Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze U GAGATY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Paskudne białe plamy na szarej rzeczywistości... Epoka lodowcowa nadchodzi! To ja już wolę ten śnieg z deszczem - niech się coś zmieni, bo mam dosyć tej zamrożonej niezmiennej rzeczywistości! Nie topnieje, nie przybywa, szaro, zimno, paskudnie. Kto ukradł słońce?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paskudne białe plamy na szarej rzeczywistości... Epoka lodowcowa nadchodzi! To ja już wolę ten śnieg z deszczem - niech się coś zmieni, bo mam dosyć tej zamrożonej niezmiennej rzeczywistości! Nie topnieje, nie przybywa, szaro, zimno, paskudnie. Kto ukradł słońce?

 

Ten sam, co Księżyc!!!!

 

Gagata, Ty sie dobrze zastanów nad tym, co chcesz powiedzieć ....;)

 

 

Jeden jeszcze został... ukatrupić???;):rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, to, to, to właśnie, Gagata! Obmierzłe zmarznięte szare niewiadomoco! A ten deszczyk wiosenny to niby gdzie? Bo u nas śnieg sypał! Gówniany, drobniutki, taki, co to go wiatr zamiatał od razu! Nawet śnieżkami się nie da okładać w lany poniedziałek, bo to zmrożone coś nie nadaje się do lepienia. A już miałam ochotę na śniegowego króliczka przed domem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję pięknie za zyczenia!

 

Jesteśmy na święta w Emden (NIemcy) u córki mojej i jej męża i co??? W połowie drogi (a Emden jest przy granicy holenderskiej, nad morzem) córka pisze sms - właśnie zaczął padać śnieg - przywieźliście zimę!! A u nich z reguły nie ma zim (śniegu), tak jak i lata (upałów)..

A teraz (drugi dzień) śnieg JEST:sick:.

Edytowane przez Gagata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę obrazków:

Samo Emden leży blisko morza (ok. 30 km), nad rzeką Ems.

emden.jpg

 

emden2.jpg

 

emden3.jpg

 

emden6.jpg

 

emden5.jpg

Co ciekawe - to są tereny bardzo wyraźnie (PO) HOLENDERSKIE. Bardzo mi się tu podoba - wszędzie czerwona cegła, nie tylko budynki ale i drogi..

Dość niesamowicie to wygląda. Białe wykończenia, białe okna i niebieskie elementy.

Edytowane przez Gagata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...