Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

kaśki macieja faktów i wiadomosci z budowy komentarze


Recommended Posts

No cześć!

Jak zobaczyłam swoją sypialnię, to też mi się wydawało, że jakaś mała, że tylko łóżko i komoda, bo nawet nie szafa. Mąż mi wmawiał, że to złudzenie. No to usiadłam przy kompie, w jakimś tam programie zrobiłam wizualizację i stwierdziłam, że nie jest tak źle, ale rzeczywiście - tylko łóżko i komoda wchodzą w grę :lol:

A co do tych dekarzy to :evil: przegięli. Może pogoda im straszna :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • kaśka maciej

    7060

  • wu

    1884

  • mayland

    1356

  • braza

    1264

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jeszcze kilka ciekawych znalazłam, wybacz, że tak Cię zalewam tymi zdjęciami. Jakbyś miała już dość, to powiedz :p

 

http://www.meble.pl/gfx/pl/produkty/3562_1123_redm.jpg

http://www.senator.wroc.pl/foty/zabudowy2.jpg

http://www.senator.wroc.pl/foty/przedpokoj1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza gdzie ty to wszystko wynajdujesz??????

 

W necie, oczywiście :D Ale muszę przyznać, że jak jest potrzeba coś konkretnie znaleźć, to się trzeba po tej sieci nabiegać! Jak mam czas, to biegam :wink:

 

Bóg zapłac dobra kobieto :D

 

Drugie zdjęcie to jakby u nas :o

Bo my mamy wejście do garderoby z sypialni- nie wiem, czy dobrze to widac na planie :roll:

Wielkie dzięki, ciekawych zdjęć nigdy dość 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrezygnowałabym z garderoby robiąc pojemną szafę z lustrem (elementy bądź całość). Pomieszczenie wyda się większe, bardziej doswietlone i będzie wieksze. :lol: Owszem, nie będzie tego komfortu jak z garderobą ale... musicie się zastanowic czy to konieczne. Pomyśl jak zagospodarujesz półki w garderobie, co tam i gdzie dokładnie będziesz trzymać? Jak sie bedziesz poruszać. Czy naprawdę zalezy Ci na "dozwolonym bałaganie" w ubraniach? :wink:

 

Chciałam robić dodatkową garderobę kosztem jednego pokoju. Zrezygnowałam z tego pomysłu bo w pokoju swobodnie stanie mi duża szafa. No i mam dodatkowy gościnny :wink: Przesunęliśmy też ścianki działowe na górze, tak by w naszej sypialni weszła szafa. Jest wnęka ok. 4,6x0,7 czyli akurat na szafę wnękową. Połowa moja, połowa męża :wink:

Na piętrze mamy już jedną garderobę ale zajmie ją córka. Nie chce mi się biegać do niej :wink: Buty i kurtki będą na dole w wiatrołapie bo tam będą 2 szafy (dość spore).

 

Uważam, że garderoba to dobre rozwiązanie i fajna sprawa. Jednak w sytuacji gdy miałabym tracić na wygodzie wolę ją zastąpić pojemną szafą. Tym bardziej, że ja lubię mieć poukładane (to podobno obsesja) :oops: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza gdzie ty to wszystko wynajdujesz??????

 

W necie, oczywiście :D Ale muszę przyznać, że jak jest potrzeba coś konkretnie znaleźć, to się trzeba po tej sieci nabiegać! Jak mam czas, to biegam :wink:

 

Bóg zapłac dobra kobieto :D

 

Drugie zdjęcie to jakby u nas :o

Bo my mamy wejście do garderoby z sypialni- nie wiem, czy dobrze to widac na planie :roll:

Wielkie dzięki, ciekawych zdjęć nigdy dość 8)

 

Dobra kobieta zawsze coś extra wynajduje :wink: :lol:

 

Kasia, mamy tak samo - wejście do garderoby z sypialni.

 

Dla mnie garderoba to taaaaaka duuuuuuża szafa - nie chodzi o to, że tam ma być miejsce na lustra, fotel i sofę :wink: 8)

Tylko po prostu ma być duuuuużo półek, miejsc na wiszące ubrania itd. Szafy mi nie wystarczają. Mam teraz w mieszkaniu dwie duże wnękowe ale jak do ubrań doloży się reczniki, pościele itd. to zdecydowanie miejsca brak ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do drzwi to też nie chcemy robić "normalnych" tylko jakieś szkło ( lub lustro ), takie przesuwne jak drzwi od szafy :D właśnie dlatego, ze w garderobie luster nie będzie :wink: A tak - przynajmniej ładne z pozytecznym się złączy .

