Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Granat - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

OJ Miko, ja po prostu juz nic nie chcę.... :roll: :roll: :roll: Spodobała nam sie umywalka cersanitu ontario ale jest bardzo droga bo az 488 zeta. Szukam teraz w necie może znajdę ją ale tańszą...

 

Moja mama mówi : wy to już chyba jacyś.... :oops: jesteście , wybrać i już :roll: :evil:

A ja mam tak, że muszę być pewna, że to mi się podoba bo inaczej potem mogę powiedzieć...szkoda, że tego nie wybraliśmy :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nam tez trudno będzie pomóc. Bo wiesz, jak czegoś szukasz i wiesz co to ma być ale nigdzie tego nie możesz znaleźć to nic tylko załamac się.... :( :( :roll: i....... szukac dalej. Poza tym stwierdziłam, że zakupy to rzecz straszna!!! Jak ja mogłam kiedys ciągle biegać po sklepach :o :o :o teraz tego nie wiem....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mayland wiem, ja tez się dzisiaj naoglądałam róznych płytek i co???? ....... i tak na prawdę to nic nie powaliło mnie na kolana. Za to mój mąż rozbawił mnie w tym wszystki mówiąc - .....kupimy takie same płytki jak mamy teraz i będziesz czuła sie w nowym domku jak w starym mieszkanku..... :D :D :D

A ja chcę właśnie zmienić i zupełnie inną kolorystyke zastosować niz mam teraz...trudno mu zrozumieć, ponieważ łazienke robiliśmy niedawno....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mayland wiem, ja tez się dzisiaj naoglądałam róznych płytek i co???? ....... i tak na prawdę to nic nie powaliło mnie na kolana. Za to mój mąż rozbawił mnie w tym wszystki mówiąc - .....kupimy takie same płytki jak mamy teraz i będziesz czuła sie w nowym domku jak w starym mieszkanku..... :D :D :D

A ja chcę właśnie zmienić i zupełnie inną kolorystyke zastosować niz mam teraz...trudno mu zrozumieć, ponieważ łazienke robiliśmy niedawno....

a jaką kolorystykę chcesz? może ci coś podpowiemy :wink: co Mayland 8) , przerabiamy to cholerstwo od dłuższego czsu :evil: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra zbiorę to do kupy. Szukam płytek do łazienki na górę które nie będą brązowo bezowe, będą pasowały do mojego domu, nie będą oklepane i kupię je najlepiej od ręki :lol: Mogłyby nadawać określony styl wnetrzu, bardziej kobieca łazienka. :lol: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem też, że płytki będą tylko na kawałku ściany a reszta w tynku strukturalnym....

Mayland, ja Ciebie nadal podziwiam...za to,że tak duzo potrafisz zrobic sama.....Ja ostatnio mam jakiegoś doła i wcale nie chce mi sie jeździć na budowę a zwłaszcza jak widzę jaki tam jest bałagan.....

Oczyszczlania nadal nie zrobiona....błoto, błoto i tylko błoto.... :cry: :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tym robieniem samej to dwie rzeczy u mnie przesądzają:

1. czas

2. odwaga by wogóle się tknąć czegos, czego nie robiłam :lol:

 

Potem dopiero dałabym: pomysł, umiejętności i po ostatnich doświadczeniach siłę :wink:

Zachecam do podjecia rękawicy i niezniechecania się. Co z tego, ze kosztuje ten tynk tyle. Użyj zwykłego tynku. Zrób inny wzór. Może byc równie ciekawie a może nawet i ładniej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za podniesienie na duchu.....i pewnie zrobimy tak jak piszesz. Korytarz pokryjemy zwykłym tynkiem ale z przecierką taka jak w trawertynie, oooo

Posiadanego czasu zazdroszczę Ci, pomysłów jeszcze bardziej. Co do odwagi, żeby zrobić coś czego jeszcze nie robiłam to pewnie gdzies tam u mnie siedzi.... :D :D tylko boi sie wyjść... :D :D Chociaż to wszystko związane jest z czasem. Ktoś musi zapracować na to wszystko a u nas podział jest prosty - ja zarabiam a mąż buduje.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...