Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze U GAGATY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

TAR-cia zwariowała:jawdrop:;) Moja marchewka i koperek zdecydowały jednak wyleźć - na ich szczęście, w innym przypadku już bym ich znowu nie siała przez najbliższe dwa lata:D Truskawki mam po poprzednich włascicielach a borówki Szanowny własną ręką sadził - jak dobrze pójdzie, tylko ja będę je jadła, On może nie zdążyc:lol2:

 

noooo, tylko nie zwariowala:mad: nowa dzialka jest o tyle wieksza i mam taki piękny kawalek, który nie nadaje się na ogrod ale za to rewelacyjnie nadaje się na warzywnik + szklarenka. czy ja pisałam, ze tam również będzie wedzarenka, oczywiście nie taka wielka jak Depesiow i o innym bardziej surowym/prostym kształcie (by wkomponowala się do projektu domu)

Tarciu, jestem dumna z Ciebie, to naprawdę zbożne zamiary! :D

Wiwat własna zdrowa żywność!

 

moja mama ma dzialeczke ROD i warzywka z jej ogrodu sa naprawdę zdrowe i smaczne, ja tez tak chce. co swoje to swoje. ale będzie tylko to co wymieniłam, bo to najczęściej jadamy, zapomniałam o fasolce szparagowej, która namiętnie jadamy. w ogorki raczej nie będę się bawic.

teraz tez mam co nieco np. truskawki sa posadzone na rabatach duuuuzo krzaczkow, jak urosna to ja nie wiem czy my je przejemy:D mam 3 rzadki rzodkiewek, 3 szczypiorku bez cebulkowego i mnóstwo pietruszki naciowej, lubczyk, trochę miety, tymianek na skalniaku. w donicach zakopane cebule tez na szczypiorek i pare czosnkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się tego uczyłam. Kreskówkę pamiętam, często na dobranockę była. Oczywiście wypadało się odymać, bo to ruskie, ale się oglądało te wraże bajki. A "Maszę i niedźwiedzia" znacie? Dla mnie genialne! Moje dziecka się też zachwycają. I Franiowi się spodobała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Masza i niedźwiedź" rzeczywiście jest fajna, a w ogóle te ruskie bajki animowane są świetne, od wielu lat i pokoleń.

Cóż za ironia losu, że teraz "Wilk i niedźwiedź" u nich na indeks trafiły, coraz mniej ten świat rozumiem.

A to taka fajna bajka jest! :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No! Wilk - bandzior, złodziej, wandal, a żadna kara tak naprawdę go nie spotkała. Zajączek - słodki idiota - zawsze wygrywał, chociaż tylko słodko-idiotyzmem zyskiwał przyjaciół.

Skoro Teletubisie za odmienną orientację bądź też transwestytyzm jednego z nich znalazły sie na indeksie, to wilk z zającem też tam powinny być. I Bolek z Lolkiem, którym jedna Tola musiała wystarczać. I naćpany Piaskowy Dziadek. I pomysłowy Dobromir z niepełnej rodziny, wychowywany przez dziedka, bo zapewne jego rodzice są alkoholikami i odebrano im prawa rodzicielskie. I Miś Uszatek z Prosiaczkiem.

A Masza - sama słodycz!

Też ją zgarną za zoofilię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...