Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Granat - komentarze


Recommended Posts

  • 3 weeks później...
  • Odpowiedzi 2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wasiu, obejrzałam zdjęcia z wyprawy Twego męża, piękna wycieczka.

Czyli ze zdrowiem męża wszystko ok? pamiętam jak się bardzo martwiłaś zeszłej wiosny.

Ściskam Was najserdeczniej :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Witam,

jak widać długo tutaj nie zagladałam... :o...Tola, dziekuję za uściski....zawsze mało :p...uścisków znaczy sie...ze zdrowiem męża...hm różnie to bywa ale cały czas jest pod kontrolą i pilnujemy tego bardzo. Dziękuję za zainteresowanie i pamięć...:bye:

Trochę tez zmieniło się u nas wokól domku, czyli troszkę prac posunelismy do przodu....ale jeszcze sporo zostało do zrobienia..opis w dzienniku wkrótce....brak czasu doprowadza do tego, że rzadko zaglądam na stronki internetowe. No cóż praca pochłonęła mnie całkowicie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dzięki dziewczyny ... miło czytać, że ktoś tu jeszcze zagląda...:rolleyes:...

Tar, Arctica... Wasze avatarki są przypisane tylko do Was i rzeczywiście nie poznałabym Was z innym...:)... ja wprawdzie przyzwyczaiłam się do pierwszego mojego avatarka czyli pustej zielonej łąki na której dopiero miał stanąć domek....ale .....czas płynie i zielona łąka zarosła domkiem...;):rolleyes:

Dardurka a twoje poczynania podglądam pewnie tak samo jak Ty moje....:).. i dziękuję za pochwały nad stolarką..mojego stolarza polecam każdemu, kto chce mieć ładne meble w domu....

Iwonka, masz rację moje wnuki rosną jak na drożdżach zresztą tak jak Twój Alex...:).. co widać na zdjęciach...

a co do pracy wokół domku to tak jak móisz, zawsze jej pełno a tym bardziej, że troche terenu mamy do obrobienia....ale o tym napiszę w dzienniku...

a teraz dobranoc....:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 1 month później...

Amtla, no Hej...:p...wakacje to dopiero przede mną...:p..za tydzień właśnie lecimy na wakacje, bo niestety, w prawdziwym okresie wakacyjnym nie było możliwości ...praca, praca no i trzeba było zarobić na te wakacje...

a na ścianie w wiatrołapie mamy po całości długości wiatrołapu płytę dębową i masz racje fajnie to wygląda. Ja dalej zachwycam się naszymi meblami w wiatrołapie.:yes::yes::yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do zagospodarowania terenu...hmm...no właśnie.....to jest odpowiednie zagospodarowanie terenu ale niestety, nie nasze ..... ale w okolicy.....ta skarpa zmienia kolory w zależności od pory roku...na wiosnę królują tam floksy, teraz jak widać szałwia i śmierdziuszki a za chwilkę coś innego

 

http://i41.tinypic.com/j9rned.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ninko, wiesz co?

Tak myślałam i myślałam o tej Twojej roślince pomiędzy berberysami i wymyśliłam, że fajnie wyglądałaby tam krzewuszka, ale nie taka zwykła, tylko ta z czarnymi listkami.

Ona kwitnie na biało lub czerwono, dwa razy w roku, bo raz w maju, a drugi raz w sierpniu i jej ciemne listki z np. białymi kwiatami ciekawie by wyglądały w zestawieniu kolorystycznym ze swoimi sąsiadkami.

Co o tym myślisz?

Jeśli Ci się podoba - dam Ci namiar na takie cudo.

Tak wygląda, jak kwitnie:

1a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka, dzięki za pomysł...:).. taką krzewuszkę czarną nanę z czerwonymi kwiatkami mam już wsadzoną na skarpie przy domu...:)..tam między skayroketami i berberysami byłaby ona chyba za małą roślinką bo dorasta tylko do 60 cm i jest kulista.....a te pozostałe są strzeliste....

Pogoda nam sprawiła niemiłą niespodziankę..:eek:...myśleliśmy, że jeszcze przed wyjazdem zdążymy zrobić murek z gazonów wokół basenu... a tu znowu leje ...szkoda... :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...