Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Granat - komentarze


Recommended Posts

No zazdroszczę Ci tego ciepełka juz o tej porze,bo u nas gaz będzie dopiero w czerwcu i wtedy chyba odpalimy nasze grzanie.Oj będzie Sahara :D :p Coś czuję że reku nie wydoli :D .A i Ciebie będą kafeleczki,poddasze itd.Ja zdecydowałam sie na zabudowę stelaża do sufitu w małej łazience.Od góry będzie światełko.A niech będzie miło w tym przybytku ulgi :p

Pozdrawiam :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dziekuję Wam za dobre słowa. Słoneczko jak na razie świeci i mam nadzieję, że troche poświeci bo właśnie umówiłam się na sobotę na naprawe oczyszczalni!!!! Trzymajcie mocno kciuki, żeby w niedzielę było juz wszystko dobrze.....i może w końcu wyrównamy ten księżycowy teren..... :roll: :roll: :roll: :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALe altana :o Jak dobrze widzę to dwukondygnacyjna :o :o :lol: Nie ma co, masz dolnego męża!!!

Dzialka też widzę zadbana. Myślisz, ze ten orzech się przyjmie jak do przesadzisz? Ja wykopałam wczoraj nieco większą jabłonkę bo przeszkadzała w pracach na działce i nie przyszło mii do głowy by ją przekopać :roll: :-?

 

Co do uroków biesiad majowych to się dołączę do grona zagorzałych zwolenników i amatorów!!! My tez zawsze w weekend majowy zaczynamy sezon na działce :lol: W tym roku będzie bez grilla bo robimy parapetowkę. Wogóle to coraz mniej z grila jemy. Chętniej znów palimy ognisko :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasiek , zobacz co my robilismy w ten dlugi weekend - koszmarny styropian. Widze jak Wy macie sztukowane te szpary i jest to dla mnie pocieszeniem, bo nie wyobrazam sobie jak to lepiej mozna zrobic.

Tylko u nas wpierw podlogowka po calosci, za tydzien maja przyjechac robic i dopiero wylewki, takze raczej po 20.05.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorbie, ja w domku mam podłogówkę na całym parterze i muszę Ci powiedzieć, że jak na razie to bardzo mi się to podoba. Grzejników nie widać a w domku po odkręceniu podłogówki ciepełko aż 21 stopni.. :D :D :D Zobaczymy jak to będzie zimą jak już zamieszkamy....

Co do wylewek to czeka nas jeszcze jedna ale za to duża - w garażu ponad 60 metrów. MÓj mąż chce najpierw zrobić sobie warsztat, czyli położyć płytki jak tylko wylewka wyschnie, pomalować ściany, poustawiać szafki w warsztacie i dopiero potem zająć się garażem.... Tylko najpierw musimy zrobić parter domku.... :) :) :) a cztery ręce ( mąż i pracownik ) to trochę mało i praca posuwa się powoli ale za to bardzo dokładnie...... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to u Was bardzo szybko posuwa się budowa. Pamietam jak czytałam w styczniu Twój dziennik - jeszcze okien nie miałaś - i potem przez chwilę nie czytałam - i znowu jak zaczęłam czytać to i okna wstawione i ocieplone szybciej ode mnie.......Tak, że jeszcze chwila a dogonisz mnie.... :) :) :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja cie kręce z tym zeliwem :o ALe czemu ja się dziwię.... U mnie pękło jakieś zeliwne kolanko w kotlowni jakiś czas temu. Zalało piec i dom. Namiekly nowe drzwi. Dobrze że nie napęczniały. :roll: Rzecz która nie miała prawa a pękła. Tak samo jak u Was! Coraz gorsze robią to zeliwo. Kiedyś żeliwo bylo gwarantem trwalości a teraz nie mozna juz tak ufać :roll:

 

Bardzo się cieszę, że zbiornik wreszcie wymienili. To było wazne i długo na wymianę czekaliście. Wiem jak Wam to pewnie przeszkadzało i drażniło. Naprawdę fajnie, ze macie to juz z glowy. Teraz bedzie można bezkarnie korzystać z posia :lol:

 

Co do wycinki to mi zawsze smutno jak muszę wycinać drzewa. Nasz dom stoi w miejscu sadu. Bardzo szkoda było nam tych jabloni ale posadzimy nowe. Pewnie teraz wygodniej bedzie się Wam mieszkało. Wychodzę z załozenia, ze nic na siłę. Nie ma sie co na siłę męczyć między krzakami. I tk napewno posadzici drzewa w innym miejscu :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja muszę mieć tak cały czas pod górkę? Czy nie może wszystko iść po mału ale w całości i na spokojnie?

 

:lol: Nieee no Nina, jezeli Tobie wszystko wszystko na budowie by szlo "na spokojnie", to bylabys chyba pierwsza inwestorka, ktora moglaby sie tym pochwalic :wink:

Gratuluje wymiany zbiornika oczyszczalni, ten wymieniany wyglada na niezle zmaltretowanego :o

ps. Widze, ze z Twojego wnuczka bedzie niezly kucharz! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...