Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

kaśki macieja faktów i wiadomosci z budowy komentarze


Recommended Posts

Oj mi sie tak tylko przypomniałam że kiedyś coś takiego czytałam. Kurcze, chyba zdrażniłam Was tylko tą uwagą :( Niepotrzebnie...

Sama mam jazdy. Takie rozerwanie między tradycją (wianki czosnku, papryczki, malowana porcelana, zapachy ciasta, kwiaty, serwetki) a nowoczesnoscią (błyski stali, chłodne światło, sterylność, przeźroczyste szkło, proste kształty, sushi). :lol: :lol:

Ja to chyba pomieszam bo nie stać mnie na konsekwencję :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kaśka maciej

    7060

  • wu

    1884

  • mayland

    1356

  • braza

    1264

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To nie tak, ja się nie denerwuję!!!! :D Wianki czosnku, kamionka, wiklina itp. to też nie dla mnie, tak jak stal i minimalizm!!! Podobają mi się kuchnie ciepłe, Reyzel bardzo ładnie to określiła - nie koniecznie trzymanie się mocno jakiegoś określonego stylu - angielski, prowansalski czy rustykalny. Kuchnia ma być dla mnie miejsce miłym i ciepłym, a każdy z nas w sobie tylko znany sposób takie miejsce stwarza :D I faktycznie, odnosze wrażenie że moja będzie pomieszaniem, bo przecież nowoczesny będzie choćby sprzęt, aczkolwiek utrzymany właśnie bardziej w takim klasycznym stylu, nie super modern!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie, nikt się nie denerwuje Mayland :D !!! To sama przyjemnośc powymieniać się uwagami i często po takich dysputach nasuwają się jakieś "własne" pomysły i rozwiązania :D

 

Ja pewnie tez nie będę konsekwentna ( jak napisała Maynald ), nie będzie żadnego konkretnego stylu ( jak pisze Braza ) tylko stworzę swój własny klimat.

To samo będzie z każdym innym wnętrzem w domu - np. salon : ciepło kominka, nie w nowoczenym stylu, rozłożyste skórzane ciepłe kanapy a do tego szklana ława, stalowe dodatki ... Ani to nowoczesne ani bardzo klasyczne. Po prostu wnętrza, w których się będziemy dobrze czuli. :D

I pewnie kazdy zrobi podobnie - po prostu dla siebie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaska a kiedy planujecie nakrywac dom, bede w sobote w okolicach zawiercia - jeszcze nie wiem dokladnie gdzie bo mamy sie z wlascicielami od tych psow spotkac na trasie gdzies :)

 

Kurcze, super!!!!

Dachówkę mają klaść dopiero w poniedziałek, ale w sobotę jestem dopstępna i na miejscu, byłoby extra się spotkać choćby na chwilkę :D

Podaj jakieś namiary kiedy, gdzie o której??

Może być na priv 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heeeeheheheheh, ale się dyskusja wywiązała :lol:

Jeśli chodzi o nas to już pisałam wyżej, wolę nowoczesną niż tradycyjna. Co nie znaczy, że ma to być coś na kształt promu kosmicznego, gdzie nie wiadomo, czy to szafka, czy to szuflada, czy Bóg jeden wie co jeszcze :-?

Sterylność nie leży w mojej naturze :oops:

jednak podobają mi się nowoczesne rozwiązania takie jak szuflady z blumem, szafki cargo, duże lodówki side by side. Taki sprzęt raczej nie pasi do kuchni rustykalnej :roll:

Ale każdy urządza dom dla siebie!!! a nie dla innych to nam ma się podobać przede wszystkim.

