Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

kaśki macieja faktów i wiadomosci z budowy komentarze


Recommended Posts

No , no Kasia już sprzęty wybiera..super, ech czy ja tego doczekam?

Wracając do płyty kuchennej Aristona-moja ciocia ma i nie gotuje na niej chyba ,że wodę w czajniku a i tak sprząta później jakby nie wiem co gotowała j. Ma ten komfort ,ze w piwnicy ma drugą kuchnię i tam gotuje. i chyba dobrze bo inaczej szlag by ją trafił..Także również nie polecam chociaż wzrok przyciąga..pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kaśka maciej

    7060

  • wu

    1884

  • mayland

    1356

  • braza

    1264

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kasiu ja padłam na kolana przed płytą gazową Ardo - PFS 6040

http://www.electrosharks.pl/galerie/plyta-gazowa-ardo-pfs-60_1064.jpg i do niej piekarnik elektryczny HRN 060 http://sklep.stelar.pl/files/products/piekarnik_ardo_HRN060R.jpg

 

Od 10 lat używam lodówki Ardo i jestem zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kucharki 8) :lol:

 

No to się naczytałam o piekarnikach, płytach i tyc innych. Ładnie zamieszałyście w głowie każdemu, co to ma się niby na coć decydować ... :o :lol: :lol: :lol:

 

Swoją drogą Kasia, to przerażasz mnie z lekksza bo jesteśmy na podobnym etapie budowy i Ty już wybierasz kuchnię a ja .... nawet nie zaczęłam o tym myśleć :o :-? :lol: A pewnie powinnam, bo skoro elektryk ma przyjść lada moment, to muszę mu powiedzieć gdzie co będzie :-? 8) 8)

Ratunku!!!! :o :o :o :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć andzik :)

Doczekasz się, szybciej niż się spodziewasz :D

Przecież mnie też daleko do przeprowadzki 8)

 

Kurczę, tak mi się podoba ta płyta Aristona :-?

:roll: muszę pomyśleć o czymś innym chyba :-?

No cóż ,tylko kobietami jestesmy, nie musimy sie kierowac tylko praktycznością :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza ta płyta jest cudna!!!! piekarnik zresztą też!!!!!!!!!!!!! :o :o :o

Baaaardzo mi się podoba 8) :D

 

Jak nic się nie zmieni ....chcę taką u siebie :p :wink: :lol: ....

Ja innej sobie - przynajmniej na dzień dzisiejszy - nie wyobrażam!!! A powiem więcej - są jeszcze w kolorze grafitowy i waniliowym!!!! I co Wy na to???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kucharki 8) :lol:

 

No to się naczytałam o piekarnikach, płytach i tyc innych. Ładnie zamieszałyście w głowie każdemu, co to ma się niby na coć decydować ... :o :lol: :lol: :lol:

 

Swoją drogą Kasia, to przerażasz mnie z lekksza bo jesteśmy na podobnym etapie budowy i Ty już wybierasz kuchnię a ja .... nawet nie zaczęłam o tym myśleć :o :-? :lol: A pewnie powinnam, bo skoro elektryk ma przyjść lada moment, to muszę mu powiedzieć gdzie co będzie :-? 8) 8)

Ratunku!!!! :o :o :o :lol: :lol:

 

Reyzel, hihihi, ja właśnie z tego powodu zaczęłam się za czymś rozglądać. W grudniu mają przyjść od prondu i wod-kanu i ja MUSZĘ wiedzieć gdzie ma być i CO :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja innej sobie - przynajmniej na dzień dzisiejszy - nie wyobrażam!!! A powiem więcej - są jeszcze w kolorze grafitowy i waniliowym!!!! I co Wy na to???

