Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze U GAGATY


Recommended Posts

Faceci - zawsze lubiałam długowłosych najchętniej brunetów ( zboczenie pometalowe) a mam łysego blondyna :D

alkohol- winko od białego do różowego od półsłodkiego do półwytrawnego :)

psy- zawsze chciałam dużego obronnego a mam małego zaczepno-obronnego ( czyli on zaczepia a ty go broń :) )

 

Zycie samo pisze scenariusze i ma w nosie nasze chciejstwa :D

 

nic dodac nic ujac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

O tak, nic dodać nic ująć! Miał być czarnowłosy z niebieskimi oczami o wzroście powyżej 180cm ... jest szatyn, o wzroście poniżej ideału ale za to oczy już ma niebieskie - czyli pasi:D

Psy: ONki, Dogi, Leosie ... czyli wszystko powyżej 50 cm wysokości w kłębie!

Alkohol ... no cóż kiedyś, w epoce lodowcowej gin z tonikiem, teraz ... iiieeettttaaaaammmmm!!!

Za to kawa i papieroski - o tak!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja jeszcze wrzuce liste paru panow, ktorzy sa w moim typie (zawsze westchne jak ich w tv widze) a mezowaty patrzy na mnie z poblazliwym usmiechem choc nie po mysli mu to :D

Jean Reno, Maxim Nucci, Philip Winchester, Adam Levine, Daniel Powter, Keanu Reves, Jean Dujardin, Guillaume Cannet, Benoit Magimel - milo na te ciacha popatrzec, choc chyba wszyscy jakos nosy maja podobne i prawie polowa to francuzi:cool:

Moze ja na nos lece a nie na ladna buzke:lol2:, bo moj maz nie jest jakim cud urody mezczyzna za to ma piekne oczy i nos :D zapomnialam o wnetrzu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FACECI - patrząc po moim dorobku nijak reguły złapać nie mogę...

A lubię - klasycznych brzydali, inteligentnych, nieco ponurych, fajnie żeby był wysoki i miał niski głos...

Taki np. Liam Neeson..

(..te co widziały mojego Romka to chyba teraz gryzą dywan ze śmiechu..-wysoki! PONURY!! :sick:).

 

PSY - DUŻE (raz miałam jamnika - kochana paskuda wredna jedna paszcza złośliwa była - ale więcej nie chcę). Z krótką sierścią i dużą paszczą taką do szerokiego uśmiechu:D.

 

ALKOHOLE - ooooooooooooooo................wszystko z anyżem włącznie (Łosia:cool:) ale bez tych wszystkich łyskaczy i innych perfumowanych śmierdzideł.

Najbardziej - piwo pszeniczne oraz wino czerwone wytrawne australijskie lub chilijskie, żadnych tam francuzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite, ale ja bez zdjęcia wiedziałam, który to. Naprawdę niesamowite, bo ja tych najbardziej znanych aktorek i aktorów tak dalece nie kojarzę, że mi nie wierzą, kiedy pytam: a która to? No ma coś w sobie, nie zaprzeczę. Jeszcze Sean Connery bardzo mógłby być, ale w czasach, kiedy się ciężko zakochiwałam w aktorach, on jakoś nie grał w niczym, na co chodziłam do kina, a poza tym była młoda i za głupia, żeby docenić faceta w jego wieku. No a znów on jest jak wino - im starszy, tym lepszy. Jako młodzieniaszek był zupełnie do niczego.

 

Jamniki to jedyne z małych psów, które mogabym mieć. Śmieszne i charakterne. Nawet bardzo charakterne. Nie miałam, ale znałam kilka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clooney... mrrrrrrrrrrrr.............. :lol:

Jajówa, moja aroniówka, likiery delikatne i słodkie.

I coraz bardziej i częściej - muzyka klasyczna! :o

Nigdy bym się o to nie podejrzewała, a jednak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Seana Connery -zgadzam się w 100%.

 

Jamnik mój,wstręciuch jeden, generalnie robił co chciał a jak chciałam mu spuścić zasłużone wbęcki to właził pod kanapę i gryzł po rekach (które go karmiły!) jak go próbowaliśmy wyciągnąć. No zabić to mało.

 

Spać mu na łóżku z nami nie wolno było więc wieczorem zasypiał GRZECZNIE oraz OSTENTACYJNIE na fotelu (widzieliśmy to - juz on o to zadbał) a rano, jak się budziliśmy - też spał grzecznie NA FOTELU. Aaaleee w nocy... w łóżeczku skurczybyk uwalony na nogach naszych a nie sposób go było zrzucić bez wstawania bo się robił ciężki jak worek kartofli. I skąd łobuz wiedział, że nie będzie nam się chciało wstawać i go zrzucać po nocy ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:eek: arystokracja się rozpiła:eek::eek::eek:

 

Właśnie, zapomniałabym - Bazyliokracja, jakby jej pozwolić to wytrąbiłaby i piwo i wino - wiem bo próbowałam, nie wiem w jakich ilościach..

Nie dostała za dużo, bo co jest w końcu - goowniara jedna, ale wzroku nie spuszczała potem ze szkła i raz czy dwa wymiękłam... Woli pszeniczne od pilsnera (pilsner za gorzki dla damy) :cool:. Czerwone delikatne wytrawne też przyswaja z zadowoleniem na paszczy wypisanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamnik mojej koleżanki miał straszne kompleksy, więc atakował wszystkie psy większe od siebie samego. Parę razy skończyło się to interwencją weta... Musieli go strzec przed nim samym, ale i tak czasem był sprytniejszy i rzucał się na wilczura z zamiarem mordu. No najspokojniejszy wilczur czasem nie wytrzymywał...

 

Moje sucze (obie) wyznawały abstynencję. Kotom natomiast zdarzyło się wylizywać kieliszki po ajerkoniaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, zapomniałabym - Bazyliokracja, jakby jej pozwolić to wytrąbiłaby i piwo i wino - wiem bo próbowałam, nie wiem w jakich ilościach..

Nie dostała za dużo, bo co jest w końcu - goowniara jedna, ale wzroku nie spuszczała potem ze szkła i raz czy dwa wymiękłam... Woli pszeniczne od pilsnera (pilsner za gorzki dla damy) :cool:. Czerwone delikatne wytrawne też przyswaja z zadowoleniem na paszczy wypisanym.

Greydulec alkoholu nie tyka...:yes: Może to i dobrze... więcej dla nas... :rotfl:

Od wódki, łychy i piwa łeb odkręca z obrzydzeniem natomiast słodkie wino chyba by mu pasowało ( podstawiłam mu raz pod pysk u rodziców i był zainteresowany) ale u nas takowego nie pijamy...:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...