Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

kaśki macieja faktów i wiadomosci z budowy komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kaśka maciej

    7060

  • wu

    1884

  • mayland

    1356

  • braza

    1264

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

mnie tez sie podoba

u mnie moglabym takie cos zrobic , bo pralnie mam akurat pod gorna lazienka

ale po co? skoro sypialnie bede miala na dole :roll:

jak dla mnie to najladniejszy zsyp jaki do tej pory widzialam

mozna tez zrobic dekielek np.z tego samego drewna , z jakiego jest zrobiona szafka :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arizona :D

nie jestes zemstliwa , prawda? 8)

 

chcesz ulatwic kasi podjecie decyzji ? :p :p :p

 

:lol:

Ale naprawdę bardziej Arizona mi się podoba :roll:

A jak się kojarzy :wink:

 

a California się źle kojarzy?? :roll:

 

No ale małżowi podobają się barziej Arizona, wiec tak chyba zostanie :)

 

A tak w ogóle to cześć marjucha 8)

Takiego wina jeszcze nie piłem :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia

Ja bym zapomniala :roll: , a Ty pytalas o suszarke do prania.

Jak najbardziej namawiam , z tym , ze na wywiewna.

Kupilam kondensacyja i bedziemy musieli jakos ten wezyk w kanalize kombinowac.

Uwazam , ze wywiewna lepsza jest , kondensacyjna wyszla mi przypadkiem.

Myslalam , ze takich w ogole nie ma i nie zapytalam o to.

Mialam wczesniej do czynienia z wywiewnymi tylko :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bóg Wam zapłać dobre kobiety :D

 

Dziś byłam na rekonesansie w sklepie i zakochałam się w sprzęcie Aristona :oops:

 

Wkleję Wam teraz co i jak:

 

szkoda tylko, że na stronie Aristona nie ma ich najnowszej lodówki, którą widziałam w sklepie: ta, albo żadna inna 8)

 

 

http://www.ariston.pl/ariston/_img/products/28048_IMGPR_L.jpg

płyta jest z harotawnego grafitowego szkła (Mayland, znowu grafit, ja chyba mam coś z głową :roll: :wink: )

 

http://www.ariston.pl/ariston/_img/products/29095_IMGPR_L.jpg

piekarnik również ma drzwi i panel ze szkła, też grafitowego, choć na zdjęciu jest kolor: szampan 8)

http://www.ariston.pl/ariston/_img/products/30682_IMGPR_L.jpg

 

 

okap wyspowy, bo mam nadzieję, że panom od kuchni uda się jednak coś wymyślić :roll:

 

No to teraz czekam na opinie :wink:

 

Piekarnik ma najważniejsze funkcje, bez szaleństw oczywiście. Mnie piekarnik jest głównie potrzebny do pieczenia mięs wszelakich, z ciastami mi jakoś nie po drodze :oops: :wink:

 

Aha,rrmi co do suszarki??

Ktoś mi kiedyś nagadał jakichś bzdur chyba, ze susząc ubrania w suszarce bardzo się je niszczy, bo suszy się w wysokich temperaturach. Prawda li to czy wierutne kłamstwo?? Jak to jest u Ciebie?? :roll:

 

Przesyłam buziaki i pozdrówka, Kasia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bóg Wam zapłać dobre kobiety :D

 

Dziś byłam na rekonesansie w sklepie i zakochałam się w sprzęcie Aristona :oops:

 

Wkleję Wam teraz co i jak:

 

szkoda tylko, że na stronie Aristona nie ma ich najnowszej lodówki, którą widziałam w sklepie: ta, albo żadna inna 8)

 

 

http://www.ariston.pl/ariston/_img/products/28048_IMGPR_L.jpg

płyta jest z harotawnego grafitowego szkła (Mayland, znowu grafit, ja chyba mam coś z głową :roll: :wink: )

 

http://www.ariston.pl/ariston/_img/products/29095_IMGPR_L.jpg

piekarnik również ma drzwi i panel ze szkła, też grafitowego, choć na zdjęciu jest kolor: szampan 8)

http://www.ariston.pl/ariston/_img/products/30682_IMGPR_L.jpg

 

 

okap wyspowy, bo mam nadzieję, że panom od kuchni uda się jednak coś wymyślić :roll:

 

No to teraz czekam na opinie :wink:

 

Piekarnik ma najważniejsze funkcje, bez szaleństw oczywiście. Mnie piekarnik jest głównie potrzebny do pieczenia mięs wszelakich, z ciastami mi jakoś nie po drodze :oops: :wink:

 

Aha,rrmi co do suszarki??

Ktoś mi kiedyś nagadał jakichś bzdur chyba, ze susząc ubrania w suszarce bardzo się je niszczy, bo suszy się w wysokich temperaturach. Prawda li to czy wierutne kłamstwo?? Jak to jest u Ciebie?? :roll:

 

Przesyłam buziaki i pozdrówka, Kasia :D

Ja mam obecnie sprzęt Aristona- piekny ale np zmywarka jest do bani :-? , płyta elekrtyczna często się zawiesza, jedynie okap i piekarnik bez zarzutu. lodówka nie wiem , bo mam Bosha.

