Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze U GAGATY


Recommended Posts

No tak.. Bazyśka dostał maść i żel do oka (nie na raz), w czasie spanka - cos tam się porusza wtedy przez sen, ale generalnie mozna jej do oka włozyc dowolna rzecz. natomiast podczas NIESPANIA jest wykluczone. A raczej - wykluczone jest włożenie tego, co się zaplanowało...

 

Hasam, apetyt mam i jest OK ogólnie tylko to dziwne coś co mi do szyi przyrosło..........!

;-)

 

Dziękujemy raz jeszcze za kciuki od AGPki i DPSi, miziania od Brazki, pozdrowka od Emisi (malutkiej ;-)) i Łosiow0-Dogusiowe drapanka za uszkami!!!

 

Wiecie, z tym kotem to pech.. nie mógł jej dziabnąć chocby w nochal? Pobolałoby i już..

 

 

W każdym razie- JA SIĘ DO KOTÓW NIE ODZYWAM.

 

 

Agduś - ano własnie - wyobrażam sobie doskonale taką sytuacje i u nas.. spróbujemy jednak nie dopuscić...chmmmm....

DPSia - ja też wierzę w Romka, choć może ... to odszczekam.. odszczekamy z Bazylką..jak przyjdzie co do czego ;-)

Edytowane przez Gagata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Odnoszę wrażenie, że Bessie jest w tej chwili głupio ... przecież ona wcale a wcale nie chciała tak od razu z grubej rury ... No bo tak od razu łup i w oko, a przecież przed nimi i jeszcze tyle starć ...

 

Katma gdy była malutka zasypiała dokłądnie tak samo twardo i na amen. Absolutnie wszystko można było z nią zrobić. Z czasem niestety jej to przeszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agduś - to by była tragedia. To by się juz NIC nie dało zrobić!

Pozostawałaby nadzieja, że skoro Matka Natura albo Bóg Ojciec dali taki długi ozór, żeby wszędzie sięgnął to dlatego, że on tez wszystko wyleczy........

 

No właśnie DPSia, też tak zakładam, że to oznacza gojenie...

A łapska to ma wielkie, fakt!

One jak są dorosłe nadal maja grube łapska dlatego ludzie czasem mysleli, że 10 letni Bazyli jest młodym psem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beśka głupia nie jest, wie doskonale, że w przyszłości czekają kolejne potyczki. Na pewno nie chciała, no bo jaki porządny i przewidujący dowódca rzuci swoje wszystkie siły i pokaże wszystkie karty od razu w pierwszej bitwie??? :yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braza - myślisz że kocica ma ASA W RĘKAWIE??? Strach pomysleć co by to mogło być....................................................

 

DPSia- no w wersji pierwszej dwa tygodnie... w środę mija tydzień i jedziemy do weta.. zobaczyć co dalej.

Ale od początku mowa była niestety, że możliwa jest konieczność zrobienia drugiego zabiegu potem...

 

Agduś - no własnie tez się nad tym zastanawialiśmy wczoraj.. trzeba by jakoś stopniowo czy co...??

 

AGP - ano czujemy się swietnie, powiedziałabym NIEADEKWATNIE świetnie... lepsze byłoby jakies wyhamowanie różnych, np. regularnych wieczornych (jak to dzieci przed snem), świrancji bo słabnę jak Bazyśka glową wali w ścianę tytułem rozpędu... Ale CO MY MAMY ZROBIĆ? Mlody piesio to latający POWER.. musi sie wyładowac na różne sposoby bo ją roznosi..

Przypuszczam, że nawet brak oka (!!) w niczym by jej nie przeszkodził........

Edytowane przez Gagata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...