Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze Dziennika Budowy CoolaTT


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 168
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

zajrzałem na Twoją budowę (do Dziennika :wink: ) i widzę, że prace idą pełną parą. Obróbki blacharskie wyglądają naprawdę super - wykonawca włozył to sporo pracy :) Obrobione okna i narożniki też dodają duzo wyglądowi domku.

Generalnie całość wygląda z dnia na dzień coraz lepiej :)

Kominek możesz już wykorzystać na grzanie przez zimę :)

 

Czy planujesz kłaść KG (bo zakładam że na ścianach będą płyty KG) przed zimą ? Musisz wtedy zadbać o grzanie aby nie zmarnować takiej roboty :)

 

pozdr

 

KK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ty kiedy się wprowadzasz??

 

Jak wszysko będzie bezproblemowo w terminie to powinien być grudzień.

 

A i tak podziwiam tempo Twojej budowy.

 

Co planujesz sam wykańczać?

 

 

Właśnie rozpocząłem w środku rozprowadzanie elektryki pod koniec tygodnia będę robione pewnie instalacje niskoprądowe (alarm, TV. internet).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no , poprostu szczęka mi opadła :D :D :D , piekny ten twój dom, wyglada jak z bala, ciągle sie do ciebie wybieramy i wybrac sie nie mozemy bo nasza budowa idzie właśnie pełna parą , ale jak tylko bedzie ładna pogoda , to wpadamy podziwaić na zywo :D

 

No to znowu 3 dni mnie nie będzie, ale od czwartku zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajrzałem na Twoją budowę (do Dziennika :wink: ) i widzę, że prace idą pełną parą. Obróbki blacharskie wyglądają naprawdę super - wykonawca włozył to sporo pracy :) Obrobione okna i narożniki też dodają duzo wyglądowi domku.

Generalnie całość wygląda z dnia na dzień coraz lepiej :)

Kominek możesz już wykorzystać na grzanie przez zimę :)

 

Czy planujesz kłaść KG (bo zakładam że na ścianach będą płyty KG) przed zimą ? Musisz wtedy zadbać o grzanie aby nie zmarnować takiej roboty :)

 

pozdr

 

KK

 

Zimę planuję robić coś wewnątrz, dokładnego grafiku robów jeszcze nie znam. ale co tam - myśle, że już niedługo coś się wyjaśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie ogladalismy z mezusiem wczoraj Twoj domek i ahhhhh podoba nam sie:) GRATULACJE PIEKNEGO DOMKU

 

a co do kominkow to jaki polecasz??warto kupowac jakies z hipermarketow czy zainwestowac?ale mowisz ze Ci szyba pekla przzy 2 paleniu

 

wiec co mozesz polecic?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie ogladalismy z mezusiem wczoraj Twoj domek i ahhhhh podoba nam sie:) GRATULACJE PIEKNEGO DOMKU

 

a co do kominkow to jaki polecasz??warto kupowac jakies z hipermarketow czy zainwestowac?ale mowisz ze Ci szyba pekla przzy 2 paleniu

 

wiec co mozesz polecic?:)

 

W supermarkecie bym nie kupował. Chyba, lepiej troszkę zaoszczędzić i kupić coś co się Wam będzie podobało. Chociaż mój przypadek uczy jedenj rzeczy - markowe towary też często zdażają się wadliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż nie specjalnie przepadam za kanadyjkami muszę przyznać że twój domek prezentuje się rewelacyjnie! Nawet kolorystycznie to fajnie wygląda. Żółty klinkier pasuje do drewna i ten ciemny klinkier do dachu. Fajnie!

 

p.s.

Zastanawiam sie tylko czy ta brzoza nie przyspoży Ci w przyszłości problemów, zarówno jeśli chodzi o liście jak i gałęzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż nie specjalnie przepadam za kanadyjkami muszę przyznać że twój domek prezentuje się rewelacyjnie! Nawet kolorystycznie to fajnie wygląda. Żółty klinkier pasuje do drewna i ten ciemny klinkier do dachu. Fajnie!

 

p.s.

Zastanawiam sie tylko czy ta brzoza nie przyspoży Ci w przyszłości problemów, zarówno jeśli chodzi o liście jak i gałęzie...

 

A jednak kanadyjki też mogą byc ładne.,,, :) a tak na poważnie, nadal mi sie będą bardziej podobały domy drewniane.

 

A odnośnie brzozy to chyba jej ostatnia zima. I dotyczy to dokładnie nawet 3 brzóz, któr gdzieś tam rosną na mojej działce. Po prostu za rok ich nie będzie. Dlatego problemow też nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam.

Chciałem się zapytać o Twoją elewację z desek.

Ja będę budował dom murowany ale na fragmentach elewacji architekt zaprojektował elewację drewnianą z desek.

Oczywiście mogę z niej zrezygnować i zrobić wszędzie tynk.

Będzie taniej ale byłoby mi szkoda z niej rezygnować.

 

Czy możesz zdradzić ile kosztował metr kwadratowy Twojej elewacji ?

Wygląda ładnie !

Z czego jest zrobiona ?

 

Rozumiem że drewno jest wysuszone i zaimpregnowane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałem się zapytać o Twoją elewację z desek.

Ja będę budował dom murowany ale na fragmentach elewacji architekt zaprojektował elewację drewnianą z desek.

Oczywiście mogę z niej zrezygnować i zrobić wszędzie tynk.

Będzie taniej ale byłoby mi szkoda z niej rezygnować.

 

Czy możesz zdradzić ile kosztował metr kwadratowy Twojej elewacji ?

Wygląda ładnie !

Z czego jest zrobiona ?

 

Rozumiem że drewno jest wysuszone i zaimpregnowane ?

 

Deski na elewację były kupowane w tartaku w Skindzieżu - facet ma także skład w Warszawie http://www.konar.net.pl/index_pl.html - cena 60 m2. Mają 22,5 cm szerokości. Oczywiście suszone komorowo. Gatunek super.

 

Dodatkowo impregnowałem jakimiś preparatami bezbarwnymi Bondexa i pomalowana jest impregnatem dekoracyjnym firmy Altax.

 

[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...