Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze U GAGATY


Recommended Posts

Noo ja sie pospieszyłam niepotrzebnie i trochę żałuję, bo CP nie umywa sie do eNki (nc+). Ale przezyję, zaproponowali mi za 40 zł (płatne od września) podstawowy kanał i przyjęłam propozycję. Trudno, gapowe sie płaci, CP umowy nie moge wypowiedzieć, za drogo to kosztuje! Grunt, że dekodery zostają i sygnał tez jest. Musze tylko powalczyc z podłaczeniem tego wszystkiego:yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a ja tam jestem zadowolona ze zrezygnowalam z nc+ i to juz nie chodzi o to, ze cenowo nam sie nie oplaca (bo sie nie oplaca nadal), ja po prostu nie lubie byc traktowana jak przyglup.

nie wiem co wy macie za problem z dekoderami cp? z moimi nic sie nie dzieje, nie zawiesza, nie blokuje, czasem jak nie widze podgladu nastepnego programu to tylko wlaczam opcje odswiez i znowu dziala. obsluga pilota po stokroc prostsza i lepsza niz w dekoderze nc+ (ktory wlasnie notorycznie sie zawieszal)

z programow nie mam tylko canal + ale i tak rzadko byl ogladany wiec bez zalu, za to mezowaty ma polsat sport, za ktorym dziamgal od dawna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dosc ze namieszalo, to jeszcze jak lecisz pilotem po programach i trafisz na taki "nie z oferty" to od razu zawiesza ci sie dekoder i kombinacje, bo ani nie chce sie wlaczyc, ani wylaczyc, 3 razy zasilanie odlaczasz i dalej problem. z prawdziwa ulga pozbylismy sie tego dziadostwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo ja sie pospieszyłam niepotrzebnie i trochę żałuję, bo CP nie umywa sie do eNki (nc+).

 

 

Brazunia prosze wytlumacz mi to bo nie kumam, w czym sie nie umywa? oferta programowa jest podobna (na moje potrzeby wrecz lepsza) nam zalezalo glownie na hbo, CC, axn (z filmowych) a w nc+ posiadanie hbo to najwyzszy pakiet za prawie 190 zł. (teraz ciut obnizyli ale dalej to drosza oferta niz cp) w cp to samo mam za 89 zł + 5 zł. multiroom. rachunki sa proste. dostaje to co chcialam za duzo nizsza cene. dekoder jest ok. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się ze wszystkim z Tarcią zgadzam poza jakością dekoderów.

Nie umieją równocześnie nagrywać jednego i pokazywać drugiego, z czego często korzystałam.

Pilotem trzeba celować w nie niczym snajper, a w nc+ można było tyłem stać i gmerać, a i tak odebrał.

Nie wiem jak teraz w nc+, listę kanałów swoich tam miałam i też była bardzo wygodna.

Jeden dekoder ciągle się zawieszał z CP, musieliśmy wymienić, na miejscu w punkcie po sprawdzeniu wymienili.

Często gęsto w EPG nie ma w ogóle opisu niektórych programów, co wkurza mnie okropnie, bo muszę szukać gdzieś po necie, zamiast mieć tam, gdzie podobno powinnam mieć.

13th street, bardzo często nie ma, czasem axn-y znikają.

Oferta programowa i cenowa za to jest o niebo lepsza niż w nc+, dlatego mamy CP. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się ze wszystkim z Tarcią zgadzam poza jakością dekoderów.

Pilotem trzeba celować w nie niczym snajper, a w nc+ można było tyłem stać i gmerać, a i tak odebrał.

Nie wiem jak teraz w nc+, listę kanałów swoich tam miałam i też była bardzo wygodna.

Jeden dekoder ciągle się zawieszał z CP, musieliśmy wymienić, na miejscu w punkcie po sprawdzeniu wymienili.

Często gęsto w EPG nie ma w ogóle opisu niektórych programów, co wkurza mnie okropnie, bo muszę szukać gdzieś po necie, zamiast mieć tam, gdzie podobno powinnam mieć.

13th street, bardzo często nie ma, czasem axn-y znikają.

Oferta programowa i cenowa za to jest o niebo lepsza niż w nc+, dlatego mamy CP. :cool:

 

 

Depesiu a wystarczy instrukcje przeczytac ;) kiedy wlaczysz EPG to wyswietlaja ci sie w pasku na dole rozne napisiki. musisz pogmerac strzalkami i wcisnac "odswiez" i program sie uaktualnia:yes:

 

 

choc przyznaje ze tez instrukcji nie czytalam, ja takie bajery intuicyjnie rozczachowuje, tak samo z kompem mam. moze dlatego mi latwiej i nie narzekam na ponoc znienawidzony win8 :D:D:D wystarczy polubic

Nie umieją równocześnie nagrywać jednego i pokazywać drugiego, z czego często korzystałam.

juz o tym rozmawialismy, masz inny dekoder, moj ma funkcje jednoczesnego nagrywania i ogladania - przecwiczone juz kilkukrotnie

 

programy mi nie znikaja, wiesz ze mozesz je ogladac w formatce HD i nie HD?

