Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

kaśki macieja faktów i wiadomosci z budowy komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kaśka maciej

    7060

  • wu

    1884

  • mayland

    1356

  • braza

    1264

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kasia ja tez musialam robic mapki w trakcie budowy bo by mi nie zrobil projektant projektu wody!!!!!!!!!!!!!!!! i 350 nie moje !!!!!!!!!!! na dodatek czekalam na te mapki jakies 6 tygodni - obled!!

No chyba optymistycznej wiadomosci ci nie zapodalam :cry: :oops:

 

Kolakao, doskonale Cię rozumiem... :-?

No to tematu Pana Bolka z gazowni ciąg dalszy ...

Ja musiałam własnie podpisać kolejny akt notarialny na służebność przeprowadzenia mediów ( chodzi o 3 m na działce sąsaida !!!!!!! ) bo odmówili nam wydania warunków przyłączenia :evil: :evil: :evil:

I 400 zł znów poszło .... :evil: :evil:

 

Mam nadzieję Kasia, że obejdzie się u Ciebie bez takich różnych ekscesów ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia

Ja Tobie powiem dziecko Drogie , najlepszy sposob jest na zgubiona .

Moze byc tez na przyglupia jesli facet jest urzednikiem , ale nie taka calkiem :roll:

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

Jak zawiedą mnie znajomości, pójda na zagubioną :lol: i ciut przygłupią

Płakać trza??? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty Kaska starasz sie o projekt przyłącza gazu czy jak, bo nie bardzo wiem po co ta mapka?

 

Tak verunia, usiłuję załatwić w gazowni przyłączenie gazu. Wszystkie warunki już mam i teraz miało być podpisanie umowy. A tu ZONK :x

Oni sami robią podobno projekt i wszystko oddają do jakiegoś arcyważnego urzędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty Kaska starasz sie o projekt przyłącza gazu czy jak, bo nie bardzo wiem po co ta mapka?

 

Tak verunia, usiłuję załatwić w gazowni przyłączenie gazu. Wszystkie warunki już mam i teraz miało być podpisanie umowy. A tu ZONK :x

Oni sami robią podobno projekt i wszystko oddają do jakiegoś arcyważnego urzędu.

No bo jeśli robią projekt to tak bardzo im się nie dziwię że chcą aktualną mapkę z wrysowanym budynkiem. Gaz to gaz nie ma żartów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty Kaska starasz sie o projekt przyłącza gazu czy jak, bo nie bardzo wiem po co ta mapka?

 

Tak verunia, usiłuję załatwić w gazowni przyłączenie gazu. Wszystkie warunki już mam i teraz miało być podpisanie umowy. A tu ZONK :x

Oni sami robią podobno projekt i wszystko oddają do jakiegoś arcyważnego urzędu.

No bo jeśli robią projekt to tak bardzo im się nie dziwię że chcą aktualną mapkę z wrysowanym budynkiem. Gaz to gaz nie ma żartów :wink:

No jasna sprawa, z tym, że oni mają mapkę z wyrysowanym budynkiem, taką z projektu :roll:

Im generalnie chodzi o to, że :

1) mapka nie jest oryginalna jak twierdzą,

2) nie jest aktualna, czyli z przed roku dokładnie

ale nikomu ta mapka nie przeszkadzała, ani w wodociągach ani w energetyce a ci wymyślają :-?

Na dodatek musimy tam być razem z małżem, sama nie mogę choć wodę i pronda załatwiłam sama :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty Kaska starasz sie o projekt przyłącza gazu czy jak, bo nie bardzo wiem po co ta mapka?

 

Tak verunia, usiłuję załatwić w gazowni przyłączenie gazu. Wszystkie warunki już mam i teraz miało być podpisanie umowy. A tu ZONK :x

Oni sami robią podobno projekt i wszystko oddają do jakiegoś arcyważnego urzędu.

No bo jeśli robią projekt to tak bardzo im się nie dziwię że chcą aktualną mapkę z wrysowanym budynkiem. Gaz to gaz nie ma żartów :wink:

No jasna sprawa, z tym, że oni mają mapkę z wyrysowanym budynkiem, taką z projektu :roll:

Im generalnie chodzi o to, że :

1) mapka nie jest oryginalna jak twierdzą,

2) nie jest aktualna, czyli z przed roku dokładnie

ale nikomu ta mapka nie przeszkadzała, ani w wodociągach ani w energetyce a ci wymyślają :-?

Na dodatek musimy tam być razem z małżem, sama nie mogę choć wodę i pronda załatwiłam sama :roll:

Gazownicy zawsze są najbardziej upierdliwi :-? Tak naprawdę to oni sami nie powinni robic projeku bo nie można robic coś i samemu sobie uzgadniac. Podpisuje im ten projekt pewnie jakiś figurant . Ale wiem , że to najwygodniejsze rozwiązanie i powszechnie stosowane, bo ktoś spoza "grona" miłaby sporo problemow przy uzgadnianiu projektow z nimi. Sama to przechodziłam i spasowałam.

Roczna mapa np na osiedle w budowie to ma ważnośc zwykle pół roku, w innym miejscu, gdzie np niewiele się zmienia w zabudowie rok lub nawet dwa lata. Na mapie powinno byc napisane - mapa ważna do... ale nie musi :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaz to cholewka niebezpieczna sprawa jest, to g...o ma dziwną słabośc do pokazywania swoich fochów, ale z drugiej strony gazownie w całej Polsce zarabiają właśnie na tym, że NIKT INNY tego zrobić nie może i strzelają dąsami jak rozkapryszone księżniczki :evil: Faktycznie trzeba jakimś sposobem do nich podejść, bo się zaprą i tyle :-?

Kombinuj Kobieto i zdaj relację z postępów!! Wspieram Cię duchowo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, czuję to wsparcie 8) :lol:

 

Ale żebyście go zobaczyły :o :lol: : typ maczo podstarzały

czyli:

-dość wysoki z dużym brzuchem, rozpięta koszula na klacie tak, żeby było widać złoty gruby łańcuch zaplątany we włochy takie jak miała Hojarska u Szymona Majewskiego 8)

-okulary noszone na łysinie, takie do czytania w rogowej oprawce pamiętające Gomułkę 8)

-spodnie od garnituru i białe adidasy 8)

-i do tego przejmujący smród papierosów :-?

-no i oczywiście mina wszystkowiedzącej Wiedźmy Ple Ple 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza, czuję to wsparcie 8) :lol:

 

Ale żebyście go zobaczyły :o :lol: : typ maczo podstarzały

czyli:

-dość wysoki z dużym brzuchem, rozpięta koszula na klacie tak, żeby było widać złoty gruby łańcuch zaplątany we włochy takie jak miała Hojarska u Szymona Majewskiego 8)

-okulary noszone na łysinie, takie do czytania w rogowej oprawce pamiętające Gomułkę 8)

-spodnie od garnituru i białe adidasy 8)

-i do tego przejmujący smród papierosów :-?

-no i oczywiście mina wszystkowiedzącej Wiedźmy Ple Ple 8)

Barwny i sugestywny opis :lol: :lol: :lol:

U mnie sa mlodzi przystojni chłopcy i nawet uprzejmi, tyle że z wygórowanymi wymaganiami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...