Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Oci


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 207
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

http://kartki.onet.pl/_i/d/mikolaje_ok1_d.jpg

Zdrowych spokojnych Świąt Bożego Narodzenia dużo wspaniałych prezentów nie tylko tych w pudełkach ale i od losu, pięknej choinki i wesołego Mikołaja,

samego szczęścia i spełnienia wszystkich marzeń w nowym roku 2008

życzy aka z rodziną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 4 weeks później...
  • 3 weeks później...

zamilklam,poniewaz nic sie na razie u nas nie dzieje.ale z nadejsciem wiosny cos sie w koncu ruszy-przesunal nam sie termin powrotu do PL i dlatego tez zwolnilismy troche.

Jedynie co udalo nam sie zrobic to wybrac wklad kominkowy.Po odwiedzeniu salonu kominkowego wybor padl na wklad z szyba prostokotna,podluzna SPARKE VARM F o wymiarach 1000/560.Musze poszukac w necie to zamieszcze zdjecie w dzienniku(niestety na stronach producenta jest tylko zdjecie jego ale w najmniejszym rozmiarze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Ja mam zamiar budowac Protonka wiec z ciekawoscia zajrzałam na Twoj dziennik bo wyczytałam, ze przerabiałas Elektrona. Stwierdzam, ze Wasz projekt jest ładniejszy niz elektron ( chidzi mi o funkcjonalnosc) co do płytek do łazienki ..ja tez jestem w takich zakochana...łazienka wyjdzie pieknie...tylko ja bym Ci radziła kupic błyszczace a nie matowe...łatwiej sie je czysci i sprawiaja wrazenie bardziej eleganckich. ale to moje zdanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki szelma za mile slowe.

co do plytek to akurat tu jestem nieugieta pozostane przy macie nie podobaja mi sie blyszczace,ale to wiadomo kazdemu co innego.Zastanawiam sie czy robic lazienke w calym trawertynie czy dac moze na podloge drewno podobne????

 

P.S:Poton mi sie bardzo podobal tylko byl za duzy na nasza dzialke;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

PUSZYSTE BAZIE NIECH SMYRAJĄ TWE POLICZKI

NIECH WKOŁO KICAJĄ PUSZYSTE KRÓLICZKI

ŻÓŁCIUTKIE KURCZACZKI TUPIĄ W RYTM NÓŻKAMI GONIĄC SIĘ PO TRAWIE Z BIAŁYMI BARANKAMI

JAJKA SAME NIECH OBIERAJA SIĘ Z ŁUPINKI...

A WAM ŻYCZYMY UŚMIECHNIETEJ MINKI

BARDZO DUŻO SZCZĘŚCIA, ZDROWIA, MAJĘTNOŚCI

ORAZ PIĘKNEJ I NIEŚMIERTELNEJ MIŁOŚCI

M&S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Dziekuje za gratulacje.

Czujemy sie bardzo dobrze tylko to juz nie taka prosta sprawa z 2 dzieciaczkow po sklepach,marketach budowlanych latac ;).Ostatnio spedzilismy 2,5 godziny wybierajac drzwi wenwetrzne (ktore juz mielismy wybrane)ale uzgadnianie tych wszystkich szczegolow-szok.A teraz czeka nas tylko latanie po sklepach,szukanie i wybieranie-biorac jeszcze pod uwage moje zdecydowanie to moooze wybuduje sie za 10 lat ;););)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

tak na dzień dobry to gratulacje z okazji powiększenia rodzinki i oby Wam się dzieciaki dobrze chowały. A wracając do tematów budowlanych to

1. Wcale nie widać po waszym domku że ma ponad 200m2

2. zazdroszczę wam piwnicy - my też ostrzyliśmy sobie zęby na piwnicę, ale ze względów ekonomicznych odpuściliśmy.

3. drewno na podłogówce - ten temat pewnie już był omawiany, ale pozwolę sobie dodać coś od siebie: oczywiście można kłaść drewno (odpowiednio przygotowane) na podłogówkę ale jakiekolwiek drewno nie najlepiej przewodzi ciepło więc zawsze w jakimś stopniu będzie obniżało wydajność podłogówki.

4. kominek - ja wybrałem Suprę Temporis dlatego, że ma szczelne palenisko, znaczy do spalanie bierze powietrze wyłącznie z zewnątrz (dostarczane specjalnym przewodem, schowanym jeszcze pod podbetonem i wychodzącym), a jest to ważne w przypadku domu z wentylacją mechaniczną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...