Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze U GAGATY


Recommended Posts

O gustach się podobno nie dyskutuje... a skoro znalazł się ktoś kto chciał za to coś zapłacić to znaczy, że może się podobać. Krasnale w ogrodach też się nie wszystkim muszą podobać, a ilu dumnych posiadaczy mają... dla mnie na ten przykład szczytem kiczu jest piętrowa fontanna przed nowym domem mieszkalnym...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

balkony, balkoniki i tarasy,

okna proste, łukowate i skośne w obie strony oraz dachowe,

kolumny i balaski,

schody i schodki,

dach porąbany jak powierzchnia schabowego po ubiciu, dachy, daszki, wieża, wieżyczki, jaskółki,

fasada pocięta z każdej strony w minimum trzy płaszczyzny...

 

Nieeee, nie potrafię sobie wyobrazić miejsca, w którym ten gargamel wyglądałby dobrze, ba - poprawnie nawet. Ale umiem wyobrazić sobie miejsca, których by nie zeszpecił: czynna hałda na przykład.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Agduś za ten obrazek - ach...... jeden zaprojektował a drugi KUPIŁ ten projekt! I go ZREALIZOWAŁ!

Kiedy jedziemy do Wro jedną z dróg (a jest ich wiele do wyboru..) mijamy siedzibę firmy "BODZIO" (tandetne meble "dla wszystkich") - tam to jest co oglądać! W stylu Agdusiowego pałacyku (wybacz Agduś ;)) ale jest ich kilka, tylko nieco mniejsze. Chyba Bodzio pobudował po jednym dla swoich czworga dzieci.... Za każdy razem się gapię bo oczom nie wierzę.... Raz wzielismy autostopkę kole 40-50ki, miejscową i ona własnie ziała zazdrością, kiedy tamtędy przyjeżdżaliśmy... ;) "..taaak, jak ktoś ma pieniądze, to sobie może pobudować taki dom, jakbym ja miała to też bym pobudowała... itp...". Znaczy - podoba się :lol2:

 

Mój obiecany będzie, tylko ostatnio "tamtędy" nie jechałam. Możliwe, że pojadę jutro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu napisze coby nie zniklo

 

http://forum.muratordom.pl/images/mdom_misc/quote_icon.png Napisał Gagata http://forum.muratordom.pl/images/mdom_buttons/viewpost-right.png

 

Chciałam jeszcze w temacie nc+ - miałam dwa oabonamenty CP i C+ ze względu na mojego Romka który musi (???) mieć wszytskie kanały z piłką nozną....... A ostatnio okazało sie, że tak de facto to wszystko czego mu do szczęścia potrzeba ma na CP. Poza tym kasa nas trochę bolała za to wszystko... A tu mikołaj święty w postaci pewnego prezesa umożliwił nam wymiksowanie z C+ co też uczynilismy :) Ze względu "na zamianę warunków umowy" he he.

Poczem zadzwoniłam do CP bo nam się tam akurat umowa kończyła i dostaliśmy to samo co było plus wszystkie BBC i drugi dekoder (multiroom) do zamontowania zamiast C+ za mniejsza kasę.

Dziekujemy ci prezesie :yes::D:cool:!!

 

GAGATA napisz jaka masz oferte cenowa bo widze ze masz familijny max bo tez chce dzwonic i negocjowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecany .. DOM.. Niestety nie było warunków do obfotografowania swobodnego (obecne osoby przed domem, zerkające podejrzliwie i słusznie...), więc z samochodu tylko taki fragmencik.. Widać na nim jendak sporo - kolorek (zapewniam, że realu ta żółć zabija), betonowy płocik a za nim - kolumienki w paseczki, figurki... tych figurek to tam jest od groma i trochę, wszędzie, walają się po ziemi i po jakichś wniesieniach, podstawkach i słupkach... oczywiście, nie muszę chyba dodawać, obecne są lwy na bramie wejściowej (na foto brama wjazdowa, tam, nie wiem doprawdy czemu, lewków nie ma)...

Tak więc można i tak.

 

zolty.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musialam obejrzec jeszcze raz, bo nie wiadomo na czym wzrok skupic ;)

 

ale to chyba nie jest nowy dom? podobnych mase stoi przy starej jedynce na lodz i to sa domy raczej z okresu prl, gdzie posiadanie takiego domu to bylo cos :) potem poprzerabiano to na zajazdy, jakies knajpki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przewijałam powoli i najpierw zoczyłam ten balkonik ciemnobrązowy z drewnianymi tralkami. Ot, leśniczówka jakaś - pomyślałam naiwnie. I przewinęłam dalej. Ujrzałam kolumny. Greckie niewątpliwie. Korynckie nawet. Nie doryckie, nie jońskie, a korynckie właśnie! Ciekawe czemu? Jakiś wielbiciel tego właśnie stylu w sztuce greckiej zamieszkał w leśniczówce? Później ogarnęłam wzrokiem całość. ... słów mi zabrakło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...