Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze U GAGATY


Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 4,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 1 month później...

No baaardzo dziękuję, Iwonko :-)

Gościom moim też się podoba 8)

Ale to nie miejsce na pisanie o tym...

 

Ale i tak Ci zazdroszczę! Moim marzeniem (które pozostanie marzeniem - fajnie mieć jakieś - niezrealizowane ;-)) jest dom w górkach, niezbyt wysokich (żadne tam tatry) z pięknymi widokami z każdej strony i o każdej porze roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za te słowa DPS-iu; faktem JEST( z tym obserwowaniem)!

 

No to przecie wiadomo, że pierwsze info dla DPS - i :D

 

Braza - Baaardzo jestem ciekawa jak tam u Ciebie Leśny Człecze!

Jak już do Ciebie przyjadę - może porobię fotek i powrzucam w Twój wątek (jeśli chcesz..)?

 

Nie chcę nikogo denerwować, ale od poniedziałku będę mieć za ten sam kesz szybsze łącze (radiowe) i net bezprzewodowy na terenie Siedliska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Zaczarowałaś Kurną ze wspomnieniami... bo Kurna co prawda w Łódce się urodziła, ale pierwsze lata swojego życia spędziła na mazurskiej wsi, z lampami naftowymi, wśród bydła rogatego i nie, a także wśród dużej ilości koni i to....w poniemieckim sporawym dworze. Przyznam uczciwie że na Kurnowej szali w "ostatnim razie" jest albo maksymalna modern-design nowoczesność albo...powrót do korzeni :-?

Najbardziej dołujące jest to, że Kurna przeczytała u Ciebie wszystko jednym tchem, popatrzyła i zatęskniła...rany :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna - witaj :D

Jak miło Cię gościć...

I miło jednak wiedzieć że ktoś z przyjemnością czyta co się naskrobało :roll: :wink:

Też miewam takie stany skrajnościowe (chyba taki charakter... chociaż jest taka przypadłość psychiczna .. :o :D )

Bardzo jestem ciekawa Twojego modernego.... jeszcze wcale nie przesądzone co mnie w życiu czeka...

 

 

Brazunia - najnowsze wieści, że w ostatnim tegorocznym (jakoś z końcem listopada, bo Country to jakoś co 2 czy 3 miesiące wychodzi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Ivo..!

Ja Ciebie bardzo serdecznie zapraszam!!

Jak już się tylko Ktosiek wykluje i zaczniecie się razem przemieszczać - przyjeżdżajcie :D

 

Brazunia - ja dam znać kiedy na 100% (na razie czekam na autoryzację... )

 

dzięki piękne za zaproszenie :-)

Ktosiek ma termin na jutro, ale coś mu się nie spieszy :lol:

ja też czekam w którym numerze Werandy będziecie :D

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...