Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze U GAGATY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a ja takich agat, rancz, germanek itp. filmow wcale nie ogladam. A dlaczego? bo wkurzaja mnie te wszystkie celebryckie mordki wyskakujace jak z lodowki i obrzydzajace kazdy polski film, te bitwy o wlosy, tance popaprance i inne faktorie. jedynie rozlewisko lubilam.

 

laska grajaca German doslownie wszedzie pokazywana, wywiadowana itp. a mnie do szalu doprowadza jej udawanie slodkiej niewinnej mimozy. takie mam zdanie po przeczytaniu kilku wywiadow, w ktorych telepie to samo.moze w realu to bardzo fajna babeczka ale mnie mocno juz drazni.

 

serio, wole pingwiny z madagaskaru obejrzec niz te nasza rodzima sztuke. za to chetnie na kino polska ogladam nasze stare filmy, przedwojenne. do posmiania, do pospiewania.

 

Oprócz "rancza" zgadzam się ze wszystkim:)

 

Psiocze na CP bo:

- dekoder masakra, a mam ten najnowszy! Pilot owszem wygodny, ale jego obsługa doprowadza mnie do szału, bo działa z opóźnieniem. Np. szukam w EPG programu: naciskam strzałkę, kursor ani drgnie, naciskam jeszcze raz .... leeeeciiiii 33 programy dalej:sick:

- wypożyczalnia - koszmar! Muszę albo wziąć telefon i zadzwonić do obsługi, albo włączyc komputer i przebijac się przez wszystkie opcje, albo wysłać sms-a.W NC+ (kiedys eNka) miałam dostęp do VOD przez naciśniecie jednego przycisku na pilocie.

- no i aktywacja karty do drugiego dekodera w multiroomie - koszmar!!! Co 2-4 dni u Młodej dekoder radosnie informuje, że należy odnowić aktywację. No to Młoda schodzi na dół, wyciąga kartę z naszego dekodera, idzie na górę, wkłada kartę, odblokowuje, schodzi na dół, wkłada kartę do naszego i ... znowu trzeba ja wyciągać i ponownie uruchamiać, bo dekoder mówi, że nie ma sygnału, albo tego programu nie masz w abonamencie, albo: karta nieaktywna:sick: Najfajniej jest wtedy, gdy Młoda chce coś obejrzec swojego, musi uaktywnić dekoder, a my akurat ogladamy cos ciekawego - o wyjmowaniu karty i przerwaniu ogladania nie ma mowy, Młoda się więc na nas obraża, my na Nią i jest gicio!! Ludzieeee!!! Przecież to chore jest!!!!

 

Dlatego mnie wkurza CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas aktywacja albo raz w tygodniu albo raz na dwa tygodnie, karta wyjeta, wlozona działa dalej. z epg nie korzystam prawie wcale, bo wole program z gazety (na tv nie bardzo widze) szukanie programów poprzez przycisk na pilocie "ok", strzalka w gore, strzalka w bok i szukam alfabetycznie. z epg korzystam jedynie z funkcji "odswiez".

Braza a masz zrobiona aktualizacje oprogramowania? w menu jest taka opcja może spróbuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja jest, próbowałam kilka dni temu zaktualizowac to mi wyswietliło, że mam oprogramowanie aktualne. Nie kupuje gazet, w przeciwieństwie do Ciebie:) wolę EPG. Ciekawe, skąd taka różnica w terminach aktywacji drugiego dekodera, no autentycznie co 2-4 dni, chore!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wychodzę i się nie boję! :p

Co do Agathy i Sherlocka - od dawna wiemy, że mamy sporo wspólnego, Gagatko... :D

Agathy mam chyba całą bibliografię, Conan Doyle'a niestety nie...

Dekoder CP chciałam wymienić, ale... nie da się! :o

Dzwoniłam już dawno do biura, twierdzą, że konkretny dekoder jest związany z konkretną umową i koniec, nie ma żadnych dopłat i wymian!

Łżą jak najęci, bo gdyby to była prawda, to jakim sposobem byłaby możliwa wymiana zepsutego dekodera, hę? :p

Ale na razie nie miałam parcia, żeby ten mur niemożności łbem przebijać, nie chce mi się, wolę ponarzekać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, zastanawiam się, po grzyba mi jakikolwiek dekoder, skoro ja niczego nie oglądam?! Ranczo się skończyło i skończyło się moje oglądanie tv. Dziecka też dużo czasu na to nie mają, Andrzej lata wieczorem po kanałach i narzeka, że nie ma czego oglądać... A kiedy przychodzi wybierać ofertę, to się zastanawiamy, porównujemy, sprawdzamy, w końcu jakąś wybieramy z lekkim żalem, że to nie ta lepsza (ale okropnie droga), a później się okazuje, że ja nie lubię, wolę forumować albo czytać, dzieci nie mają czasu, tylko Andrzej po kanałach lata i narzeka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra, spoko - gdzieś musimy to obgadać :rolleyes:

 

U mnie to przez Romka - on MUSI (cokolwiek to oznacza) mieć tę swoja piłkę. I nie ma innej opcji.

Ale jest w tv parę fajnych, wartościowych rzeczy, tylko trzeba je wytropic, co nie jest łatwe. No i jest to ułamek w tym morzu byleczego.

 

Tak, DPSIa :bye:

 

Pochwalę się i tu (bo u Łosi juz napisałam) - kolo mnie, przy mojej działce, w rowie rośnie mooorze czosnku niedźwiedziego!!!! Odkrylam to dzis po wczorajszych dysputach - chyba wziął i urósł żeby mi przyjemność sprawić, bo nigdy go tam nie widzialam...:wiggle:

 

Teraz siedzę i myslę jak go z tego (głębokiego i pełnego deszczówki) rowu wytargać.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To myśl na największych obrotach, przetransportuj a później przywieź kilka tych specjałów do mnie, mam nadzieję, że przetrwa. Kołderką go przykryję ale śpiewać nie będę, nie zdzierżyłby!!

 

Ranczo jest TVP1 7 sezon, na TVP Seriale leci od początku!! I przyznaję - tez zastanawiam się na ki gwizdek mi jakakolwiek TV skoro tak rzadko oglądam. Najczęściej jest tak, że latamy po programach, szukamy, wybieramy po to, by w końcu ... włączyć dvd;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha - może da się koleżkę zamrozic???

 

Brazula - idź na spacer do lasu, on teraz kwitnie, to go widać, wygląda jak konwalie, tylko nie pomyl!! Zawsze można rozetrzec liśc w palcach - pachnie czosnkowo! weź trochę listków - dodaj do jedzonka - zobaczysz jakie fajne a jedną może się uda wsadzić u siebie (będzie na przyszły rok).

 

Chociaż te listki teraz mogą juz byc za twarde... Niedługo sprawdzę... ;)

Edytowane przez Gagata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...