Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Oci


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 207
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

czyli kolor inaczej wyglądał na próbniku a inaczej wyszedł?

 

wlasnie nie :cry: :cry: :cry:

tylko jak wybieralam z wzornika to ta plansza w tym sklepie byla w takim ciemnym miejscu powieszona i ten kolor nie mial tam nic wspolnego z zoltym i taki wybralam,po jakims czasie bylam w innym sklepie i poszlam z ciekawosci zobaczyc czy dalej na planszy on tak wyglada (mialam zamiar reklamowac ta farbe) i ta plansza byla powieszona w takim super jasnym miejscu i ten kolor "wypisz,wymaluj" ten sam co u mnie na domku.I to sa wlasnie konsekwencje budowania na odleglosc-szybkie w pospiechu wybieranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ociu, ale ten Twoj kolor jest ładny, ja wczesniej chcialam cos takiego, ale doszlam do wniosku ze z moim czarnym dachem i czerwona podbitka tylko zlamany bialy, a do Twojego mysle ze ten lepszy

 

wiem Aniu,ze jest ladny-wszystkim sie podoba ,fajnie pasuje do koloru drzwi i okien,ludzie chodza pytaja sie co to za kolor i z jakiej firmy,maz jest zachwycony ;) ale u mnie niesmak pozostal,poniewaz inny sobie wymarzylam i caly sek w tym-ale myslac pozytywnie i zeby nie zwariowac od tych rzeczy ktore wyszly inaczej niz w planach od dzisiaj wmawiam sobie,ze moja elewacja jest : B O S K A :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...