Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarz do dziennika Pyrgona


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 118
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej

Mam pytanko, pisałeś na grupie Zaczynających wiosna 2007

Ja w kwestii bardziej murarskiej. Potrzebuję ekipy na ok. 3 dni pracy - do dokończenia tarasu+werandy (domurowanie schodów z kanoldów, dosypanie, zagęszczenie, chudziaka położenie + ewent. papa i posadzka). Poprzednia ekipa uciekła z placu boju

 

Czyżby ekipa In....domu Ci uciekła ?? a może już skończyli swoją robotę

i to jakaś kolejna Ci dała nogę (bo może nie jestem w temacie) ?

Napisz mi chociaż pokrótce przeboje (wtopy) z In...domem, bo się nad nimi zastanawiam i mam coraz więcej wątpliwości :-?

 

Z góry dzięki za wszelkie info

 

Nie nie. Tarasy akurat robiłem na własną rękę. Investdom sprawuje się OK. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej to najlepiej dzwoń 605 175 751. Jeśli dziś to najlepiej koło 16.40, albo wyslij smsa do mnie to oddzwonię w dogodnej porze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Mam pytanie - skąd brałeś ziemię do ogrodu? Chyba w przyszłym tygodniu wyrównujemy teren pobojowiska i zaczniemy robić ogrodzenie, więc ziemia przydałaby sie póki wywrotka ma dobry dostęp do działki.

Pozdrawiam,

Sylwia - prawie sąsiadka z Zielątkowa

 

No to jesteśmy na tym samym etapie - też w przyszłym tygodniu mają mi robić płot. Ziemię brałem od forumowicza z Soboty - niestety mu się skończyła, wzięliśmy co było do wzięcia. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Pyrgon, napisz kto Ci zwiał

A Ty Kristofuros mnie nie załamuj z tym I...m, bo ja już nie wiem kogo brać...

 

No to jeszcze raz. Pokłóciłem się z ekipą murarzy, którzy byli podwykonawcami Investdomu (murowali mi dom), ale prace o które się pożarliśmy zlecałem osobno i Investdom tu nie ma nic do rzeczy.

Reszta prac na budowie przebiega sprawnie (właśnie skończylismy instalację wodną i CO). Jeśli chcecie zapytać o wrażenia ze współpracy z Investdomem, zapraszam np. jutro przed południem do Golęczewa, albo zadzwońcie - 605 175 751.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Tak się zagapiłam, że chciałam pisac w Twoim dzienniku zamiast w komentarzach :oops:

Błoto chyba wszędzie teraz jest kosmiczne, ale domek wygląda coraz bardziej cywilizowanie :wink:

Czy projektanta wnętrz macie tego samego co Celt czy innego? Chyba też się zdecyduję, parter pod kontrolą ale mam zagwostkę z poddaszem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy projektanta wnętrz macie tego samego co Celt czy innego? Chyba też się zdecyduję, parter pod kontrolą ale mam zagwostkę z poddaszem...

 

Nie wiem czy ten sam co Celt - to Pan Wawrzyniec. Jakby co, mogę sie podzielić namiarami. Na razie odwala kawał dobrej roboty. Robił też u paru moich znajomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Ciekaw jestem jak doszedłeś do tego jak się nazywało Golęczewo za czasu Kaisera. Sam bym nieco poszperał o moich Kamionkach, ale nie wiem jak się za to w ogóle zabrać. Nie wiem czy w tamtych czasach w ogóle coś było na tych terenach.

Za Twoją kartkę piję wino dziś wieczorem !!

 

Patrz komentarz w komentarzach do Twojego dzienika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dawno nie kukałam. A tu takie zmiany. Postepy widac niezłe. A i kominek nawet obudowany. U nas obudowa poczeka na "lepsze czasy" :wink:

Teraz wazne jest zakończnie i przeprowadzka do wielkanocy.

 

PS. Propan nietety kosztuje dlatego najlepiej dogrzewac kominkiem z PW. U nas był taki plan bo może będzie gaz ziemny w niedalekiej przyszłości.

 

PS. Jak maleństwo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie kukałam. A tu takie zmiany. Postepy widac niezłe. A i kominek nawet obudowany. U nas obudowa poczeka na "lepsze czasy" :wink:

Teraz wazne jest zakończnie i przeprowadzka do wielkanocy.

 

PS. Propan nietety kosztuje dlatego najlepiej dogrzewac kominkiem z PW. U nas był taki plan bo może będzie gaz ziemny w niedalekiej przyszłości.

 

PS. Jak maleństwo?

 

Ho ho to miło, dzięki za wizytę na blogu

Termin wprowadzki to początek czerwca - bez przesady z tą Wielkanocą :o

Na razie suszymy tynki i posadzki, za 2 tygodnie zabudowa GK, a szpachlarze wejdą pewnie dopiero za miesiąc.

 

Maleństwo niestety chore, choróbska ciągną się za nami nieustannie, nie pomaga to w budowie...

 

A Ty to pewnie już jedziesz z kartonami do Soboty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maleństwo niestety chore, choróbska ciągną się za nami nieustannie, nie pomaga to w budowie...

 

A Ty to pewnie już jedziesz z kartonami do Soboty?

 

Oj co to za choróbska? Czy łapie coś od starszej córki? :cry: :cry:

 

 

Co do mojej przeprowadzki to powiedzmy małymi skokami. :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
Trzymam kciuki za Twoje 100 dni, teraz już nawet niecałe. Jak masz, to daj jakieś zdjęcia tych płyt GK.

pozdrawiam

mollan

 

Zdjęcia płyt GK? Coś tam jest na dzienniku, ale co tam zdjęcia robić. Płyty, zaszpachlowane - nic takiego, na zdjęciach niewiele widać; jak chcesz obejrzeć efekty pracy Twojego wykonawcy to wpadnij na budowę :wink:

 

po Emmie przemokły nam ściany w paru miejscach :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...