Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

eranet

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 441
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wlasnie kupuje Sandemo ale High. CVhcialam jeszcze poczekac z kupnem, bo zastanawialam sie ktora opcje wybrac, high czy niska. 1000zl roznicy w cenie :( W koncu kupilam high.

http://visby.pl/pr7000988-sypialnia-visby-sandemo-high-nr2-534.html

Bardziej mi sie podoba nikie lozko, ale jakos nie mam przekonania do niskiego polozenia.

 

Meble sa rewelacyjne ale strasznie wariuja z cenami, nie wiem czy to chwyt marketingowy czy tez oplaca im sie podniesc cene. Wczesniej komode mozna bylo kupic za 814 a teraz za 1350, masakra.....

 

Jak ktos ma jakies zdjecia, bardzo prosze o wystawienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Mam dwa pytania w związku z sypialniami. Czy ktoś z Was ma łózko z JMB? Jeśli tak, jakie wrażenia?Pytam bo podoba mi się jedno z ich łóżek, ale że cena nie jest najniższa, to wolę zasięgnąć opinii. I po drugie, większość łóżek, które widuję jest kanciasta. Osobiście wolę tapicerowane łóżka (materiał prędzej niż skóra) bo wydaje mi się, że się nie potłukę po piszczelach, ale może niepotrzebnie się martwię? Czy te ostre kanty faktycznie przeszkadzają, czy nie? (głównie nie w spaniu, rzecz jasna) :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Jaką masz stolarkę?

Jeśli nie przeszkadza Ci lekko arktyczna elegancja, to nie ocieplaj na siłę :)

 

http://simplydecoration.com/wp-content/uploads/2008/11/white-blue-interior-design.jpg

 

Albo wybierz cieplejszy odcień niebieskiego:

 

http://creativehomeidea.com/wp-content/uploads/2010/12/White-and-blue-for-the-bedroom.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochani, chcę kupić pościel w sklepie internetowym. Czy możecie polecić jakiegoś rzetelnego sprzedawcę? Marzy mi się taka bordow i druga ecru, bawełna z satyną albo coś super przyjemnego w dotyku. Znacie się na tym?... wcale nie jest prosto dostać taką w normalnym sklepie. W IKEA maja fajne, tylko te rozmiary...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months później...

szukam pomyslu na szafe do sypialni wszelkie sugestie bardzo mile widziane, poniewaz juz chyba za dlugo nad tym mysle i mam metlik

do sypialni wybralismy lozko czarne tapicerowane i przyznam ze nie wiem w jaka kolostyke pojsc a przede wszystkim jaka szafe wybrac

na chwile obecna sciany sa biale stolarka okienna orzech, podloga stary dab, mieszkanie chce urzadzic w stylu nowoczesnym

sypialnia jest mala i pomiesci lozko, niewielka komode i szafe ktora ma zajac cala powierzchnie jednej ze scian. Poczatkowo myslalam o calej bialej szafie otwieranej w sposob tradyjny tak by nie zmniejszyla pomieszczenia, ale nie chce bialo-czarnej sypialni i obawiam sie ze wprowadzenie dodatkowego koloru wszystko popsuje

ratujcie prosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam problem z doborem kolorów do sypialni

meble wybraliśmy z ikei z serii NYVOLL kolor jasnoszary

http://img713.imageshack.us/img713/3127/nyvollramaozka0120811pe.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

sypialnie chciałabym pomalowac na beżowo/ brązowo lub na fioletowo

tzn na ścianie za łóżkiem chcę dac jakąs tapetę z dużym wzorem kwiatowym lub ogólnie z jakims dużym wzorem

okno jest białe

paneli też jeszcze nie wybrałam

pokój ogólnie jest jasny bo jest od południa i mamy duże okno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten wzór drzew (strelicja, to tapeta?)jest taki jak z horroru, ma w sobie coś niepokojącego. Sypialni jako całość nie wydaje mi się mroczna.

Acha, ta roleta z rysunkiem mi nie pasuje. Kłóci się z drzewami a poza tym razem z ramą okna i kolorem ściany wygląda mdło. Widziałbym tu raczej albo roletę rzymską (powieszoną nie na samym oknie, ale na ścianie). Albo jedną prostą zasłonke do ziemi, upiętą po jednej stronie (od strony kołyski). Kolor: chyba jednak złamana biel, albo bardzo jaśniutki szary).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...