Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze U GAGATY


Recommended Posts

No no, jasne, oczka to zawsze u cc z takim niemym wyrzutem i frasunkiem patrzą..:cool:

U Bazylka bardziej się na to nabierałam (że niby taki biedny, smutno mu, to pewnie coś chce, a może coś smacznego a może pogłaskać, a może coś go boli, jeeeezuuuuuuuu.................)

U Bazysi się nieco wycwaniłam, tzn jakby co, to (jak chcę być twarda) w oczka nie patrzę :D

 

Ja jej kołnierz na dzień zdejmuję ale na noc musi mieć, bo jak by się w nocy zaczęła wylizywać to luz pełen, nikt nic nie powie i ..... wszystko od nowa....nie chcę tego! Swoje już przeszliśmy łażąc po Ostrowie i czekając na telefon od weta po zabiegu....

 

Sunia się chyba oswoiła z kołnierzem od początku, bo jak była maleńka to ją kocisko tak drapnęło prosto w oczko, że musiała mieć zszywaną trzecią powiekę i kołnierz trzy tygodnie.. Ona nie widziała problemu, wszędzie z nim łaziła i wszystko robiła, skutkiem czego musielismy kołnierzyk kilka razy wymieniać..:eek:Chyba teraz uważa, że kołnierz to część życia psiego (jak widać się to potwierdza...).

Tak czy siak cieszymy się niezmiernie, że już PO :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A Karusiowi biedakowi po sterylce jeszcze prawie rok miejsce po jajkach puchło, ciągle tam wylizywał.

Nawet leki pomagały na krótko, musiał minąć tak długi czas, żeby do końca się zagoiło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mój bialasek wczoraj ze schodow się sturlal nieszczęśliwie z camej góry i to tylem, omsknela mu się lapka na ostatnim schodku jak wchodzil do góry i tylem zjechal. biedny, na szczęście caly, nawet nie pisnal tylko wystraszony i znowu się boi sam wchodzić. jak ide do góry to grzecznie czeka i błagalnie oczami wyraza zebym na rasiach go zaniosła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to wygląda Agduś, a może raczej ewoluują, nie trzeba już się tłuc z każdym maczugą i polować na dziczyznę, żeby przeżyć (i żeby selekcję naturalną zrealizować) to się "rekwalifikują wewnętrznie".

Z różnym skutkiem :sick:

 

To że jajka mają nie ma żadnego znaczenia.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mowiac bylam przerazona i całkowicie bezradna, nie zdazylam go zlapac. a jakby to było dziecko??? poza tym balam się o te jego lape, która rok temu miał operowana a która wciąż nie do końca jest sprawna. ale młody otrzepal się przytulil i oczami powiedział, ze wszystko w porządku. tylko potem uzalajac się wskoczyl na kolanka i miziania się domagal:rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko chłopak trochę rozbity jest, bo jak ja jestem na dole a maz u góry to ma problem, a on lubi swój czas pomiędzy nas oboje dzielic, wiec tak długo stoi przy schodach az wreszcie zwroce uwagę na niego i go zaniosę do meza ;) normalnie czasem czuje jak te swidrujace oczyska pala mi plecy:bash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

One tak mają, cc, takie smutne, zafrasowane spojrzenia... Ale to wszystko zmyłka niezła :D

 

nie tylko one...;)

 

No widzicie jacy ci faceci - Karuś jajeczek nie mógł odżałować, Biały na rekach się każe ze schodów znosić - gdzie ci mężczyźni.................

 

Wyginęli?

Najwyraźniej :rolleyes:

 

ale mój jeszcze ma jajka:rolleyes: on z natury i wygladu niemęski jakiś taki, dzieciuch jeszcze ;)

Fakt, on taki więcej... hmmm... metroseksualny...:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...