Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Oci


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 207
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 4 weeks później...
  • 4 weeks później...
Witam!

 

Zainteresowaly mnie :

1 te barierki w oknach balkonowych-pofrenetrach moglabys zrobic jakies zdjecie z zewnatrz domu.

2 Odnosnie kominka. Czym go w koncu wylozylas??

 

Witam markoto!

Wstawie dzisiaj zdjecie z zewnatrz.A kominek mam wylozone gresem opoczno metalic czarnym a na gorze tynk strukturalny z Alpiny perlowy,srebrny o strukturze takiej jak na gresie.Na zdjeciach niestety nie wyglada ciekawie,ale w rzeczywistosci wyglada super,jestem bardzo zadowolona i to tanim kosztem.Chcialam oblozyc go czarnym granitem Galaxy ale chwilowo cierpie na brak kasy wiec znalazlam alternatywe w postaci gresu(jeszcze tylko musze pomalowac profile na czarno bo sa lekko widoczne,ale nie zdazylam ostatnio jak bylismy na swieta).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ociu a gdzie dziennik?

kominek super i wszystko juz takie gotowe...

 

dziennik,dziennik gdzies tam jest.....

nie mam czasu na pisanie,wiec zamienilam dziennik na album.

do ciebie caly czas zagladam i sie ciesze,ze u ciebie zaczyna sie juz dosc mocno dziac,u nas na razie przerwa.na wiosne chcemy wstawic wszystkie drzwi wewnetrzne i moje szklane na caly dol.napisz mi prosze jak nazywa sie ta batreia co ostatnio kupilas do dolnej lazienki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Hej Editta

 

Z dziennika na razie zrezygnowalam,bo nie mam czasu na opisywanie,a po drugie nic sie nie dzieje,drobnostki same.Mieszkac oficjalnie nie mieszkamy-tylko nocujemy,postanowilismy przedluzyc nasz pobyt w De.Cos nowego to na pewno w wakacje,a kuchnia jesienia-nowe fotki jak beda to w albumie.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 months później...
  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...