Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Granat - komentarze


Recommended Posts

Waśku coraz pikniejszy ten wasz domek :D A te drzewka wokół :)

A Twój małżonek-pracowita chłopina z niego :p .Wstał o własnych siłach :lol:

Zrobił kawał roboty :roll:

Bardzo ładne drzwi :) a to,że kolor nieco odbiega to nic.Dzięki temu są bardziej widoczne,gotowe do podziwiania :D

Jeszcze jak przyjdzie kolor elewacji....Piknie będzie :p

Ja też od czasu do czasu ciężej popracuję na budowie i mimo,że później ne mogę się ruszyć :x to daje to tyle radośi prawda?Zawsze to jakiś mały kroczek do przodu i do przeprowadzki :wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wasiek, i co dalej sie dzieje z woda z dachu? Rury takie jak kanalizacyjne? 110szare jak widac ? i gdzie? do studni chlonnej?

Napisz bo moj maz studiuje to dosc intendywnie ale jakos bez postepow. Kregi na odprowadzenie deszcvzowki wychodza 1200zl, wiec zrezygowalismy, kierbud twierdzi ze trzeba miec na to pozwolenie wodno=prawne, wiec nie szalejemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pracy na budowie, to zauważyłam, że coraz częściej myślę o tym, żeby tam nocować. Po pracy wpadam szybko do mieszkania, zabieram obiad dla męża - sama tez coś tam sobie wrzucę - i dawaj na budowę. Tam jeszcze cos porobię np podlewanie i rozmawianie z moimi roslinkami, coby mi więcej nie usychały.... :wink: :wink: :wink: i czas tak szybko leci, że zanim sie obejrzę to juz jest 21 na zegarze....no i wracamy do miasta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorbie, dalej to rury tak jak napisałaś 110 szare a przy zejściu się wszystkich rur położone są 160 i odprowadzone hmhmhm do jaru, który mamy za domkiem. Zaraz wstawię dalsze zdjęcia do dziennika to podejrzyj sobie jak to wygląda. I pierwszy raz słyszę, że na kręgi studni chłonnej trzeba mieć pozwolenie wodne. Az jutro zapytam mojej koleżanki o to.... Ja tez chciałam zrobic studnię ale mąż powiedział, że później to zrobi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dom ma być prosty.Dom ma być dla nas a nie my dla domu :roll: :roll:

Mamy się w nim dobrze czuć.Najważniejsze żeby miał duszę :wink:

Wiesz jak sprzedawaliśmy nasze mieszkanie, to przyszła właścicielka powiedziała-chcę to mieszkanie bo ono ma duszę 8) Wiesz jak mi było miło :p

I właśnie o to chodzi!!!!!

A domek wykończycie,wykończycie :) , spokojnie.Tak jak my wszyscy,powoli ale do przodu.

Pozdrawiam serdecznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DObrze ze sie odnalazł. Mam ten sam problem i obawy. Pilnujemy tego naszego psiaka ale jak tylko otwiera sie brama to on próbuje wybiegać. Uczymy go ze nie wolno. :roll: Bardzo go lubimy i nie chemy go stracić :(

Przeżyłaś napewno bardzo jego ucieczkę. Dobrze że jest!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, dopiero wrócilismy z budowy. Tak więc cieszę się bardzo, że tak zakończyła się ta przykra historia z moim psiakiem i, że jest on w domku....nie wiem jakby to było gdyby.......pfu,pfu,pfu ... nigdy więcej... :evil: :evil: :evil: :evil:

Gorzej, że jutro mąż demontuje całkowicie ogrodzenie i bramę, bo mooooooże w końcu ktoś do nas przyjedzie i wyrówna teren....Pies siedzi cały czas w domku i patrzy na nas przez okna tarasowe a na siusiu wychodzimy z nim na smyczy, żeby przypomniał sobie jak to w mieście się wychodziło na spacery....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nina, na pewno znikniecie Harrego przyprawilo Was prawie o palpitacje i bardzo sie ciesze z tego niesamowitego zbiegu okolicznosci - mozna powidziec, ze zlocisty napoj uratowal Harrego 8)

Z wielkim zaciekawieniem przeczytalam o odprowadznieu wody z rynien, bo tez bedziemy musieli sami zająć sie tym tematem - czy pamietasz moze jakies firmy to system?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania, system firmy mojego męża... :D :D :D Kupił zwykłe rury kanalizacyjne 110 i 160 i do tego te osadniki Firmy Marley - koszt jednego to 36zł. Bardzo proste ale czasochłonne jak trzeba wykopać rowy na rury ręcznie. I tak jak pisałam u siebie koszt jest niewielki w porównaniu do tego jak firmy sobie wołają. Ostatnio mój kolega zapłacił 15 tysięcy za zrobienie deszczówki i drenażu tylko wokół domku. Mój koszt na dwa domki to około 800 zł. za materiały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sią cieszę, że się psiak znalazł i że jeszcze są życzliwi ludzie :D

 

Mam nadzieję, że emocje już opadły - ale teraz dopiero możesz się przekonać ile taka psina znaczy dla rodzinki....

 

Pewnie już niedługo nauczy się drogi do domu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Amtla, teraz jak jestem na budowie to co chwilę wołam go jak zniknie mi z oczu....mąż się śmieje, że teraz to najlepeij pilnowany pies w naszym mieście....a ja wiem co mu znowu do głowy wpadnie? Lepiej już dmuchać na zimnie i wiekszość dnia jak faceci pracują to pies siedzi zamkniety w domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, a ja dalej nie moge napatrzeć sie na nasze równiny :D :D :D Tak mi sie podobają, że długo bez patrzenia na nie, nie mogę wytrzymać... :D :D :D Wczoraj pojechaliśmy nad jezioro do córki - wczasują się z naszym wnusiem kochanym - dzisiaj niedawno wróciliśmy no i oczywiście pojechalismy od razu do siebie na budowę....juz z daleka "miska" mi sie jarzyła jak zobaczyłam te równinki... :D :D :D :D

Kolejny krok do przodu.....powoli, powoli.....ale zawsze do celu :D :D :D

Jutro z samego rana wyjeżdżam na szkolenie i to aż na tydzień... :( :( :( Akurat teraz, kiedy pogoda piekna i mogłabym na budowie zrobic tyle rzeczy....Mam nadzieję, że ten tydzień bardzo szybko mi minie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amtla, przestrzeni dużo ale też i dużo ziemii muszę nawieźć, żeby jakiś trawnik mi tam wyrósł i może jakieś małe rabaty - też.... :D Pomysłów mam duzo, tylko wszystko musi poczekać na swoja kolej. Jak wrócę ze szkolenia to pojedziemy kupić drzewka owocowe, żeby jak najszybciej jeszcze teraz je posadzić. No i koniecznie jutro mój mąż musi kupić i spryskać tuje, bo mają jakieś pasozyty i dlatego mi schną.... :( :( :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...