Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

eranet

Recommended Posts

tak, maciejki, będzie turkus! Pokazałam TŻ te wszystkie pościele, pokazałam joliski szafę, obejrzeliśmy u niego tapety i będziemy działać na wiosnę. Tylko z łóżkiem mamy dylemat, bo pokój jest w prostokącie, na jednej, dłuższej, tej 8 metrowej ścianie na środku są drzwi, po bokach będą szafy, a po drugiej stronie, na wprost drzwi ma stać łózko. Tyle że tam są też okna, szerokie na 90 cm, odstęp 150 cm między nimi, więc łózko będzie wchodzić na okna, może pod, ale raczej w okno, bo chcemy 200 cm x 220 cm i wysokie bardzo. Nie wiem jak to zrobimy, czy jest sens... Inaczej ustawić się nie da, bo po prawej stronie jak się patrzy od wejscia jest okno balkonowe a po lewej wykusz i spady są, ale nie mocne, bo mamy wyżej ścianę kolankową. W rogu po lewej będzie więc miejsce na moją toaletkę.wyjściem byłoby niskie, bardzo niskie łóżko, ale takie nie bardzo nam się podoba, chcielibyśmy takie, że aby dosięgnąć podłogi siedząc na materacu nogi mieć wyprostowane (ale to zdanie głupio brzmi, chyba coś źle złożyłam;) Na tej ścianie tapeta, czarno turkusowo biała jakaś tam (jeszcze nie zdecydowałam) i elementy tejże tapetki na szafie ;D mebelki białe, ecru, zobaczy się. Co Wy na to?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 441
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Lyreco kojarzy mi sie Twoj nick z jedna firma od materialow biurowych ;)

 

Chyba niespecjalnie bedzie wygladalo lozko wlazace w swiatlo okien... a moze jednak niskie lozko, taka sama rama bez wezglowia, a sciane miedzy oknami jakos ozdobisz? Moze cala sciana do sufitu tapicerowana / pikowana? Albo tapeta tam? Wtedy lozko wlazace pod okna nie bedzie az tak zle wygladac...

 

I mam nadzieje ze nie masz grzejnikow pod tymi oknami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popcarol, grzejniki będą gdzie indziej. Co do ściany to tak jak mówiłam, ma być tapeta. Nie wiem co wymyślić, bo żadne łóżko nam sie nie podoba, ostatnio udało mi sie znaleźć w miarę fajny narożnik do salonu, a na łóżko nie mam pomysłu. Nie podobają mi się te pikowane, nie lubię kurzu, a z materiału się go tak łatwo nie usunie, więc takich bajerów u siebie nie zrobię. Ale teraz sobie tak myślę, że okna będą na standardowej wysokości chyba 85 cm od podłogi to nie jest wcale aż tak nisko, tyle, że wysoko też nie jest...Tragedia z tymi oknami. Ale w sumie widziałam kilka razy w katalogach, że łóżka stały w oknach...Tylko później to odstawianie wyrka przy myciu okien...Tak źle tak niedobrze.

 

A właśnie apropos stwierdzenia "dobrze się tutaj śpi"... Czytałam poradnik feng shui i podejrzewam, że gdyby takie fengshuista zobaczył mój projekt to by mi powiedział, że będę miała tu koszmary i źle mi się będzie zasypiać bo: światło wpadające przez dwa małe okna będzie się odbijać w lustrach i wpadać wprost na moje łózko (uff...mamy rolety) oraz wejście na wprost łóżka to też coś tam z przepływem energii... Wierzycie w to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lyreco,

feng shui - jak mi pasuje to dobrze, jak nie to nie zawracam sobie glowy ;) No i nie znam tych zasad zbytnio...

W takim razie poogladaj lozka i wklej ktore Ci sie podobaja. Te 85 cm to nie jest tak malo! Mysle ze te z nizszymi zaglowkami sie zmieszcza! Ja bym nie chciala po prostu zeby zaglowek wchodzil mi w swiatlo okna!

Pozdrawiam

 

Iwa_P - ladna sypialnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lyreco niektorzy mowia, ze cos w tym jest, tak jak i cos jest w stawianiu tarota;)

 

Ja mam w suficie okno, przez ktore czesta spogladam na gwiazdy, vis a vis mam Wielki Woz, ale gdy nie mam nastroju zaciagam rolete i wtedy mam egipskie ciemnosci:) Takie okno ma wiele uroku, mozna czasem w nocy porozmawiac o swoich gwiazdach;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzenko wszystkie drzwi sa z PORTY. Tutaj masz katalog http://www.porta.com.pl/katalog_online2010/.

Porta ma fantastyczny wybor drzwi i znosne ceny. Te z waska szyba, ktore sa do garderób i do pralni (z lazienki) to FOKUS wzor 2D, natomiast te z szeroka szyba, ktore wybralam do pokoi na gorze to Natura SPACE wzor 4. Gore mam w kolorze wenge.

Dół mam w kolorze dab 2, a drzwi to Toledo wzory: 2, 5 oraz pełne i jedne z dostawka.

Dziekuje Ci, Marzenko:) Milo mi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monah - mysle ze jeszcze mniej osiagalne przez zwyklego smiertelnika ;)

Ale bardziej to czarne mi sie podoba ;)

 

Ale to jest mysl - moze nie z drewna a z metalu??

W lozkach kutych tez szperalam na allegro, nikt nie sprzedaje takich choc troche podobnych.. pozostaje pytac ;)

 

Tutaj http://www.asmeble.pl/index.php?p241,la-star-sypialnia-czarna-w-stylu-fendi-casa znalazlam piekne czarne, niestety i cena adekwatna... Inne niz chcialas, ale obejrzyj:)

Albo tu: http://www.sklep.meble.pl/p30098,lozko-swing-dla-singli-i-nie-tylko.html

A to poprostu jest najpiekniejsze z najpiekniejszych http://glamstore.com.pl/Lozko_Czarne-365.html !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...