Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze U GAGATY


Recommended Posts

No ale kiedy to wszystko prawda, dlatego straszliwy bład popełniają ci, którzy pozwalają psu na swoje legowisko włazić!

Pies rodzi się z wiedzą, że nie włazi się do legowiska szefa.

I wie, że kolejność jedzenia oznacza hierarchię stada.

I w furtce albo w drzwiach powinien jak gentleman stanąc i puścić przodem szefów.:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Puścić przodem jak najbardziej i naprawdę nie jest problemem tego nauczyć.

Natomiast na legowisko pańskie (kanapa? fotel?) może wchodzić ale TYLKO ZA ZGODĄ państwa i ma je opuścić kiedy sobie państwo zażyczy:cool:

A nie kiedy chce, jak chce i warczeć jak się go spycha ...... :rolleyes:

 

I dlatego, dla równowagi trzeba także po tym psim łazić, co by se nie myślał...:yes::yes:

 

 

Jestem za filmem! Co do obsady.... chmmm.... pomyślimy............:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja WIEDZIAŁAM, że będzie fajnie!

 

Arctica - nooo ja optymistycznie zakładam, że właściciele to spośród Was jedynie.... Inaczej się W Y P I S U J Ę. Natychmiast.

 

Oczywiście, że liczę na smakołyki oraz inne przekupstwa. I TYLKO pozytywne szkolenie, inne jest.....niehumanitarne......:cool:

 

Ja się nie dam wziąć za wszarz i będę warczeć groźnie oraz gryźć rękę (która mnie karmi)!

Tylko grzeczne prośby, łagodny, miły, PROSZĄCY ton oraz inne wdzięczenia się.... Mogą być komplementy.

Mogę sporządzić listę tego co lubię - to by bardzo szkolenie ułatwiło :D

 

Pamiętajcie, że ja też będę łazić po waszych posłaniach! Zabłoconymi ... łapami (???:eek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DPSia - OCZYWIŚCIE.Nie dziś, nie jutro, ale już pojutrze...... :cool:

 

Brazula, czy to makowiec? Biorę. Ale na przyszłość pamiętaj, że "ze wszystkich łakoci najbardziej lubię boczek.."

Ach - te grzybki marynowane Szanownego....

 

Nieee no ja widzę, że zabawa przednia się szykuje:D! Zapraszam na moje legowisko, zapraszam, proszę zabrać ze sobą po piwku albo co tam kto lubi. A te komendy to se darujemy na tym pidżamowym party, co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...