 

Ja na przykład usłyszałam, że nasza dachówka to taki borcuch, od razu brudna, i jak ptak przeleci i się zesra :oops: to od razu będzie widać :o :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na przykład usłyszałam, że nasza dachówka to taki borcuch, od razu brudna, i jak ptak przeleci i się zesra :oops: to od razu będzie widać :o :roll:

 

A to są takie, na których nie widać :roll: Ptaki mają to do siebie, że robią to w sposób wręcz genialny!!! Zawsze i wszędzie widać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na przykład usłyszałam, że nasza dachówka to taki borcuch, od razu brudna, i jak ptak przeleci i się zesra :oops: to od razu będzie widać :o :roll:

 

A to są takie, na których nie widać :roll: Ptaki mają to do siebie, że robią to w sposób wręcz genialny!!! Zawsze i wszędzie widać :wink:

 

noo chyba, że biała dachówka by była to wtedy niee widac :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na przykład usłyszałam, że nasza dachówka to taki borcuch, od razu brudna, i jak ptak przeleci i się zesra :oops: to od razu będzie widać :o :roll:

 

A to są takie, na których nie widać :roll: Ptaki mają to do siebie, że robią to w sposób wręcz genialny!!! Zawsze i wszędzie widać :wink:

 

noo chyba, że biała dachówka by była to wtedy niee widac :roll: :wink:

 

Prawda :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dach to sie patrzy jak jest akurat w robocie.

Pozniej to juz niekoniecznie , wiec spoko .

Chociaz ja na swoj czesto patrze , bardzo mi sie on podoba jednak :D

To i Ty moze tez bedziesz swoj pdziwiala dlugo

 

Ależ ja właśnie taki mam zamiar: patrzeć i podziwiać!! :D

Taki wybraliśmy, bo taki nam się podobał :D

Jednego tylko nie lubię: jak ktoś uważa się się za znawcę tematu, a nim najnormalniej nie jest. I zawsze mówię: mnie się to nie podoba, a nie: to jest brzydkie, nieładne :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heeeeheheheheh, ale się dyskusja wywiązała :lol:

Jeśli chodzi o nas to już pisałam wyżej, wolę nowoczesną niż tradycyjna. Co nie znaczy, że ma to być coś na kształt promu kosmicznego, gdzie nie wiadomo, czy to szafka, czy to szuflada, czy Bóg jeden wie co jeszcze :-?

Sterylność nie leży w mojej naturze :oops:

jednak podobają mi się nowoczesne rozwiązania takie jak szuflady z blumem, szafki cargo, duże lodówki side by side. Taki sprzęt raczej nie pasi do kuchni rustykalnej :roll:

Ale każdy urządza dom dla siebie!!! a nie dla innych to nam ma się podobać przede wszystkim.

 

Ja na przykład usłyszałam, że nasza dachówka to taki borcuch, od razu brudna, i jak ptak przeleci i się zesra :oops: to od razu będzie widać :o :roll:

a co to jest borcuch? :o I kto ci to powiedział? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heeeeheheheheh, ale się dyskusja wywiązała :lol:

Jeśli chodzi o nas to już pisałam wyżej, wolę nowoczesną niż tradycyjna. Co nie znaczy, że ma to być coś na kształt promu kosmicznego, gdzie nie wiadomo, czy to szafka, czy to szuflada, czy Bóg jeden wie co jeszcze :-?

Sterylność nie leży w mojej naturze :oops:

jednak podobają mi się nowoczesne rozwiązania takie jak szuflady z blumem, szafki cargo, duże lodówki side by side. Taki sprzęt raczej nie pasi do kuchni rustykalnej :roll:

Ale każdy urządza dom dla siebie!!! a nie dla innych to nam ma się podobać przede wszystkim.

 

Ja na przykład usłyszałam, że nasza dachówka to taki borcuch, od razu brudna, i jak ptak przeleci i się zesra :oops: to od razu będzie widać :o :roll:

a co to jest borcuch? :o I kto ci to powiedział? :evil:

 

:lol: :lol: borcuch, jest to coś lub ktoś brudny, zaniedbany, zniszczony :roll:

a w życiu byś nie zgadła kto to powiedział....

teściowie

dodając jeszcze tekst: coś Ty zrobiła Tomkowi, że on się zgodził na taką dachówkę???? :o :o :o 8) :p Czujesz???

