Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze U GAGATY


Recommended Posts

Moje dziecię młodsze takie seksowne jest z kucykiem - a nie chce nosić, kiedyś tylko na kilka miesięcy zapuścił.

I wtedy wyglądał tak, że kobitki miękkie w kolanach od razu się robiły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

mój maz kiedyś tez hery miał długie z kucykiem i przyznam, ze w zyciu bym wtedy na niego nie spojrzała. z 5-6 lat przed naszym poznaniem mieszkaliśmy obok siebie blok w blok i nigdy się nie spotkaliśmy (on wtedy długie klaczki miał) dopiero później jak ja się wyprowadziłam na drugi koniec miasta to poznaliśmy się przez neta, już nie miał krótkich wlosow ale wtedy zauroczyly mnie jego błękitne i wielkie oczyska :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No którejś tam jeszcze zero włosi się podobają:)

 

Osobiście z kucyków już chyba wyrosłam:rolleyes:

 

mnie sie podobaja, ale jak maja sie nie podobac skoro moj bezwlosy ;) jak sam stwierdzil na madrej glowie wlos nie rosnie:lol2: i za to go kocham:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwyj mąż był wokalistą (!?) punkowym, był więc łysy (znaczy golił się na łyso) Tak wygląda do dziś.

Drugi niemąż - fan metalu - był piórmenem - długi kucyk (nadal jest) ale na ładnych, gęstych, lekko kręconych włosach(bo kucyk z tłustych, przerzedzonych to ...... http://www.cosgan.de/images/smilie/ekelig/g020.gif)

 

 

Obecny men ma to co mu zostało i staram się pilnować aby skracał to na maksa.

Lubię łysoli :yes::yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt - przerzedzony kucyk to kompletna katastrofa, wtedy to już tylko jak Gagat, skracać i pilnować. :yes:

Przerzedzone włosy zawsze sprawiają na mnie wrażenie, że są tłuste i zaniedbane...

Jak widzę Najsztuba, to mi słabo, te rzadkie tłuste loczki na łbie, FUUUUUJ!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...