Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze U GAGATY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Oj tam, oj tam, a to drugie pół pokoju to Wam nie wystarczyłoby...?

Fakt...w zupełności...;)

 

Dla Dogiego to nie parapet tylko PODEST. A na podeście on i pańcia..... mmmmmmm.......

Ale, jak to... cały czas??? U mnie kanapa i 15 minutowe wieczorne mizianie jak na razie starcza...:p

 

Zawsze można jakiś zydelek sobie w kuchni postawić, w końcu Jego Wysokość Ferdynand swoje prawa ma!!!!

Przeginasz koleżanko... a hemoroidy??? ;) :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano własnie Łosia - najchętniej to oczywiście CAŁY CZAS...!

 

Bazyli mógł CAŁY CZAS. Bez końca.............. Tylko miziania - na boczku, na drugim boczku, na brzuszku, na główce, za uszkiem, na łapce, na drugiej łapce.... i znów na główce... długo by wymieniać..;-).

 

Myślę więc, że spoko - F.Wspaniały rownież mógłby CAŁY CZAS.

 

A co MOGŁABY pańcia to ja juz nie wiem... ;-) Wiem, że mysmy wystawiali na jelenia sąsiada - on nie umiał Bazylkowi odmówić, a poza tym on go nie musiał wychowywać.... no i nie bez znaczenia jest, że go bardzo lubił (jeden drugiego). Jeśli więc tylko przyszedł - Bazyl juz się meldował, uwalał na sąsiada (opierał o niego na stojąco swoim ciężarem) i sąsiad cała wizytę pieska obrabiał.

Dobry sąsiad to jest to!

Jak sam zresztą mawia - "lepszy dobry sasiad niz brat za granicą" ;-) ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazunia - tak jest!

Bazyś nawet gdyby jeszcze był z nami to i tak już z nami nie jeździł od jakiegoś czasu... Podróże go pod koniec zycia wyraźnie męczyły, gorąco w samochodzie, niewygodnie, dyszał, wstawał na każdej nierówności itp. Najszczęśliwszy był w domciu a sąsiadow tak lubił, że nawet.. nie cieszył się jakoś zawrotnie jak wracaliśmy po np. tygodniu...

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jesuuuuuuu!!!! Corsiczka!!!!

 

Maść ma mojo-Salemową, cudna jest!

Czy ja dobrze doczytałam, że to Wasz kolejny CC? To ścieniak jeszcze, achhhh... kiedy moje były małe???

 

Tak Arctica, właśnie wzięliśmy tę kolejną paszczę po tym jak od nas odszedł nasz kochany Bazyli (10lat)..

Przyjechała aż spod Warszawy.

Pewnie, że z maluchem kupę smiechu, ale ja czasam juz nie mogę sie doczekać kiedy Bazyśka będzie starsza !

...I potem pewnie będę z żalem wspominać te "szczenięce lata" .. ;-)

A gdzie można zobaczyć Twoje piesiory??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę tak, jak z dziećmi. ;)

Najpierw nie mozna się doczekać, żeby toto dorosło i trochę bardziej samodzielne i bezobsługowe było, a potem tęskni się do czasów, kiedy miało się takiego małego cwanego słodziaka... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...