Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Granat - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

To BARDZO dużo jak samemu sie coś zrobi. Niektórzy wzywają fachowców do wszsytkiego, nawet do załozenia żyrandola. A to wszsytko kosztuje niemałe pieniadze. Gdy się samemu robi takie rzeczy to zawsze coś w kieszeni zostaje i jaka satysfakcja :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miko Ty jak ruszysz z budową to juz będziesz miała wszystko obcykane i umówione, tylko płacić za robotę i odbierać :lol:

To bardzo dobre wyjście!

Mayland :roll: my nastawiamy się tylko jeszcze na parkieciarza :roll: i płyty kg bo ocieplone już mamy..reszta sami wi,,ęc :-? chyba na święta Bpżego Narodzenia chyba zdążymy :roll: :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mogę, tyle do mnie osób zawitało a ja........poszłam zwyczajnie spać... :evil: Nie przezyję... :wink: taka jakaś jestem.... No nic dzisiaj sie poprawie... :D :D Miko mój mąż to fachowiec starej daty. Jak coś robi to robi to dłużej ale musi byc zrobione porządnie. Klienci zawsze go wychwalali i polecali dalej bo zawsze tez potrafił jeszcze doradzic klientowi .... jak cos tam zabudować lub jak zrobić, żeby było lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mogę, tyle do mnie osób zawitało a ja........poszłam zwyczajnie spać... :evil: Nie przezyję... :wink: taka jakaś jestem.... No nic dzisiaj sie poprawie... :D :D Miko mój mąż to fachowiec starej daty. Jak coś robi to robi to dłużej ale musi byc zrobione porządnie. Klienci zawsze go wychwalali i polecali dalej bo zawsze tez potrafił jeszcze doradzic klientowi .... jak cos tam zabudować lub jak zrobić, żeby było lepiej.

 

no to super :D

zobaczymy jak to będzie z łazienką na górze może się wspomożemy glazurnikiem ..zobaczymy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miko, dzięki jesteś wielka :D bardzo podobają mi sie te płytki, musze zobaczyc je na zywo. Jak kupisz wczesniej to daj znać. Jeszcze zapiszę sobie co to za firma, żebym pamietała...

Zirconio concert

 

http://www.domus.pl/static/portal/publisher/domus/elem/images/200602/1140689272125-image-03.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj znalazłam na allegro płytę - i oczywiście kupiłam ją już - z instrukcją kładzenia tynku trawertyn. W zestawie są dwie płyty pokazujące dokładnie jak należy dobrze przygotować taki tynk i później dobrze położyć. Zobaczymy co to jest warte jak tylko płytki dojdą do mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miko, dzięki jesteś wielka :D bardzo podobają mi sie te płytki, musze zobaczyc je na zywo. Jak kupisz wczesniej to daj znać. Jeszcze zapiszę sobie co to za firma, żebym pamietała...

Zirconio concert

 

http://www.domus.pl/static/portal/publisher/domus/elem/images/200602/1140689272125-image-03.jpg

 

Baaaardzo ladne sa te plyteczki - sliczne po prostu, a jaka to firma????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolakao, witaj :D

....Jeszcze zapiszę sobie co to za firma, żebym pamietała...

Zirconio concert

mnie tez się podobają. I wiecie co ... :D juz widzę górną łazienkę....hehehe... nie ma to jak forum... nawet nie trzeba chodzic po sklepach.... tylko od razu kupować, kupować...ech, podoba mi się to.. :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...