Edytowane przez TAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w cp jest bbc :D

Ja miałam i cp i c+ wykupione swego czasu (świr sportowy - piłka! - Romka) i teraz trafiła mi sie okazja wymiksowac z jednej umowy, co mnie niezmiernie ucieszyło. Okazał się że w cp jest wsio co on chce.

Też jak dla mnie w cp jest wszystko co trzeba, kuchni i domo trochę żałuje ale bez przesady ..

Ja w c+ miałam różne dekodery przez ten cały okres i jeden był lepszy drugi gorszy ale ostatni ktory miałam niby jakiś tam super) był tak makabryczny, kanały zmieniał jak żółw, celowanie super precyzja (ciężko z łóżka ;-) ), wymieniałm sobie na najstarszy (którego przezornie nie wyrzucilam) i ktory byl po prostu najlepszy. Generalnie dekodery są różne i tu i tu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja takich agat, rancz, germanek itp. filmow wcale nie ogladam. A dlaczego? bo wkurzaja mnie te wszystkie celebryckie mordki wyskakujace jak z lodowki i obrzydzajace kazdy polski film, te bitwy o wlosy, tance popaprance i inne faktorie. jedynie rozlewisko lubilam.

 

laska grajaca German doslownie wszedzie pokazywana, wywiadowana itp. a mnie do szalu doprowadza jej udawanie slodkiej niewinnej mimozy. takie mam zdanie po przeczytaniu kilku wywiadow, w ktorych telepie to samo.moze w realu to bardzo fajna babeczka ale mnie mocno juz drazni.

 

serio, wole pingwiny z madagaskaru obejrzec niz te nasza rodzima sztuke. za to chetnie na kino polska ogladam nasze stare filmy, przedwojenne. do posmiania, do pospiewania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z seriali tylko lekarzy i prawo agaty, reszta mnie nudzi, czasami ogladne geslerowa, ale lubie muzyczne np voice of poland czy xfactor, bo nie trzeba sie bardzo skupiac a muzyczka leci w tle ale to tez mozna zobaczyc w necie :)

a teraz to wole w ogrodku posiedziec czy pocwiczyc sobie niz tv ogladnac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja filmy oglądam jak się cos trafi (wolę jednak starsze) i potrafią sprawic mi przyjemność (ostatnio Tootsie po raz n-ty i ciągle świetnie się bawię) seriali nie z definicji (oprócz Przystanku Alaska ale to mam na DVD i Rancza - też).

Lubię wszelkie programy remontowo budowlane, ale nie wnetrzarskie tylko typu "Wielkie projekty" albo te na BBC ale ostatnio ich maleńko - skończyła się chwilowo koniunktura......:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nowszych filmów podobał mi się ostatnio "Przypadek Harolda Cricka" i "W chmurach" a z nieco starszych "Zniknięcie" ale wersja oryginalna (franc./holend.) a nie amerykańska boże broń. Znakomity triller, dawno żaden film nie trzymał mnie tak w napięciu a niby prosta "zwyczajna" historia...dopóki nie wyjaśni się zagadka... Polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się ze wszystkim z Tarcią zgadzam poza jakością dekoderów.

Nie umieją równocześnie nagrywać jednego i pokazywać drugiego, z czego często korzystałam.

Pilotem trzeba celować w nie niczym snajper, a w nc+ można było tyłem stać i gmerać, a i tak odebrał.

Nie wiem jak teraz w nc+, listę kanałów swoich tam miałam i też była bardzo wygodna.

Jeden dekoder ciągle się zawieszał z CP, musieliśmy wymienić, na miejscu w punkcie po sprawdzeniu wymienili.

Często gęsto w EPG nie ma w ogóle opisu niektórych programów, co wkurza mnie okropnie, bo muszę szukać gdzieś po necie, zamiast mieć tam, gdzie podobno powinnam mieć.

13th street, bardzo często nie ma, czasem axn-y znikają.

Oferta programowa i cenowa za to jest o niebo lepsza niż w nc+, dlatego mamy CP. :cool:

Mój ma takie funkcje i często z nich korzystam :)

Może sobie zły dekoder wzięłaś...:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa - zapomniałabym - jeszcze bardzo lubię angielskie kryminały - Agathę (np.Panna Marple :D) i Sherlocka Holmesa - te klimaciki......:yes::yes::yes:

 

No i jeszcze jeden mój ulubiony film - Bagdad Cafe!

Świetny klimat, wszystko w ogóle, no i ta muzyczka..

 

http://www.youtube.com/watch?v=VdvbgW3YOVM

Edytowane przez Gagata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...