Co do suszarki to ma ona wiele programów prania i trzeba je tylko właściwie użyc. Jedyne to co zauwazyłam, to swetry nieco mi się nieco zbiegły. Ale mam jz zbyt krótko zeby coś więcej powiedzie. Na razie nie zauwazyłam niszczenia ubrań.Piorę nawet te, które na metce maja zakaz prania w suszarce. Niestety u nas większośc ubrań ma taki zakaz :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaśka!!! Tylko nie kupuj tej płyty Aristona!!!!! To jest jak lustro. Wszystkie plamki widać na niej dwukrotnie. Masakra. Mam taką obecnie :( Ciąge ją myję albo mam brudną :oops: :evil: Kazdemu odradzę tę płytę!!!

W dodatku to ustawienie palników jest do bani. Przy takim ustawieniu postawienie 4 garczków graniczy z cudem. Jest niewygodna i bezndziejnie szybko sie burdzi. Wystarczy zagotować wodę i są plamy w wody :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha,rrmi co do suszarki??

Ktoś mi kiedyś nagadał jakichś bzdur chyba, ze susząc ubrania w suszarce bardzo się je niszczy, bo suszy się w wysokich temperaturach. Prawda li to czy wierutne kłamstwo?? Jak to jest u Ciebie?? :roll:

 

Przesyłam buziaki i pozdrówka, Kasia :D

Kasiu

Susze w suszarce prawie wszystko.

Mam naprawde dobre , drogie ciuchy .Moze jak ktos suszy stare gacie to mu sie rozpadaja , ale to tez racej nie od suszarki.

Nie trzeba tez , jesli w koncu nie chces suszyc wszystkiego jak leci.

Niemniej jest super jesli nie wywiesza sie belizny na sznurku czy suszarce na dworzu.

Bardzo lubie suszyc reczniki na sloncu , ale w sumie to ile takiej pogody jest ?

Zreszta przy ladnej pogodzie mozna wynosic na dwor pranie, bo dlaczego nie ?

Nie susze rzeczy typu kreacje sylwestrowe cy jakies inne super kiecki ,

bo to sie i tak do pralni oddaje.Masz dwoje przychowku :D i jestem pewna , ze sie Tobie suszarka przyda.Buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny za rady :D

Mayland, co do utrzymania czystości to sobie wyobrażam, że trza czyścić, ale której nie trza?? :roll: Teraz w bloku mam taką zwykłą białą i to dopeiro jest masakra :-? Mojej teściowej doradziałam więc coby zakupiła płytę z nierdzewki :o koszmar. Co więc wybrać?? :roll:

 

Przekonałyście mnie do suszarki 8)

Teraz trudniejsza część zadania, przekonać małża :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaśka przerabiałam białą, nierdzewkę i tę. Nie ma porównania. Na białej gotująca sie woda nie zostawia plam. Nawet na neirdzewce nie zostają. A na tej widać je dwukrotnie bo się zwielokrotniają w tym lustrze :(

 

k!@#$$, a tak ładnie wygląda :roll:

 

A jaką teraz planujesz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach no i dla pewności, ze to wytrzymasz zrób próbę. Wymarz lustro np. w łazience kremem (jakimś tłuszczem) i potem go umyj, żeby smug nie było 8) A jak już to zrobisz, to zwróć uwagę, że płyta ma palniki i zakamarki a nie gładką taflę 8) :lol:

 

No dobra, dobra, ale co w zamian???

Co teraz będziesz miała???? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekonałyście mnie do suszarki 8)

Teraz trudniejsza część zadania, przekonać małża :roll: :wink:

Dorzucisz w sklepie i juz . :roll:

Przy takich akupach nawet nie zauwazy.

Moj na szczescie nawet nie pomyslal , ze mozna nie mec suszarki , bo bylo to oczywiste.

 

Plyty jaka wybralas nie mialam , nawet nie widzialam u nikogo , wiec nic nie poradze.

Mam nierdzewke , pasuje mi .

Do czyszczenia uzywam plynu do mycia naczyn i dla wypicowania WD 40.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobna Kasiu i tak moim zdaniem jest najlepiej.

Nie zdecydowalabym sie na 2 w 1 i z tego co czytam to chyba mialabym racje :D Mozesz dobrac kmplet , jesli masz malo miejsca na postawienie tego , taki , ze postawisz suszarke na pralce.

U mnie tak stalo do tej pory , teraz zdjelam suszarke , bo juz pralnia jest pralnia .

Nareszcie :D

Z tym , ze jak stoi jedno na drugim wyglada ok.Mam akurat duza pralnie , wiec moze stac obok , ale nie jest to jak pisze konieczne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...