Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze U GAGATY


Recommended Posts

No pewnie, że trzymamy kciuki!

Nasz Misiek kiedyś miał samą gałkę tak poharataną, że byliśmy pewni, iż straci wzrok w tym oku.

Zmętniało kompletnie, źrenica i tęczówka.

I wyzdrowiał!

Tylko wrażliwsze ma je teraz, częściej coś mu się sączy i trzeba zakrapiać.

Będzie dobrze, na pewno!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jest OK,chociaz roboty przy psuni dwa razy tyle!

Przez dwa dni była u nas moja córa, więc i ona mnie zaabsorbowala, choć też przydała się przy Bazylce, nie powiem...

Brazunia dzwoniła, melduję ;-) ale ja mam prawie kopletnie rozładowany telefon i gdzies zapodziałam ładowarkę....

Napisze niebawem więcej (jak piesio mi zaśnie)

Dziękuję!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I się dodzwoniłam

 

Bazylka okey! Wygląda jak kosmita w tym ochraniaczu, co jednak nie przeszkadza jej robić różnych ciekawych rzeczy. Do kotów dalej czuje miętę, nie nauczyła się niczego, głupolek mały, ale też i w tej chwili, z ochraniaczem na karku jest dla nich właściwie nietykalna :rolleyes: Ochraniacz ów jest jednocześnie w sposób bezwzględny i ciągły sposobem na umilanie nudnych godzin nocnych ... umilanie sobie, oczywiście, Gagaty umilaniem tego nie nazywają, wręcz przeciwnie ...

 

To tak w skrócie, gwoli informacji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty ladnie napisałaś, a jak tylko takie byle co.. ;-)

To jeszcze troszkę:

Sunia wcale nie zasnęła niestety. a musi mi zasnąć bo inaczej nie dam radę włozyc jej lekarstwa do oka! Maść i żel.

Po pierwszej próbie nie miałaby juz oka i tyle. A jak zasypia to daje sobie zrobić wszystko.

Poza tym ja to swędzi oczywiscie, więc probuje się ciągle drapać (po kołnierzu!)

W zasadzie do kołnierza się przzwyczaiła, ale jej on jednak trudnia zycie w niektorych sytuacjach, rzec jasna.. (nam też)

Ogólnie jest naladowana energią więc wali tym kolnierzem np w ściany, biegnąc za pileczką.

Właśnie mi wlazła na kolana a ja jej pozwoliłam bo mi jej żal w tym kolnierzu kosmicznym..

Pszę więc jedną ręka, a wychowanie psa chyba idzie cholera w las....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosmitka przecudna!

A mnie się przypomniała historia psa znajomych naszych rodziców. Kundel to był, ale rozmiarów pokaźnych, bo duuuużo z owczarka podhalańskiego miał. Jako szczenię wpadł pod samochód. Połamany był i biedny strasznie, więc się nad nim wszyscy użalali i pozwalali na wszystko. Efekty były oczywiste - pies wyzdrowiał i zbisurmanił się okrutnie. Jakoś to wyprostowali na tyle, że się z nim dało żyć i całkiem sympatyczna bestia z niego była, ale jedno mu zostało. Otóż kiedy ktoś zaczął powtarzać tonem pełnym współczucia "bieeeedny Lobo, boli łapka, boli pieseczka łapka, biedny pieseczek malutki...", to on szybko przypominał sobie dawną krzywdę i nawet jako stary pies rozżalał się nad sobą okrutnie. Zaczynał skowyczeć, tulić się, domagać pieszczot, zapominał, że mu nie wolno na kanapę wchodzić i w ogóle był z nim cyrk. Dlatego znajomi kategorycznie zabraniali rozżalania psa, ale on był taki rozkoszny i zabawny, a oni się tak śmiesznie złościli, że my oczywiście przy każdej wizycie użalaliśmy się po cichutku w jakimś kąciku nad Lobem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwiazda słodziak absolutny, wcale się nie dziwię, że się łamiesz z zasadami. ;)

To znaczy, że ona takim snem sprawiedliwego śpi, że nawet manipulacje przy oczach jej nie budzą? :o

 

Ja tam wierzę, że po jakimś czasie i tak wszystko wróci do normy, Romek nie da jej rządzić w chałupie.

Póki co, trzymam kciuki za jak najszybsze wyzdrowienie i opanowanie sposobu porozumiewania się z kotami. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...