Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Oci


Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 207
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

OOO jakie tempo, jak tak dalej pójdzie to nas prześcigniecie. Zapowiada się fajny dom! Łazienki, które wkleiłaś są też w moim stylu :D sama o takich klimatach myślałam. W końcu jak wiesz stanęło na szarościach, ale to był impuls. Co do rozważań nt. ciemnych, jasnych podłóg i innych to nie jesteście sami. Każdy tak ma. Jak pomyślę ile razy się zarzekaliśmy, że to na 100% będzie tak i tak, a w rezultacie ZAWSZE wychodziło inaczej. Cóż. Wykończeniówka to jest dopiero orka:) Czasami wchodzę do sklepu i biorę co jest tylko po to aby mieć już kolejny etap za sobą. Trzymam kciuki, M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha swiete slowa!u mnie wykonczeniowka sie dopiero zaczela ale ostatnio jak bylam w gdansku po glupie drzwi do piwnicy zewnetrzne i w zadnym markecie nie moglam zwyklych dostac w kolorze zloty dab prawych- to w koncu wzielam lewe choc srednio nam pasuja i musza sie przez to otwierac na zewnatrz,ale bylo juz mi wszystko jedno-przeciez nie bede znowu 100km jechac po durne drzwi do piwnicy!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
Witam

Domek piekny. Macie juz troche za soba.

My narazie kładziemy więźbę.

Mam serdeczna prosbę widziałem że mieliście problemy ze wstawieniem zdjęć a więc prosze o pomoc - jak to sie robi aby było widac zdjęcia. Bo mi sie nie udaje i widac tylko odnosnik do zdjęć.

 

Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

ups nie dostalam powiadomien na maila.

 

Editta cicho u nas ,bo na razie nic sie nie dzieje.od stycznia zaczynamy dalej.na razie szukam plytek do 2 lazienki (podoba mi sie bardzo wc jaszczurki)

 

M ichał SZYMAŃSKI - zdjecia wstawiam najpierw do albumu na http://www.fotosik.pl i tam sa dostepne kody do kazdego zdjecia ktore kopiuje ("pelen rozmiar na forum") i wklejam -gotowe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ups nie dostalam powiadomien na maila.

 

Editta cicho u nas ,bo na razie nic sie nie dzieje.od stycznia zaczynamy dalej.na razie szukam plytek do 2 lazienki (podoba mi sie bardzo wc jaszczurki)

mnie również. myślałam aby coś podkraść do siebie, jednak za mało mam miejsca. do tego obiecałam sobie, że już nie będę zmieniać planów, bo stracę kontrolę. planowałam na dole owalne kształty wc i umywalki - niestety umywalka się nie mieści. jaszczurka ma właśnie to wc, o którym myślałam i żałuję, że nie mogę go wykorzystać

 

pamiętaj żeby pochwalić się płytkami :wink: czekam na nowe wieści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...