Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze Dziennika Budowy CoolaTT


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 168
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

hej

W piatek nasi wspólni fachowcy pożegnali sie z nami na tydzień , poszli do ciebie do kominów , a tu w poniedziałek rano niespodzianka , panowie znowu na budowie . Co tam u ciebie za poślizg w robocie ? . Jeśli mozna to wpadniemy do ciebie pod koniec tygodnia zerknąć na twoje kominy

Pozdrowionka

Ula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny domek, będzie ozdobą okolicy :lol: :lol: :lol: Czytałam Twój dziennik i jesteś jedyną osobą na tym forum u której przeczytałam o pozyskiwaniu stali... w ten sam sposób co my ;) My też cały drut mamy ze słupów, które rozbija mój dzielny mąż :lol: i równie dzielny tata :lol: Nawet teraz na placu budowy (a raczej w przyszłym ogrodzie) leży 25 słupów i czeka na przypływ energii u moich chłopaków, bo drut przyda się na ogrodzenie i garaż :wink: Pozdrawiam :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o Szok :o

 

Dawno u Ciebie nie byłem - jak oglądam - jestem w SZOKU.

Tak pracując wprowadzisz się szybciej niż ja czy Robin :wink:

Domek rośnie jak się patrzy.

Bardzo podoba mi sie Twoje ogrodzenie,

działa stara zasada - PROSTE jest PIĘKNE.

 

Trzymam kciuki za postępy :p

 

Zamknę go sobie w tym roku, ale bez przesady wprowadzę się dopiero od przyszłej zimy czyli tej 2008/2009 - no chyba, że uda się wcześniej.

 

Odnośnie ogrodzenia to nie jest ono skończone /NADAL!!!/ jeszcze trochę pracy przy nim i będzie OK. Fajnie że się Wam podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...
Dwie sprawy:

 

Pierwsza - dziennik widzę że prowadzisz sumiennie. Chawali się :wink:

 

Druga - to co wyprawiasz na działce, nie mieści się w głowie.

W takim tempie Wigilia będzie na nowych śmieciach :wink:

 

Wciąż trzymam kciuki za dalsze postępy :p

 

A ja mam kilka spraw:

 

-od 3 października nie byłem na działce/wyjazd/, a robota miała hulać, będę we wtorek to zobaczę, całe szczęście mam kumpla, który podczas mojej nieobeconści pilnuje żeby niczego nie zabrakło majstrom. A jeden z majstrów nadal sypia na budowie, więc poza ochroną taką z abonamentu mam ochronę w postaci człowieka.

 

-wracam we wtorek więc powinny być nowe fotki w dzienniku.

 

-w tym roku się nie wprowadzam, ale następna wigilia - to i owszem. Założyłem sobie wiosną plan robót na ten rok i z tego co widzę, to go zrealizuję. Na zimę mam kupę roboty wewnątrz, którą wieczorami mogę zrobić sam - ot wieczory długie, a i oszczędności spore.

 

RobSto a Ty kiedy się wprowadzasz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, bardzo fajnie ten domek Ci wychodzi :)

Podoba mi się koncepcja totalnej zmiany stylu domu poprzez odeskowanie elewacji :)

Domek będzie wyglądał świetnie wśród tych drzew. Generalnie będzie wyglądał jak taki stary domek z bali tylko w nowoczesnej formie :D:D

 

Mam tylko pytanie dotyczące ocieplenia. Oglądałem twoje zdjęcia i zastanowiła mnie jedna rzecz:

http://i19.photobucket.com/albums/b185/kirkris/smieci/12a2d091988ff3a7.jpg

 

Na zdjęciu zaznaczyłem interesujący mnie fragment - czy ten narożnik między dwiema kantówkami nie jest ocieplony? Czy nie powstanie tam mostek cieplny?

 

Będę śledził Twoją relację i pozdrawiam

 

K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narożniki są docieplane. Ale to dopiero po przybiciu deski elewacyjnej, wpycham w nie wełnę, a raczej jej ścinki Sama szczelina ma ok 2 na 2 cm. Kiedy zamontowane są deski elewacyjne na obydwu ścianach wtedy w szczelinę upycham wełnę mineralną. I tak to idzie. Kawałek po kawałku 2 deski i upychanie, następne 2 deski i znowu upychanie.

 

Pozdrawiam i kibicuję Twojej budowli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...