Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Granat - komentarze


Recommended Posts

A ja nie moge sie wkurzać jak mój mąż sobie wypije.... :) :) upija sie na wesoło i mamy wtedy ubaw po pachy. Rzadko to sie ostatnio zdarza i w ogóle rzadko ale........pewnie nadrobi jak parapetówy się zaczną i nie wiadomo kiedy skończą.... :D :D :D :D

Poza tym w zyciu już tak jest, że zołza zawsze znajdzie swoja druga połówkę mniej zołzowatą i dogaduja się wtedy...... :) :) :) :)

 

No jakbym o sobie słyszala :D i o mężu 8)

Już nie raz tak myślałam...Boże jak on byłby taki jak ja to byśmy się pozabijali :oops: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Miko, cieszę się, że jesteśmy podobne.... :) :) :)

Dzisiaj na drodze do Olsztyna przezyłam horrrrrroooorrrr. Co było tego powodem??? ZIMA ... mówię Wam straszne rzeczy działy się dzisiaj z samego rana na siódemce... :( :( :( Tragedia , po drodze 7 samochodów leżacych w rowach a na jezdni lód i śnieg walący prosto w szybe samochodu. szybkość dozwolona to 10/20 km na godzinę. Oczywiscie spóźniłam się ale nie ja jedna. Pierwsze 30 km drogi pokonałam w 1 godzinę. Pozostałe 80 w nastepne 2 godziny. Horor przezyłam jak zobaczyłam w tylnym lusterku, że samochód jadacy za mną nie może wychamować i jedzie prosto w moją d....ę ..( sorki :) ) Odbiłam w lewo bo pas po lewej był pusty i całe szczęście a to autko skręciło na pobocze. Inaczej siedziałby na mnie jak nic.... :o :o :o

Jak wracałam o 17, to słuchajcie....wiosna.... ani sladu po porannej zadymie śnieżnej, aż niewairygodne.

Teraz jestem już w domku cała i zdrowa :) :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rano wstałam, słońce za oknem pięknei swieciło. Nieświadoma tego co jest na ziemi wyszłam z psem a tu..... samochodu całe białe a wokół nich zielona trawa :o Śnieg był tylko na samochodach i lód na chodnikach. Ja w pantofelkach. Pies mnie pociagnął kilka razy tak, ze mało orła nie wywinęłam :lol:

Kurcze uważaj na siebei na drodze! Widzę, ze jak ja masz ograniczone zaufanei do innych keirowców :wink: to dobrze! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pobiłam rekord pokonania 30km dwa lata temu. Akurat tak padło, że jechałam na obrone pracy podyplomowej do Gdańska i tego dnia zrobili nowy objazd przez nowy most...brrrr te 30 km do Nowego dworu Gdanskiego jechałam 2 godziny!!! Oczywiście jak dojechałam na uczelnię, wszyscy juz byli po obronie.... ale czekali na mnie. Z wielkim opóźnieniem ale sie obroniłam... :D :D :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ciężkim dniu nalezy zrobić wszystko ( czytaj nawet upić sie.... :D :D :D :D ) , żeby odreagować stresy .... cóz zycie jest tak krótkie a tak szybko nam ucieka..... Ta muzyka Mayland, wydaje mi się, że to było tak niedawno a tu kurcze juz tyle lat minęło...... :wink: :wink: :wink: ale wpsomnienia zawsze zostają zywe....czyz nie???? :D :D :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaśka, chociaż młodsza jestes ode mnie ..... :D :D :D :D ale wejdź na stronke którą wkleiła Mayland i posłuchaj tego...... dla mnie sentymentalne ..... przypominające tamte czasy..... ale mi się zebrało.... :) :) :) :) Mayland, to twoja wina.... :wink: :wink: :wink:

Cały czas słucham.... i nie mam juz piwa... :cry: :cry: :cry:

no pacz pani, zaraz młodsza :lol:

to jedna z moich ulubionych piosenek, równiez z młodości :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...