Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze U GAGATY


Recommended Posts

Cruise to ten, któremu się usta nie domykają? Koszmar!

 

Holoubek to Klasa przez wielkie "K". Pod każdym względem.

Gajos, starszy Stuhr, Frączewski - bardzo lubię i cenię.

Olbrychski? Miał zadatki, ale jakoś ostatnio spadł w moim rankingu i to nie za urodę, a za fumiastość. A taki ładny Kmicic z niego był, że o Azji nie wspomnę!

Pszoniak, Seweryn - cenię, ale nie lubię. No nie wiem, dlaczego. Przyznaję klasę aktorstwu, a nie lubię.

I na tym by się kończyła lista polskich aktorów, których rozpoznaję i kojarzę nazwiska.

 

A z tych znanych i lubianych americkich, to nie lubię tego, który w "Titanicu" grał. Jeżu kolczasty, jak on mnie denerwuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie o kruza, on jest głupi!

Tylko, że mnie podejrzewają, że ja taka sama głupia i on dlatego niby że podoba mi się w całości.

A ja tylko uważam, że on ma pysk niezły, reszta jest... :sick:

 

Mnie? Mnie o taką głupotę...?

Foch!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PYSK ma ZŁY.

Jak dla mnie a to zawsze rzecz gustu :p .. Powtórzę - nie cierpię typów chłoptasiowatych.

Reszta u niego mnie nie interesuje.

Chociaż on podobno głęboko scjentologiczny (cokolwiek to oznacza) - tym gorzej, tym gorzej...

 

A gdzieżeś to DPSiu kochana nasza, w czyich to pięknych oczach, wyczytała, że Cię za .... głupią (?) uważamy???:eek::eek::eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo przecie jakby CAŁY kruz mi sie podobał, razem z jego scjentologiczną durną pałą, to ja bym całkiem głupia być musiała!!!

A Wy gadacie, że mi się cały kruz podoba!!! :cry:

 

CAŁY to mi się Sołtys podoba! :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się jeszcze nie chce. Wypatruję kiełków, ale na tym się kończy moja ogrodowa aktywność. Za zimno jeszcze. W nocy mróz i kole południa dopiero robi się przyjemnie, ale jeszcze nie tak, żeby bez kurtki chodzić. A w kurtce, to mnie się nie chce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie myśli o tych wszystkich niespełnionych barabara...:sick:

 

One tak mają, cc, takie smutne, zafrasowane spojrzenia... Ale to wszystko zmyłka niezła :D

 

Generalnie to jest już wszystko OK, pierwsza noc tylko strasznie się do nas kleiła, spalismy z nią na dole i spała z paszczą na moich kapciach i z moja ręką na nosie.. Teraz musi jeszcze mieć kołnierz żeby się nie wylizywać na brzuniu ala jak jestem z nią na dole to jej zdejmuję bo ja mam cały czas na oku. W nocy musi z nim spać, niestety... Ale nie protestuje specjalnie. Tylko ją trochę ogólnie stopuje ten kołnierze i to sie przydaje na spacerach, bo wiosnę czuje i pohasałaby a NIE WOLNO! Nie wolno na razie biegac ani skakać. I to jest najtrudniejsze....

To może jednak stąd ten smutek w oczach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wety nasze mówią, że są przeciwni kaftanowi(każdy wet ma swoje przekonania), bo lepiej żeby szew był cały czas na wierzchu - lepiej się goi. A kołnierz już z Bazysią przerabialiśmy więc na niestraszny generalnie;) Najgorsze to, że niewolno jej hasać a TAK BY CHCIAŁA....:bash:

 

No i kołnierz ją, jak pisałam, trochę stopuje w tych zapędach (nie czuje się taka swobodna) i to trochę pomaga..

Bo wyobraźcie sobie takie 40kg mięśni i wybijanie mu z głowy hasania, kiedy BARDZO CHCE hasać.....wręcz ma wewnętrzny IMPERATYW!

Dobrze, że coś wiosna się nieco jakby cofnęła (co ja piszę:rolleyes:) i piesio jakby bardziej senny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasz tak panicznie nie lubi kolnierza, ze nawet nie tknie szwow, a jak probuje to wystarczy, ze z kolnierzem podejde i spokoj, i wystraczy tez odpowiedni ton by nie ruszal, a 1,5 roku temu caly brzuszek mial przeciez zszywany biedulek, rok temu operacja lapki. no nie mam sumienia teraz kasztankow mu ciachac.

 

a u twojej to te oczy jakby ze smutnym wyrzutem patrzyly. piekna mordeczka. psie oczyska sa takie rozumne chyba bardziej niz ludzkie (w tych czesto mozna glupote zauwazyc ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...