Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

"zhumanizowana"ANDROMEDA-komentarze


Recommended Posts

My również budujemy Andromedę wersję podstawową :D .Jesteśmy na etapie dachu. Dużo na temat naszego projektu można znaleźc w "Projekty i architektura"- "ANDROMEDA-szukam właścicieli domu opartym na tym projekcie".

Jest dużo informacji i przede wszystkim zdjęc.

Wpisałam sobie twój dziennik do załączników i będę kibicowac w postępie prac.

:p :p

Życzę powodzenia i dużo cierpliwości :wink:

Ilona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Ilona :)

Bardzo dziękuję za wspieranie mnie ...:)

Obejrzałam sobie Waszą Andromedkę ...Jestem pod wrażeniem .I jednoczesnie przerażona ,co mnie jeszcze czeka :)

Mam jedno pytanie -dlaczego macie tak dużo wysokich desek przy fundamentach?Wiem,ze to pytanie jest głupie ,ale niezmiernie zaintrygowało mnie...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :D :D

 

Nie przerażaj się, budowanie może byc całkiem fajne chociaż czasami ogarnia cię złośc. Ale potem wyobrażasz sobie końcowy efekt i depresja mija.

 

Odpowiadam na pytanie dotyczące desek w naszym fundamencie. My po prostu zrobiliśmy pod domem piwnicę( to po pierwsze), a poza tym mieliśmy niewielki spad, który trzeba było wyrównac kopiąc głębszy fundament, a dodatkowo okazało się że jest dośc grząski grunt. I to wszystko dało taki ciekawy efekt początkowy. :o :p

 

Na początku też wydawało mi się że domek jest cokolwiek malutki :o ale to tylko takie wrażenie :D

Ilona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj http://forum.muratordom.pl/images/smiles/icon_biggrin.gif

 

życzę powodzenia i cierpliwości do ekipy, ciekawe czy wrócili tak jak obiecali? i ile jeszcze razy wystawią Waszą cierpliwość na próbę uciekając na inną budowę? (sory, ale to mnie zszokowało, porządna ekipa tak nie postępuje)oby nie w czasie zalewania stropu

 

czy beton braliście z Górażdże?

 

pozdrawiam

canna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 4 weeks później...

Cześć

tak sobie podczytuję co u Ciebie się dzieje i myślę, że do dupy ten szef ekipy co to niby mówi, że się "nie da" - da się dla tego co robić potrafi a on to chyba jakiś lewy..........tak jakbym czytała o swojej byłej ekipie.

 

Jak będzie pyskował, że nie bo nie, to mu powiedz, że zawieziesz go do znajomych to mu wytłumaczą jak ma robić :wink: albo powiedz, że jak on nie umie to może jego ludzie - bo on sam to za wiele się chyba nie udziela 8) Zobaczysz jaka będzie obraza majestatu, zaraz się wieźmie do roboty.

Mój małżonek poprzedniego "szefa" spytał grzecznie czy mu kupić poziomicę, bo bez niej to ciężko będzie - a on w żywe oczy, że z poziomicą robi....kiedy staliśmy nad nim i widzieliśmy, że poziomicy w rękach nie miał :x Potem obraził się, ale na budowę przywoził.......

 

Jak dokończę czytać to coś jeszcze pokomentuję, a Ty się nie dawaj, jak masz jakieś pomysły ma dom, to ekipa ma to zrobić.rzadnych szaleństw nie uprawiasz, dom dachem do góry stał będzie a nie do dołu ..... chociaż i takie cuda już robią :roll: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witaj!

 

Chętnie bym Ci pomogła ale też nie umiem. :oops: Wszystkie zdjęcia wkleja mi moja latorośl (synuś), który nie ma ostatnio na tyle czasu i cierpliwości :( coby mamunię podszkolić. Nawet teraz mam trochę "nowych" fotek, które czekają na swoją kolej. Ale gdzieś na forum było jak wklejać, tylko nie pamiętam gdzie :-?

 

Pozdrawiam

Ilona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
  • 4 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...