Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze U GAGATY


Recommended Posts

Aaaa widzisz :-)

Na 13str lubiłam Pannę Marple a teraz lubię Jessicę Fletcher - podobne klimaciki:cool:

Castle nie znam...

Też by Ci się spodobał, kryminałek z poczuciem humoru, zabawny. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cenowo to mi teraz eNka (nc+) bardzo by pasowała, bo wymiękli.

Dekoder CP jest koszmarny, mam ten nowy, żeby nie było. Pilot do luftu, bardzo słaby, dekoder ma kaprysy: albo w ogóle nie reaguje na pilota, albo reaguje za szybko. Wypożyczalnia tylko sms, internet lub telefon, z TV się nie wypozyczy, opcji internetowych nie ma i z tego co mówił konsultant długo nie będzie! No i to aktywowanie co 2-3 dni kart w multiroomie massssssakraaaaaa!!! Nie, CP nie dla mnie i po terminie umowy raczej od nich ucieknę!!

 

 

Gagacia, trzymajcie się!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

A ja jestem w nc+ - wcześniej w n - i powiem wam, że mi się już wprost niedobrze robi, jak mam co roku sprawdzać, szukać którą tv wybrać, jedne dekodery oddawać po to by zaraz drugich uczyć się używać, a jak już się człowiek połapie to znowu rok prawie mija i znowu polka, bo jak nie to tylko w konia człowieka robią :mad:

 

Nic tylko życie tracić na sprawdzanie nowe promocje w telewizjach, telefoniach, ubezpieczeniach..... A jak się człowieku zagapisz, to ci dopiero dowalą rachuneczek, że się nogą przeżegnasz :bash:

 

 

Chyba się starzeję ..............................................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście na obecną chwilę mam zamiar wrócić do nc+ po upływie okresu umowy. Zachowałam dekodery eNki i na razie płacę 10,00 za multiroom. Mam podstawowy (czyli okrojony) pakiet i tyle. Wczoraj po burzy przez 3 godziny nie miałam głosu w Polsacie - nc+ odbierała normalnie! No przecież to chore jest!!!! Mam wrażenie, że ofertę nc+ da odpowiednią, po roku zawsze mogę negocjować opłaty a jeśli będą chcieli za dużo to papa!!!! I o to właśnie chodzi .... o możliwość wyboru!!!!! Na Polsacie jednak się trochę zawiodłam, bardzo taki jakiś przaśny jest ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie nie planuję powrotu do N, brak mi tam moich ulubionych kanałów.

To prawda, CP jest przaśny, zwłaszcza w temacie sprzętu i oprogramowania, ale odpowiada mi oferta programowa.

Dobrze, że mamy możliwość wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...