 

heheheh, braza no jak to jaki??? :o

grafitowy przecież :wink: :lol:

 

klomplet jak mawia moja Córa czyli płyta i piekarnik do kuchni tradycyjnych jest śliczny :D

Ja jednak stawiam na nowoczesną kuchnię więc ta odpada :roll:

Tradycyjną mam teraz w bloku i już mi się znudziła, nowoczesna ma być teraz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałam kiedyś artykuł o tym, jakie kuchnie i kto wybiera. Więc autorzy artykułu twierdzili, że rodziny wybierają kuchnie tradycyjne, duże, cześto klasyczne. A te nowoczesne wybierają osoby samotne i młode :lol: :evil: Ja to chyba jestem i samotna i młoda bo zdecydowanie wolę nowoczesne :lol: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałam kiedyś artykuł o tym, jakie kuchnie i kto wybiera. Więc autorzy artykułu twierdzili, że rodziny wybierają kuchnie tradycyjne, duże, cześto klasyczne. A te nowoczesne wybierają osoby samotne i młode :lol: :evil: Ja to chyba jestem i samotna i młoda bo zdecydowanie wolę nowoczesne :lol: :lol:

To ja też jestem w takim razie młoda :lol: , no bo przeciez nie samotna :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałam kiedyś artykuł o tym, jakie kuchnie i kto wybiera. Więc autorzy artykułu twierdzili, że rodziny wybierają kuchnie tradycyjne, duże, cześto klasyczne. A te nowoczesne wybierają osoby samotne i młode :lol: :evil: Ja to chyba jestem i samotna i młoda bo zdecydowanie wolę nowoczesne :lol: :lol:

 

A kim są autorzy artykułu???? Nie chciałabym się z nimi spotkać :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałam kiedyś artykuł o tym, jakie kuchnie i kto wybiera. Więc autorzy artykułu twierdzili, że rodziny wybierają kuchnie tradycyjne, duże, cześto klasyczne. A te nowoczesne wybierają osoby samotne i młode :lol: :evil: Ja to chyba jestem i samotna i młoda bo zdecydowanie wolę nowoczesne :lol: :lol:

 

cóz za ciekawe spostrzeżenia :-? :-? :-? I co ma piernik do wiatraka ?? :roll:

Specjaliści się znaleźli 8) :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazia Ty się nie nerwój. Przecież to co Ci sie podoba jest nowoczesne tylko, że postarzane :wink: :lol:

 

Ja nie nerwujsia, tylko jak czytam opinie takich pseudo ... coś tam, to się zastanawiam, kto tu jest normalny i czy aby na pewno ja :wink: :D

Bardzo mi się podobają klasyczne kuchnie, te nowoczesne są dla mnie trochę za bardzo ... laboratoryjne ... bardzo przepraszam wszystkie zwolenniczki tych kuchni i mam nadzieję, że nikogo nie uraziłam :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazia Ty się nie nerwój. Przecież to co Ci sie podoba jest nowoczesne tylko, że postarzane :wink: :lol:

 

Ja nie nerwujsia, tylko jak czytam opinie takich pseudo ... coś tam, to się zastanawiam, kto tu jest normalny i czy aby na pewno ja :wink: :D

Bardzo mi się podobają klasyczne kuchnie, te nowoczesne są dla mnie trochę za bardzo ... laboratoryjne ... bardzo przepraszam wszystkie zwolenniczki tych kuchni i mam nadzieję, że nikogo nie uraziłam :oops:

 

No to jest nas dwie Brazunia :D ( znów te wyliczanki :wink: :lol: ) Teoretycznie podobają mi się nowoczesne kuchnie, ale tylko w katalogach ... osobiscie nie przepadam za super nowoczesnymi - jak dla mnie są zimne i tak jak napisałaś, takie laboratoryjne...

Nie stawiam tez na super tradycyjne formy ( bardzo klasyczne ) ale coś pomieszanego w stylach - trochę ciepła przez kolor, złamane formy ( nie tylko proste, kanciaste ), szafeczki "ciepłe" ale np. trochę nowoczesnegoi kształtu, innego niż stare tradycyjne. Zadnych super połysków ( bo mi zimno jak na nie patrzę :oops: ) tylko np. drewno czy ciepłe kolorki...

 

I myślę, że nikogo nie można urazić swoją opinią, każdy przecież może lubić cosik innego :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...