Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze U GAGATY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zgadzam się, że nasze rodzime to jakieś same wymoczki bez charakteru.

Zawsze tak było - w podstawówce żadna się nie bujała w koledze z klasy, jedynie na krzyż - my w chłopakach z "c", koleżanka z "a" w naszym koledze z klasy. Dopiero w LO powstały pary klasowe i to całkiem licznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi naszymi obecnymi panami w kinie, żeby już tak pociągnąć temat, to powiem, że w sam raz nadają się do kina klasy B (gdzie właśnie na ogół grają) - tam wszystkie gęby za ładne, żeby mogły cokolwiek wyrazić samą sobą.

 

Kieeedyś to byli aktorzy (jak z tymi kabaretami zupełnie). No miały gęby charakter. Czy mam wymieniać..

Teraz to faktycznie - celebryci..:sick:

 

Oczywiście - uogólniam.

Ale jednak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Ty Osia za smarkata jesteś żeby Holoubka pamiętać jak był "na chodzie"... do wzięcia znaczy się.

Troszkę bardziej wyrył się w pamięci Janek Kos czy śp. Janosik... i co z nich zostało???

 

Zachodnie typy im starsze tym lepsze, jak winko dochodzą;), a nasze???... nawet celebryckie co by się wydawało stać ich to o siębie nie dbają, zapuszczają się już po 40!... brzuszyska tylko zapuszczają i myślą, że jak se łeb ufarbuje to już młodzik jest!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brada Pita też nie lubię..

Holoubek - mógłby reklamować środek na prostatę i tylko korzyść by z tego była a ujmy by mu nie przyniosło..

Kiedyś bardzo podobał mi się Fronczewski (ten głos..), tak z czasów Halo Szpicbródka.

Pszoniak,Seweryn.... tak! A już Olbrychski jest zbyt ... manieryczny.

 

No i generalnie właśnie O TO chodzi u faceta, aktor czy nie - o ten CHARAKTER i OSOBOWOŚĆ a nie "ładność..."!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miała wybierać osobowośc, to nie ma lepszego od Gajosa, to jest prawdziwa osobowość.

No i starszy Stuhr.

Ale rozmawiałyśmy o urodzie.

I tutaj, jesli o mnie chodzi, to Brad Pitt jako "nieliczny" blondyn miałby u mnie duuuuże szanse. :yes:

Cruise też niezły, gdyby nie był wzrostu siedzącego psa i nie miał kiełbi we łbie. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...