Tearz to mi się śmiac chce, ale wkr.....!@#$ byłam wtedy na mksa :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu ja padłam na kolana przed płytą gazową Ardo - PFS 6040

http://www.electrosharks.pl/galerie/plyta-gazowa-ardo-pfs-60_1064.jpg i do niej piekarnik elektryczny HRN 060 http://sklep.stelar.pl/files/products/piekarnik_ardo_HRN060R.jpg

 

Od 10 lat używam lodówki Ardo i jestem zadowolona.

 

a droga taka kuchenka jest???? :oops: :oops: :oops: cudo po prostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heeeeheheheheh, ale się dyskusja wywiązała :lol:

Jeśli chodzi o nas to już pisałam wyżej, wolę nowoczesną niż tradycyjna. Co nie znaczy, że ma to być coś na kształt promu kosmicznego, gdzie nie wiadomo, czy to szafka, czy to szuflada, czy Bóg jeden wie co jeszcze :-?

Sterylność nie leży w mojej naturze :oops:

jednak podobają mi się nowoczesne rozwiązania takie jak szuflady z blumem, szafki cargo, duże lodówki side by side. Taki sprzęt raczej nie pasi do kuchni rustykalnej :roll:

Ale każdy urządza dom dla siebie!!! a nie dla innych to nam ma się podobać przede wszystkim.

 

Ja na przykład usłyszałam, że nasza dachówka to taki borcuch, od razu brudna, i jak ptak przeleci i się zesra :oops: to od razu będzie widać :o :roll:

a co to jest borcuch? :o I kto ci to powiedział? :evil:

 

:lol: :lol: borcuch, jest to coś lub ktoś brudny, zaniedbany, zniszczony :roll:

a w życiu byś nie zgadła kto to powiedział....

teściowie

dodając jeszcze tekst: coś Ty zrobiła Tomkowi, że on się zgodził na taką dachówkę???? :o :o :o 8) :p Czujesz???

Tearz to mi się śmiac chce, ale wkr.....!@#$ byłam wtedy na mksa :evil:

ło matko :o :o

najważniejsze,że WAM sie podoba.. a teściów się nie wybiera....moja też dużo mówi... I nie dziwię się,że byłaś wkur..a

a co byś powiedziała na to : moja koleżanka pokazała przyszłej teściowej model sukienki ślubnej w internecie jaką będzie miała na ślubie, a ta jej odpowiedziała,że nigdy czegoś takiego by nie założyła i wątpi czy jej synowi będzie się podobać...ślub miała przez to zepsuty.(wiem ,że to z innej beczki i nie ten wątek, ale musiałam to napisać -wszystkich urażonych przepraszam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co byś powiedziała na to : moja koleżanka pokazała przyszłej teściowej model sukienki ślubnej w internecie jaką będzie miała na ślubie, a ta jej odpowiedziała,że nigdy czegoś takiego by nie założyła i wątpi czy jej synowi będzie się podobać...ślub miała przez to zepsuty.(wiem ,że to z innej beczki i nie ten wątek, ale musiałam to napisać -wszystkich urażonych przepraszam)

 

pomylone babsko, stare i zazdrosne w dodatku :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia a czy pan w gazownie nie ma jakiejś koleżanki lub lepszego kolegi do pouśmiechania ? dobrą metoda jest "na nieporadną" na zasadzie ojej ale to co ja mam teraz zrobić ale zaraz to jak to? to co? a może mi pan jeszcze raz wyjaśnić? itp itd.. wtedy taka osoba czuje się ważna i wszystko za Ciebie pozałatwia :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia ja na temat łazienek pralki i suszenia. W moim projekcie na dole jest mała łazienka dla gości a obok gospodarczy w którym chcę mnieć pralkę i sznurki. Na górze nad pom. gosp. jest duża łazienka na górze są też sypialnie i szafy a z szaf będę wychodzić brudne ciuchy :-? myślę żeby sobie zsyp zrobić tzn dziurę jakoś zabudowaną w stropie. Otwieram szafeczkę ciuszki myk do dziury a na dole czeka już na nie kosz i praleczka :D żeby się jeszcze samo prało rozwieszało i prasowalo to by było :D o Nobla bym wystąpiła za takie rozwiązanie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...