Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze U GAGATY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

W dużej części z biedy i beznadziei, granica trzech zaborów też z pewnością miała swój wpływ na mentalność tambylców, niepewnych dnia ani godziny.

Po tylu latach mieszkania na wsi widzę, że burdle to bieda i na odwrót, prawie zawsze idą w parze.

Znam tylko jedno gospodarstwo domowe, gdzie pieniądze są, a chodnik i podworze - pożal się Boże, cała wieś na nich patrzy zgorszona i sarka pod nosem, ale jeszcze sie odważni nie znaleźli, bo rodzina jest bardzo pyskata i bardzo wojownicza, nikt nie chce się narażać na wrzaski i wyzwiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agduś - straszne to to. Dopóki nie przeczytałam, że Anglia, myślalam, że PL oczywiscie.

Pewnie, że wszędzie w świecie bywa i piękno, i straszno.

Kwestia proporcji....

 

Chyba zrobię wreszcie (od dawna się już z tym noszę, będę miała motywację) zdjęcie jednego domu w sąsiedniej wsi..... Takiegoście jeszcze nie widzieli........:no::no:, obiecuję. Ale to w przyszłym tygodniu.

Warto poczekać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gagata ja jeszcze w sprawie rowerka. Możesz oczywiście jeśli masz czas jechać aeroby , one tez ładnie spalają tłuszcze na zasadzie 5 minut rozgrzewki potem jazda ok 40 minut w tempie ok 60-65% tętna maksymalnego i 5 minut spokojnej jazdy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arcti ale jakiej scenerii??? chyba z bajki o arabelli ;)

 

 

No chociażby przyklejony do jakiegoś alpejskiego zbocza... ostatecznie w jakimś prastarym parku nad brzegiem dużego jeziora...

 

na pewno nie na tym wygwizdowiu:rolleyes:

 

 

Wszystko zależy od scenerii. Dumna jestem z tego, że większość ludzi (ostatnio kowal co do mojego Vita przyjechał), którzy nie widzieli jak budowaliśmy sądzi iż odrestaurowaliśmy dwór...

a jeszcze jak się zabluszczy, zapowojniczy i zawinni???:cool:

 

 

Wszystko zależy od scenerii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:no:

To COŚ ze zdjęcia powyżej nie ma nic wspólnego z jakimkolwiek stylem poza cygańskimi domostwami gargamelowatymi. :no:

Żebyś nie wiem gdzie toto postawiła, to i tak będzie ino straszyć.

Wasz dworek, Ania, to wierna replika. Piękna i stylowa.

A toto?

Stylowy... koszmar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Buddo i Swarogu, wlazłam po takim długim czasie i mało na zawał nie padłam widząc to cudo u góry!!!!!!!:eek:

 

Wtrace swoje w sprawie porzadków .... Kasa w kwestii przydomowych porzadków nie ma nic do rzeczy, potrzebne sa chęci ! Nie mam kostki, brakuje mi chodniczka przynajmniej na trasie furtka-dom, bo w mokry dzień błoto aż chlupocze. Ale na moim podwórku straszy jedynie pseudodrewutnia zmontowana jeszcze przez starych właścicieli - straszy i doprowadza mnie do rozpaczy swoim wyglądem. Nienawidzę jej i zrobię wszystko, żeby wreszcie się jej pozbyć!! Nie zbieram wszystkiego, jak leci z betonowymi przesłami płotów i starymi dachówkami albo dyszlami włącznie bo na ki gwizdek mi to??? Niedaleko mnie jest kilka takich osób, które zbierają namiętnie wszystko i to "wszystko" zalega im na podwórkach tworząc mało malowniczy widok. Wszędobylskie kurze łajno, ciepnięte jak popadnie wiaderka plastikowe "po czymś", wdzięcznie fruwające na skrzydłach wiatru torebki plastikowe i mniejsze opakowania po nabiale - to codzienny widok na podwórkach moich sąsiadów. Na szczęście są też i to w większości tacy, którzy nie mając kasy (wiem o tym, bo o tym po prostu się wie w pewnym momencie) maja porzadek, zadbane podwórka i jeśli nawet są w posiadaniu tzw. "przydasiów" to głęboko je pochowali.

Nie... kasa tu ma najmniej do powiedzenia ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie Brazka najgorsze te przydasie sa. mnie mama skutecznie nauczyla nie chomikowania i taka zasade mam w domu i ogrodzie. choc nadal uwazam ze w domu mam za duzo gratow, bibelotow i innych pierdolek.

 

 

tego koszmarka probowalam sobie wyobrazic w scenerii Artcicowej ale mimo mojej zajefajnej wyobrazni nic z tego nie wyszlo :D dla mnie to porazka architekta. wstyd pod czyms takim sie podpisac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...