Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Oci


Recommended Posts

  • 3 weeks później...
  • Odpowiedzi 207
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

jeszcze nie, jeszcze tydzien i wracam do normalnosci,rzeczywistosci 8) 8) 8)

na budowie w sumie zalamka,wszystko sie ciagnie strasznie pooooowwwwoooliii.Jeden umowiony kafelkarz (juz od pol roku) w ogole sie nie zjawil, drugi sie zjawil, polozyl kafle na podlodze i kregoslup mu strzelil i lezy w gorsecie.A mnie wlasnie wczoraj na sloncu oswiecilo i zmienilam calkowicie koncepcje co do dolnej lazienki( tylko kafle musze takie poszukac).

Pozdrawiam

 

P.S. aha wybralam na taras kostke Libeta Via Castello (bedzie pasowac do mojej wymarzonej elewacji :wink: :wink: :cry: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ocia79

 

Zewnątrz Twój domek wygląda bardzo ładnie, podobają mi się te szczytowe okienka, są takie fikuśne :lol: jak również duże tarasowe :lol: pomysły na urządzenie go w środku ......bardzo fajne, jak je zrealizujesz to będą to gustowne wnętrza :lol: czekam niecierpliwie na wykończeniówkę :)

Córeczka - naprawdę- księżniczka :lol: Miłosz -aniołek :lol:

Poszczęściło się :lol: parka :lol: GRATULUJĘ!!!!!

Pozdrawiam :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Ocia79

 

Bardzo ładna elewacja, bardzo podobają mi się barierki w waszych portfenetrach-czy możesz wkleić je z bliska. Szykuje się kolejny domek na którym będzie można powiesić oko :D

Jeszcze jedno mam pytanie -czy do WC z cersanitu masz deskę wolnoopadajaca czy zwykłą?

 

życzę sporo sukcesów

 

Lucyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ocia79

 

Zewnątrz Twój domek wygląda bardzo ładnie, podobają mi się te szczytowe okienka, są takie fikuśne :lol: jak również duże tarasowe :lol: pomysły na urządzenie go w środku ......bardzo fajne, jak je zrealizujesz to będą to gustowne wnętrza :lol: czekam niecierpliwie na wykończeniówkę :)

Córeczka - naprawdę- księżniczka :lol: Miłosz -aniołek :lol:

Poszczęściło się :lol: parka :lol: GRATULUJĘ!!!!!

Pozdrawiam :lol: :lol: :lol:

 

kropkq dziekuje za odwiedziny i mile slowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Ocia79

 

Bardzo ładna elewacja, bardzo podobają mi się barierki w waszych portfenetrach-czy możesz wkleić je z bliska. Szykuje się kolejny domek na którym będzie można powiesić oko :D

Jeszcze jedno mam pytanie -czy do WC z cersanitu masz deskę wolnoopadajaca czy zwykłą?

 

życzę sporo sukcesów

 

Lucyna

 

Dzisiaj postaram sie zrobic zdjecie z bliska ( jesli nie zapomne), a deske mamy zwykla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Ocia79

 

Bardzo ładna elewacja, bardzo podobają mi się barierki w waszych portfenetrach-czy możesz wkleić je z bliska. Szykuje się kolejny domek na którym będzie można powiesić oko :D

Jeszcze jedno mam pytanie -czy do WC z cersanitu masz deskę wolnoopadajaca czy zwykłą?

 

życzę sporo sukcesów

 

Lucyna

 

rury z bliska(jeszcze nie wyczyszczone i oklejone tasma)

 

http://images45.fotosik.pl/8/fc82077fce26d7ae.jpg

 

http://images33.fotosik.pl/362/b4948657c82c4c21.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...