Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze U GAGATY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

"Ranczo" uwielbiam i oglądam namiętnie bez względu na to, który to sezon. "Grę..." mam na komputerze i dekoderze (ostatni sezon) to sobie bedziesz mogła Agdus poogladać w razie "W"!

Też zmieniłam operatora, ale CP ma do doopy dekodery i dojście do wypożyczalni. Jakos przetrzymam te 15 miesięcy może nc+ zmądrzeje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czerkam do jesieni na powtórkę "Anny German", podobno świetny serial, a ja jakoś nie oglądałam.

Ale mówili, że jesienią powtórka, czyli jest nadzieja.

Jeśli Ci się internet poprawił, to czekać nie musisz: VOD-TVP-PL.

Mnie ten serial aż tak nie zachwycił, bo sporo w nim chyba fikcji i przekłamań. Według mnie film biograficzny powinien ściśle trzymać się faktów - duża część (jeśli nie większość(?)) ludzi w ten sposób właśnie poznaje historię i bezkrytycznie przyswaja filmowe sceny.

Natomiast niezaprzeczalnym jego plusem jest, że w ogóle powstał, że ktoś (szkoda, że nie Polacy) zajął się tematem i wyciągnął go z otchłani zapomnienia.

Warto poszperać w internecie (także na stronach rosyjskich) i odnaleźć autentyczne nagrania z kameralnych występów i wywiadów z Germanką i ludźmi, którzy ją znali. Wszyscy są zgodni, że była to niesamowita osobowość: wielka wrażliwość i skromność z pokorą w jednym ciele.

Dodatkowo dramatyzm historii jej życia i losów jej rodziny już na wstępie gwarantują powodzenie i wysoką oglądalność dla każdego serialu nakręconego z odrobiną umiejętności reżyserskich i aktorskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jetuś, aż tak to mi się net nie poprawił...

Ale poczekam na tę jesień.

A nie jest taki zgodny z faktami ten serial? :o

Szkoda, miałam nadzieję, że łatwym sposobem dowiem się czegoś więcej o niej. :oops:

I jeszcze na blogu pokazałam młyn Krabata! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)A nie jest taki zgodny z faktami ten serial? :o

Szkoda, miałam nadzieję, że łatwym sposobem dowiem się czegoś więcej o niej. :oops:(...)

No właśnie - też tak podchodzę do seriali historycznych i biograficznych ;), a później dowiaduję się, że np. filmowy enkawudzista, mający wielki wpływ na losy bohaterki w filmie, nigdy nie istniał...

Ot, choćby tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ranczo" uwielbiam i oglądam namiętnie bez względu na to, który to sezon. "Grę..." mam na komputerze i dekoderze (ostatni sezon) to sobie bedziesz mogła Agdus poogladać w razie "W"!

Też zmieniłam operatora, ale CP ma do doopy dekodery i dojście do wypożyczalni. Jakos przetrzymam te 15 miesięcy może nc+ zmądrzeje ...

 

Ja też mogę oglądać stare odcinki Rancza właściwie na okrągło. Lecą na TVSeriale. Grę chętnie spróbuję oglądnąć. A nc+ zmądrzało dosyć szybko. Wysłali informację, że dotychczasowych umów nie wypowiadają, wiec mamy to, co mieliśmy do końca naszej umowy. Dobrze, że nie wykonaliśmy nerwowego ruchu i nie przenieśliśmy się do Polsatu. Zniechęciła mnie informacja o kiepskich dekoderach. Poza tym nie lubię się uczyć od nowa obsługi urządzeń. Tym, którzy zerwali umowę, proponują powrót do niej i ważność do końca jej obowiązywania, jakby nie została zerwana. Wszystkim proponują możliwość podpisania nowej umowy, jakby ktoś chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...