Zostaje tylko kwestia jak te drzwi nam się zmieszczą, bo te przyszłe drzwi będę się suwać na skos... ale jakoś damy radę 8) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w szafie zamierzam trzymać tylko i wyłacznei ubrania :roll: Nic więcej. Ręczniki będą w łązienkach a pozostałe rzeczy w zalezności od przeznaczenia w odpowiednich pomieszczeniach. Nie będę biegać ze ścierka kuchenną miedzy kuchnią a szafą w sypialni :wink:

Pościel, koce itp. będą w garderobie, pod skosami bo tam najlepiej je wcisnąć :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w szafie zamierzam trzymać tylko i wyłacznei ubrania :roll: Nic więcej. Ręczniki będą w łązienkach a pozostałe rzeczy w zalezności od przeznaczenia w odpowiednich pomieszczeniach. Nie będę biegać ze ścierka kuchenną miedzy kuchnią a szafą w sypialni :wink:

Pościel, koce itp. będą w garderobie, pod skosami bo tam najlepiej je wcisnąć :lol:

 

niby też tak zamierzam :roll: To teraz mam wszystko razem, bo aktualnie w łazience nie mam gdzie trzymać np. reczników.

Pościele, koce - wszystko jest w tych szafach wnękowych :roll: Cieszę się, że w nowym domu będzie tak duuuuuuuuuuużo miejsca 8)

Przeraza mnie tylko to, że kiedyś znów tego miejsca może zabraknąć bo niestety jestem typem "zbieracza" :-? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny :D

Widzę, że dyskusja rozgorzała w temacie garderoby :D

Teraz w bloku mamy taką dużą szafę wnękową, do której można wejść, cos na kształt garderoby :roll:

To małe niewinne pomieszczenie mieści wieeeeeeelllleeeeeee rzeczy:

- od frontu sa dwie duże szafki takie od ziemi do sufitu, tam mam pościel, ręczniki,

- w środku sa równiez dwie szafki: tam jest wszystko :o :oops: od żelazka po Sylestrowe buty w pudełku :wink:

- dalej sa jeszcze wieszaki na płaszcze i kurtki, no i dookoła na samej górze jest dość obszerny pawlacz

ROzwiązanie jest extra, mieści się tam jeszcze odkurzacz i deska do prasowania i wiele wiele innych pożytecznych :wink: rzeczy.

Jakbym miała tam porządek to zrobiłabym Wam zdjęcie, ale ... :oops: musicie poczekać :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny :D

Widzę, że dyskusja rozgorzała w temacie garderoby :D

Teraz w bloku mamy taką dużą szafę wnękową, do której można wejść, cos na kształt garderoby :roll:

To małe niewinne pomieszczenie mieści wieeeeeeelllleeeeeee rzeczy:

- od frontu sa dwie duże szafki takie od ziemi do sufitu, tam mam pościel, ręczniki,

- w środku sa równiez dwie szafki: tam jest wszystko :o :oops: od żelazka po Sylestrowe buty w pudełku :wink:

- dalej sa jeszcze wieszaki na płaszcze i kurtki, no i dookoła na samej górze jest dość obszerny pawlacz

ROzwiązanie jest extra, mieści się tam jeszcze odkurzacz i deska do prasowania i wiele wiele innych pożytecznych :wink: rzeczy.

Jakbym miała tam porządek to zrobiłabym Wam zdjęcie, ale ... :oops: musicie poczekać :p

 

..... No i własnie tak pewnie wyglądać będzie moja garderoba, która mieścić będzie nie tylko garderobę noszoną przez nas :wink: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teraz w pokoju u Małej narożną tzw. garderobę!!! Nie zmieści się w niej sofa - to pewne - ledwo już teraz odkurzać mogę upchnąć - ale to był dobry pomysł!!! Róg pokoju, zazwyczaj ziejący pustką, został w sensowny sposób wykorzystany!!! Trzy drążki na ubrania wiszące, 2 półki tzw. pawlaczowe, i 6 półeczek na całą resztę. Do tej pory wystarczało, ale powoli przestaje :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej nowej garderobie mam zamiar mieć nasze ubrania, pościel, jakies koce i tego typy rzeczy, może deskę do prasowania i jakieś inne arcywane NASZE rzeczy.

Łazienki mamy spore więc tam będę trzyamć ręczniki, a brania dzieci będą w pokoju u nich, będą mieć szafy w dużych wnękach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i uważam, że to dobre wyjście. Wszystko będzie miało swoje miejsce i będzie pod ręką. Jak znam życie, w czasie użytkowania nie raz dojdziesz do wniosku, że jakaś rzecz powinna być jednak w zupełnie innym miejscu ale to normalne!!!! Wszystko nabierze kształtu dopiero po jakimś czasie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i uważam, że to dobre wyjście. Wszystko będzie miało swoje miejsce i będzie pod ręką. Jak znam życie, w czasie użytkowania nie raz dojdziesz do wniosku, że jakaś rzecz powinna być jednak w zupełnie innym miejscu ale to normalne!!!! Wszystko nabierze kształtu dopiero po jakimś czasie :D

 

Po jakimś czasie to u mnie zazwyczaj bałagan się robi a nie porządek :wink: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...