Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze U GAGATY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nad oknem szybkiej odpowiedzi masz rząd ikonek: ... dwa globusy, kopertę, obrazek z drzewkiem, film... Zainteresuj się tym obrazkiem z drzewkiem, kliknij, otworzy się okno "dodaj obrazki" czy jakoś tak. Wybierz, czy z komputera czy z sieci. Jeżeli z kompa, to będziesz przeglądała zdjęcia z własnych plików, wybierzesz podwójnym kliknięciem właściwe i ono się wstawi. A potem to już szukaj ołóweczka. Jeżeli z sieci, to otworzy się okienko do wklejenia skopiowanego adresu zdjęcia. Klikasz, coby wkleił i już... albo i nie..., bo czasem coś mu się nie widzi, zdjęcie za duże albo cóś. Ja tam nie wiem, co wtedy robić, najczęściej szukam po prostu innego zdjęcia bukietu, herbatki albo wódeczki do poczęstowania gości. A kiedy już znajdę takie, nad którym forum nie wybrzydza, to wklejam i znów ołóweczek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agduś - u mnie pod ikonką obrazka z drzewkiem nie wyskakują takie opcje jak piszesz, wyskakuje prosba o wklejenie adresu url (please enter the url of your image..) i NIE MA INNEJ OPCJI.. mozliowsci wyciągnięcia tamtędy foto z mojego kompa nie mam .. Może znowu muszę zmienić ustawienia w moim profilu..wrrr

 

Arctica - próbuję...;) (ale to tez jest metoda na foto tylko z netu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DPSia.. po namyśle doszłam do wniosku, że JELEŃ to bardzo, bardzo, bardzo pieszczotliwe określenie.....!

 

Lepiej Ci???

 

;-)

 

 

Tak.

Włącza mi się opcja pre... (dodać właściwe). :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ... teraz to już mądra jestem jak nie wiem co ... :cool: (jakie ikonki wstawiam!)

Domek - to ciekawe, bo jest .. japoński.

Tu link:

http://www.japonia.org.pl/?q=pl/node/111

znalazłam przypadkiem ucząc sie wklejać fotki z netu (szukając obrazka wpisałam w przeglądarkę oczywiście "dom wiejski" - zgodnie z zainteresowaniami :yes::yes: )

Bazyśka 8 marca skończyła 3 miesiące a ta fotka to staaara :D - miesiąc temu około zrobiona.

W środę znów do kontroli i jak dobrze pójdzie - zdejmujemy szwy.. Ma iść na głodzie, bo znów trzeba zapuścić pieska w sen. Nie lubię tego... :(

Ale już byśmy bardzo chcieli zdjąć ten plastikowy golfik.. biedna jest, choć tego po niej nie widać, ale poci się w tym szajsie no i nie może tak się bawić bo nie ma takiego kontaktu między paszczką a łapkami (kołnierz jej zasłania jak leży i coś pogryza).

 

Na zdjęciu poniżej sobie radzi, jak widać :D (pomaga się sfotografować)

Baz2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...