Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

kaśki macieja faktów i wiadomosci z budowy komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kaśka maciej

    7060

  • wu

    1884

  • mayland

    1356

  • braza

    1264

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jasne, że drewniana - żadna podróba nie da rady tak wyglądać i tyle wytrzymać.

To tak jak pisze verunia - wszyscy zachwycają się panelami. Mnie sie one nijak nie podobają - bo są tylko imitacją prawdziwej drewnianej podłogi, do tego nasyconą szkodliwymi dla zdrowia klejami i lakierami, z których wyziewy potem latami wdychamy. PO CO UŻYWAĆ IMITACJI SKORO MOŻNA MIEĆ ORYGINAŁ? :D

Mam w domu piekne drewniane podłogi z desek. I uważam, że są najpiękniejsze na świecie! Frosia ostatnio je oglądała i też doszła do oczywistego wniosku :" Jednak decha to decha!!!" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że drewniana - żadna podróba nie da rady tak wyglądać i tyle wytrzymać.

To tak jak pisze verunia - wszyscy zachwycają się panelami. Mnie sie one nijak nie podobają - bo są tylko imitacją prawdziwej drewnianej podłogi, do tego nasyconą szkodliwymi dla zdrowia klejami i lakierami, z których wyziewy potem latami wdychamy. PO CO UŻYWAĆ IMITACJI SKORO MOŻNA MIEĆ ORYGINAŁ? :D

Mam w domu piekne drewniane podłogi z desek. I uważam, że są najpiękniejsze na świecie! Frosia ostatnio je oglądała i też doszła do oczywistego wniosku :" Jednak decha to decha!!!" :lol:

 

:) Depesiu to i podłóg się tyczy ? :wink: Bo tu raczej o podbitkę chodziło :wink: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że ile ????!!!! :o :o :o

 

Kasia, a jakie masz wymiary kuchni ... jak tak przy okazji prosić mogę :)

oczywiście to nie sa projekty NASZEJ kuchni :lol:

pan był na tyle uprzejmy, że widząc moje szalone pomysły dał mi na płytce przykłady swojej pracy, czyli dokładnie 487 porjektów kuchni :o

 

Moja kuchnia ma wymiary: 3 na 3,70m

Z tym, że prawie każda ściana jest "dziurawa", czyli okno, drzwi od wejścia z holu, wejście do salonu i dlatego musieliśmy zlikwidować to 1 okno w kuchni, to od strony wykusza :roll:

 

Już wiem, podbitka MUSI być drewniana, dzięki dziewczyny 8) :wink:

 

ale jaki kolor????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kolorze okien. Ja bym dała amarenę.

Ja też jestem za podbitką w kolorze okien. Przy ciemnym dachu ten kolor ładnie go podkreśli i ożywi. Jest tyle kolorów bejc ,że na pewno coś dobierzesz

Ja będę miala prościej w doborze: białe okna - biała podbitka, białe rynny i obróbka dachu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że ile ????!!!! :o :o :o

 

Kasia, a jakie masz wymiary kuchni ... jak tak przy okazji prosić mogę :)

oczywiście to nie sa projekty NASZEJ kuchni :lol:

pan był na tyle uprzejmy, że widząc moje szalone pomysły dał mi na płytce przykłady swojej pracy, czyli dokładnie 487 porjektów kuchni :o

 

Moja kuchnia ma wymiary: 3 na 3,70m

Z tym, że prawie każda ściana jest "dziurawa", czyli okno, drzwi od wejścia z holu, wejście do salonu i dlatego musieliśmy zlikwidować to 1 okno w kuchni, to od strony wykusza :roll:

 

Już wiem, podbitka MUSI być drewniana, dzięki dziewczyny 8) :wink:

 

ale jaki kolor????????

 

 

Dzięki Kasieńka :D tak się właśnie przyglądalam tym projektom i zauważyłam, ze dość podobnie i ja dziurawą kuchnię mam. Stąd to pytanie o wymiary :wink: Też calkiem podobne do moich 8) 8) 8)

 

Co do podobitki- tez stawiam na ten sam co kolor okien.

Ps. Wdziałam dziś drzwi wejściowe w takim kolorku :) Całkiem smaczne :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny układ kuchni jak na obrazku 4 i 5, z tym tylko, że na wyspie będę miała kuchenkę i okap a na ścianie za nią taką ścianę zabudowaną z lodówką i piekarnikiem jak na obrazku 3. Masz może taki projekt wsród tych 487 8) ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny układ kuchni jak na obrazku 4 i 5, z tym tylko, że na wyspie będę miała kuchenkę i okap a na ścianie za nią taką ścianę zabudowaną z lodówką i piekarnikiem jak na obrazku 3. Masz może taki projekt wsród tych 487 8) ?

 

coś się znajdzie, spoko 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do podobitki- tez stawiam na ten sam co kolor okien.

Ps. Wdziałam dziś drzwi wejściowe w takim kolorku :) Całkiem smaczne :D :D :D

 

A gdzie?? Jakiej firmy??

ILE????????

 

Mów kobieto!!! :D

 

Słonce,w Poznaniu, w jakimś domu, przejeżdzając tylko ... :-? więc nic Ci nie umiem więcej powiedzieć ... chyba, że kogoś przyuważę przejeżdzając tam po raz kolejny, to nie omieszkam zapytać 8) Obiecuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...