Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze U GAGATY


Recommended Posts

Oooo, jakie fajne dwa słodziaki! :D

Piekna z nich para, on kudłaty, ona gładko uczesana, oboje pięknie zbudowani...

No i ten las, i to porozumienie dusz na łonie przyrody!

Super! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No, naszej Emi brakuje towarzystwa. Ma koleżankę tych samych gabarytów (bo tej samej rasy) w sąsiedztwie, ale jej pańcia ma odmienne od nas pory wychodzenia na spacer, więc okazji na zabawę niewiele. A mniejsze psiaki z okolicy zbyt duży respekt czują.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łosia - powiększanie fotek znów mi działa :bye:

No mnie też:)

A toto coś na glebie wygląda jak powiększony leniwiec... ;)

 

No, naszej Emi brakuje towarzystwa. Ma koleżankę tych samych gabarytów (bo tej samej rasy) w sąsiedztwie, ale jej pańcia ma odmienne od nas pory wychodzenia na spacer, więc okazji na zabawę niewiele. A mniejsze psiaki z okolicy zbyt duży respekt czują.

Greydule też brakuje... ludziska się boją podejść z mniejszym psem chociaż on się świetnie z małymi psiakami bawi...:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz chyba, Osiu, z inicjatywą wychodzić, czyli... zaczepiać tych z małymi psami, czy Hrabia może się pobawić...

Też nie podeszłabym z Karusiem do dużego psa, a jakby właściciel zagadał i zapewnił, że pupil lubi i w ogóle, fajnie będzie - pewnie wyzbyłabym się obaw. :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie też:)

A toto coś na glebie wygląda jak powiększony leniwiec... ;)

 

 

Greydule też brakuje... ludziska się boją podejść z mniejszym psem chociaż on się świetnie z małymi psiakami bawi...:rolleyes:

 

 

powiem ci coś a autopsji - duży pies, przyjazny (najgorzej ja pełen energii) bawiąc się nie raz przyjaźnie kładzie łapkę na kłębie kolegi czy koleżanki do zabawy. W przypadku silnego pieska, czy też zbliżonego gabarytami zabawa jest przednia, natomiast łapa wielkogabarytowego czworonoga położona na karku yorka czy innej kruszyny może skończyć się urazem - przynajmniej psychicznym do wszystkich dużych psów :( A w okolicy miałam i znacznie smutniej skończoną taką zabawę. Zdarzają się jednak i takie małe spryciule, które nie dadzą się wielkiemu dogonić ani łapu położyć - wtedy zabawa bywa super :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiek - dzień dobry u mnie w Nowym Roku :bye:.

 

Tymek to tylko czasowo "mój". Ale powiem Ci, że (wyjechali w drugi dzień świąt po kilkudniowym pobycie u nas) do dziś zmiatam sierściowe OGROMNE kulko-kłaki z Tymka... Z Bazyśki też zawsze zamiatam ale po pobycie z nami Tymona - słowa juz złego na nią i jej słodkie małe kłaczki nie powiem :no::no:.

Tyle, że z Tymkiem jest ponoć też ta kwestia, że on nie jest strzyżony i czesany jak byc powinien i dlatego AŻ TAK.

Tam jest taka sytuacja niewesoła (dlatego m.in u nas byli na świeta), że właściciel Tymka (nasz bliski kolega) jest niedawno po rozwodzie i teraz w trakcie sprzedaży domu i podziału kasy (a raczej tego co zostanie po spłacie kredytów...). Czasu nie ma na właściwą pielęgnację (pracuje zmianowo, alimenty itp itd co tu gadać) i niestety będą się teraz wprowadzać do mieszkanka (wynajmować) - 2 pokoje- z Tymoteuszem i mamą.Tzn mamą kolegi;).

Chyba będą musieli coś zrobić bo zginą w tej sierści Tymoteuszowej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...