Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Odkurzacze Husky


szarak

Recommended Posts

Porownalem rozne oferty kilku firm (parametry, opinie na forach), wyslalem zapytania do 4 - od nich otrzymalem na tym etapie fajnie zrobiony projekt wstepny gratis, z wyceną opisem, propozycją biegu rurek itp. Lubie takie podejscie.

 

Cenami az tak bardzo sie nie róznia od innych (rurki wszedzie podobne, j.centralne maja o b.dobrych parametrach)

 

Wrzuciłem ich wycene w budzet, przyjdzie czas, to zamontuje.

 

Ot tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 years później...
Ja też szukam firmy od odkurzaczy centralnych i też trafiłem na stronę odkurzaczy Husky - sam slogan na wstępie mnie rozbawił "Najlepiej ciągnie Husky" - wysłałem zapytanie z formularza - całkiem wygodna forma - czekam na odpowiedź i wycenę - interesuje mnie model H2O z filtracja wodną.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy ten model Huskiego w naszym pensjonacie - faktycznie nadaje się idealnie do pracy na sucho i mokro - po remoncie i zainstalowaniu systemu centralnego nasza Pani sprzątaczka była zszokowana, że teraz ma tak wygodnie :)

 

tutaj jest dość fajnie pokazany przekrój tej jednostki:

http://www.odkurzaczehusky.pl/oferta-item/h2o/

 

Generalnie polecam ogólnie systemy centralne - a model to już jak komu pasuje i pewnie czy to będzie Husky czy inna firma nie ma większego znaczenia - grunt, że system wyrzuca kurza w jedno centralne miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 1 month później...
  • 1 month później...
Właściwie też zdecydowany byłem na Husky ale po kontakcie z firmą mi się odechciało. Poprosiłem o instrukcję obsługi i parametry techniczne z rozmowy wynikało iż chyba sami tego nie mają i nie dostałem nic, a sprzedawca co było dziwne namolnie chciał mi wcisnąć inny odkurzacz podobno lepszy. Aż strach pomyśleć co by się działo jak by mi się zepsuł, chyba musiałbym wysłać do Kanady :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiam zdanie o Husky ale tylko o generalnym dystrybutorze dzisiaj otrzymałem dane oraz instrukcję o którą prosiłem . Nie warto kontaktować się z sprzedawcami bo tylko mogą człowieka zniechęcić do kupna a należy kontaktować się z centralą. Zresztą uważam że jeżeli ktoś ma dobry produkt to powinien takie dane mieć dostępne na stronie internetowej zawsze to świadczy pozytywnie o produkcie i firmie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...