomniałam małzowi o zsypie, to się popukał w głowę i stwierdził, że wymyślam :-?

Ale chyba taniej wychodzi zrobienie zsypu niż kupno drugiej pralki, nie??

Tylko jeszcze przekonać go muszę do suszarki :roll: Bo jakoś majtki wiszące na sznurach mnie nie pociągają :oops: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnie caly moj komp przeszukalam zeby znalezc okna w kolorze chyba amareno - no i nie znalazlam - codziennie przejezdam obok tego domu i za kazdym razem mysle o twoich okanch :lol: :lol: - ze napewno ty masz taki kolorek no i chcialam ci pokazac a tu du.... wsiakly, nie ma, wciagnelo, diabel ogonem przykryl :x :cry: :oops:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnie caly moj komp przeszukalam zeby znalezc okna w kolorze chyba amareno - no i nie znalazlam - codziennie przejezdam obok tego domu i za kazdym razem mysle o twoich okanch :lol: :lol: - ze napewno ty masz taki kolorek no i chcialam ci pokazac a tu du.... wsiakly, nie ma, wciagnelo, diabel ogonem przykryl :x :cry: :oops:

pozdrawiam

 

gdzieś koło Ciebie ktoś ma też amarenę?? :D

 

no zrób zdjęcia, plizz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor bardzo podobny, ale to są drewniane okna, prawda??

Moje to pcv :roll:

wiesz co chyba drewniane - amarena to chyba nowosc, a ten domek juz troche stoi ladnych pare lat!!!!

?Mowie ci bedzie wygladac bardzo ladnie!!!!!!!! a co z tego ze pcv???

amarena to nowość w Oknoplaście, być może gdzieś już wcześniej był

a że z pcv to myślałam, że może ten sam kolor w drewnie i plastyku się nieco różni, ale chyba se sama problemy wynajduję :roll:

Będzie ładnie. Amen 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...